• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    TWOH: Já jsem to právě taky nikde nenašel... bude to něco jako Alpha braid coils od Geeku. jen ty Alphy nejsou spaced. Vyhovovala ti ?
    TWOH
    TWOH --- ---
    MIXI23: Použil jsem jí a myslim, že to je nichrom, ale nikde jsem to nedohledal a ani recenzenti, co jsem tak viděl.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Nevíte někdo z jakého materiálu je spaced spirálka co dávají k Zeus (Single / Dual coil) ? Případně používáte někdo ?
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    nahazuju zbytek zásob co momentálně mám... Vše 70/30 - 3Mg (3x100 ml / 3x120 ml).



    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: horká láva :D já mám rád vlažnou zase :D haha
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: chci vidět .-)
    MIXI23: jasný, je použitej, ale jen doma a nespadl. je de-facto jako novej.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MIXI23:
    WOLFGAR:
    Já třeba ale vapuju cca 7let a páru chci furt studenou teda. Jedu dual na 30W :) Wolfgarovu horkou lávu ani náhodou :D Takže není moc co by se poddalo spíš o tom co ti jak chutná ;)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    WOLFGAR: PS: ta láva dost pobavila :-) jsem to zkusil jednou oroštovat na 100 w a málem jsem vyplivnul plíce :-)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    JIKE: Pošli foto do SZ a třebas se nějak domluvíme.... ten Mini mi totiž sedí. tak estli to bude podobný :-) je to v suchu.
    TWOH
    TWOH --- ---
    WOLFGAR: Konkrétně u tohohle klonu byl uveden SUBTWO a za mě super.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    WOLFGAR: Super... moc Všem děkuji za radu. Jak říkáš nebudu to lámat přes koleno a ono se to časem podá.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Do pluska v pohode narves 3 4mm roury, do 25ky das tri malickaty, ale plusko je proste lepsi.

    MIXI23: Jako ten Glaz me hodne hodne prekvapil, chut naprosto epesni, jeste uvidime jestli nema nejake problemy ktere se ukazou pri delsim pouzivani a polezou mi na nervy. A aromace. Ale ja singly treba nemam rad takze tam neporadim.


    JIKE: Klasicky GTA stokrat jinak.


    TWOH: Jo ono casto ten klon muze byt od nich ale na stranky to nenapisou, vyrobce klonu vetsinou pise jen fasttech a take ne vzdycky. Ale u klonu kolem 20$ jses v suchu, mrkni na recenze a fotky a uvidis.

    Jinak kdyby jste nekdo chteli Zeuse singl muj je na prodej, me nefunguje, nezvlada uzasobovat vykony ktere vapuji aby to na me bylo dost horke.


    MIXI23: Hele ja kdyz jsem zacal vapovat tak jedine vysoke odpory a studenou paru a ted po par letech odmitam vapovat cokoli co se nepodoba sladke lave :D Ale ta chut se meni postupne jak si zvykas na teplejsi a teplejsi. Proste vapuj to co ti chutna tedka. A RDA zalezi na buildu hodne, vzdusnejsi RDA s mensim vysokodporovejsim buildem budou studenejsi.
    TWOH
    TWOH --- ---
    MIXI23: Jak píše Jike, zkus atík s delšim komínem. Mě osobně RDA taky nevyhovujou, max. na ochutnání, ale na denní poklidný pokouření to ne.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    KOZLIKK: airflow mám otervřený na max a že bych to nějak zběsile tahal to se taky říct nedá.
    Síla nikotinu v tom nebude... jedu stabilně 3 Mg to je moje optimum... zkoušel jsem víc a to už mě škrábalo v krku. Možná je to fakt o zvyku.... že se třeba krk přizpůsobí :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MIXI23: Velkej Pharaoh
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    JIKE: pokud myslíš Pharaoh mini RTA tak ten mám.... a jedu ho na těch 20 - 30 w.
    JIKE
    JIKE --- ---
    MIXI23: Možná by pomohl pharaoh s max nastaví a na singl.. díky Romů jak to je dlouhý tqk para je studenta i na třeba 60w.. mám a kdyžtak se ho zbavim. Už ho nepoužívám.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Já mám prostě problém s teplotou páry... jako RDAčka nemůžu vůbec... ani na 30 w. Mám doma taky Vandy Vape Bonza RDA a Hellvape dead rabbit rda a uplně cítím jak mi to pálí krk. Prostě jsem na tu teplotu páry nějak citlivější nebo něco dělám špatně.... a to jsem kouřil cca krabku modrých Camel denně... (tak 15 let).
    TWOH
    TWOH --- ---
    WOLFGAR: Já právě ten aromamizer zkusil na základě tvejch zkušeností, co jsi tu psal a jsem s nim fakt spokojenej. :) Ale jak píšeš - je to dual, tzn. vyšší výkon=větší spotřeba všeho, proto jedu i singl a příjemný překvapení s taifunem a když jsem koukal po klonech, tak jsem se snažil najít tebou doporučovaný výrobce, ale nenašel.

    JIKE: Zeus je dělník o tom žádná, ale třeba astir tam udrží chuť max. půl dne, sladký věci jsou na tom líp no.

    MIXI23: Aromamizer Supreme V2 (dual coil 65-75W) a Taifun GT IV klon (singl coil 40-45W)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Ještě tohle je zajimavy atik


    $22.89 (Free Shipping) Authentic KAEES Stacked RTA Rebuildable Tank Atomizer (Stacked, SS + Glass, Silver) at m.FastTech.com - FastTech Mobile
    https://m.fasttech.com/p/9664606
    JIKE
    JIKE --- ---
    Mate někdo Bersekera mtl na prodej?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam