• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    TWOH: V madu jsou v uzavenem prostoru kde se vypary unikajiciho elektrolytu mohou nahromadit zatimco v nabijecce jsou stale vicemene volne vetrane.
    TWOH
    TWOH --- ---
    WOLFGAR:
    HREBICK: Právě mi přijde divný, že smrdí ty baterky jen v modu a nebo když je vyndám z něj a né i v tý nabíječce...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Jinak mi uz take dosel GLAZ v cerne, vypada moc hezky, dost prapodivne jsou v nem tri sklicka stejne velikosti, tedy sklicka jen dve a to treti je nejaky hnusny plast jehoz zivotnost tipuju tak na tyden. Kapacitou vypada tak na 5ml na vic ne a zakladna je uplne standartni bottom air, bottom feed takovym tim semi-GTA stylem, chybi regulace liquid flow a hlavne atik nejde otevrit a dostat se k zakladne kdyz je v nem liquid a vubec to jak se rozebira je dost podivne a nelogicke. Oproti aromamizeru mi to konstrukcne prijde jako velky krok zpatky, ale vyzkousim a uvidim. Porad je to tricitka a tech je jako safranu takze te objednavky nelituju, kdyztak ho prodam a koupim treti plusko :D
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HREBICK:
    TWOH:
    Nejdriv bych se ujistil ze plasticky nesmrdi jenom treba wrap nebo vnitrek modu, chinesium dokaze byt silne aromaticke i dlouho po vyrobe. Baterky by rozhodne smrdet nemely takze pokud je to takovy kovovy stiplavy acidicky smrad elektrolitu tak bych ji hodil do odpadu na baterie a poridil radeji novou. Baterka je hermeticky uzavrena s tim, ze ventil prez ktery se odventiluji kdyby melo dojit k vybuchu je take uzavreny a kryty membranou a cepickou a to nijak nezne, ventilujici baterka ma sakra silu takze u baterek co jsou ok je to dost na fest. Jestli baterka smrdi tak to znamena, ze doslo k poskozeni toho ventilu a i kdyby nemusela byt nebezpecna vam porad bych se bal, ze mi vytecou do modu a zlikviduji mod. Ivestice 250kc do noveho paru baterii bude lepsi nez do noveho modu.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    TWOH: Hmm, mě teda nějaký smrděj taky..a to je nabíjím v nabíječce. takže vyhodit? jsem netušil že to je problém.. WOLFE? JIKU? :)
    TWOH
    TWOH --- ---
    MIXI23: Jo, fyzický / konstrukční / kosmetický vady vyfotíš, pošleš a domluvíte se co a jak, to už jsem taky absolvoval, ale tohle, dokud to nemáš v ruce, těžko posoudíš právě...napíšu a uvidim.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    TWOH: Pokud to máš z Ali tak to vůbec není problém.
    já mám zkušenosti, že když bylo něco špatně tak jsem jim tam napsal a oni mi buď vrátili peníze nebo aspoň část (když bylo poškození třeba jen kosmetického rázu). Normálně jim tam popiš co máš za problém a uvidíš...
    TWOH
    TWOH --- ---
    TEDDYBEDDY: Což je zlo, jelikož ho mám přes aliexpress odněkud z číny a řešit s nima cokoliv na dálku a případně to posílat zpátky je dost voser...

    Nemáte někdo kontakt na nějakej ozkoušenej důvěryhodnej servis?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TWOH: taky mě to napadlo
    TWOH
    TWOH --- ---
    TEDDYBEDDY:
    KOZLIKK: No v nabíječce/ z nabíječky mi taky nesmrděj, aby to nebylo modem právě... :(
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TWOH: Neodfukujou a ani smrdět nemaj, bacha na to!
    TWOH
    TWOH --- ---
    "Odfukujou" si vám taky baterky v modu, takovym tim klasickym baterkovym smradem?
    Při každodenním měnění baterek a dávání do nabíječky jsem si toho smradu všimnul, točim dvoje VTC6 na Thinkvape Finder 167W (jedu max. 65W, spíš 45W) a jedny jsou přes rok starý, ale druhý 3 měsíce, tak jako tak smrděj vždycky oboje stejně, wrap ani izolace +/- porušená neni.
    Máte s tim někdo zkušenosti? Nerad bych něco zanedbal a zahrával si...asi radši rovnou koupit oboje nový, což?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: pravda :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Začalo se topit. Dejte to na topení :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: máš nějaký link kde se dá něco víc vědeckého načíst než jen to co se vali všude jak to varej a strkaji do mikrovlnky? :) ušetřilo by čas
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: blbe jsem to napsal, vroucí by bylo lepší ... jo je to možná slabší, nepatrně ale chuť vynikající, jedu hlavně fuu/decadent vapours/pj (usage cca 80% / 10% / 10%) a nějakou pachuť jsem nevycitil, chápu ale že to cítit být nemusí ale prostě za me nějak ok :).... lázně mají cca 60°
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MUTOID: S vařící voudou opatrně! Doporučil bych ti radči jen tak do 40°C nad už začíná degradovat jak nikotin tak nějaký složky v příchutích ;)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: jo a protrepat opravdu až do "bílé kaše" a vodu skoro vařící :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: btw k ty methode co jsi tu kdysi psal (shake well :D) ... dělám to uz běžně prakticky od ty doby, mám hranatý 200ml skleněný láhve co jsem koupil v nějakým hobby shopu na zavařování a olejíčky. třepu s tim vždy nahodile když jdu kolem koupelny a rovnou zalévám horkou lázní. po dvou až třech dnech většinou už lahůdka jak po 10-14 ti dnech klidného stání (protřepu tak 5-10x denně spolu s výměnou vody)

    takže kdo to nedělá, aspoň vyzkoušejte ;)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Když víš co chceš a s trochou trpělivosti jsem vyhandloval tenhle zánovní mtl VG set za míň než poloviční cenu. Radost!

    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: nemaji plnej GB range, ale když něco tak to sem jde fakt rychle

    co jinak říkáte na KAEES X TONY B. STACKED 24MM RTA

    KAEES x Tony B. Stacked RTA | Vape RTAs
    https://www.elementvape.com/kaees-x-tony-b-stacked-rta?enter=true
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam