• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Potřeboval bych doporučit nějakou dobrou příchuť na míchání typu Vapetasia Pink lemonade (něco na způsob citronové limonády, ale aby to nechladilo) věděl by jste někdo ?

    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    HARAKOCZKA: To je mi jasný :-) že to bude chtít větší péči.. teď ho mám právě možnost sehnat za 700,- to plusko silver tak ho asi vezmu.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    MIXI23: a upozornění - to dřevo je lakované.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    WOLFGAR: já jsem měl tedy problém s centerpinem. Při reklamaci mi říkali, že je to u něj běžné. Vyměnili a u toho nového to už bylo v pohodě.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    MIXI23: ražený
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HARAKOCZKA: Tohle vim ze byl pripad originalniho treeboxu. Ty novejsi uz na tom asi budou lepe ale tak obecne bych neveril cemukoli od smoku :)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    HARAKOCZKA: Je i u toho pluska ten nápis ražený? někde jsem viděl že je jen tištěný a někde ražený.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    WOLFGAR: já mám doma plusko a nikdy jsem problém s žhavením neměl.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    WOLFGAR: No co jsem koukal tak na Gearbestu má právě kladný hodnocení... hodnotilo 56 lidí a má to 4,89 z 5 hvězd. https://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_257257.html#anchorGoodsReviews
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    TEDDYBEDDY: MIXI23:
    No jestli je to stejny kram jako prvni treebox tak bych se tomu vyhnul obloukem. Stare treeboxy jsem nazivo videl tri a vsechny mely autofire. Majitel treeboxu ktery zurive macka boky modu a snazi se zkusenym chvatem najit to spravne misto aby mu mod prestal palit vatu je k popukani.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    TEDDYBEDDY: Ty vole.. to je libovka :-) dobrej typ na dárek k vánocům.
    teď jestli vzít ten mini (určo hezčí) nebo ten standardní - https://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_425054.html
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: já bych možná i těch 50 USD obětoval, ale shipping jim vychází na dalších 53 USD :-(
    JIKE
    JIKE --- ---
    kdo mate Steam Crave GLAZ RTA - jak Vám kondenzuje ? respektive jak máte tmavej bordelo liquid na vatě, spirálce, stěnách kontelny, komína a v dripTipu ? + chuť
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: zajímala by mě kondenzace v kotelně, tohle nikdo nikdy neřekne, protože to asi bud nesleduje, neví, nebo to dostatečně netestuje.
    jinak na FT jsou Styled.. klony. máš pravdu. není to autentický, nebo original. snad budou časem.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: co si tak pamatuji, tak klony původního Juggerknotu se objevili asi tak po třech měsících od začátku prodeje. Takže bych čekal něco podobného.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: pocked na FT nebo GB. cena je mazec. do 30$ by to mohlo byt ok ale 50 uff kdyz dual je za 20
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HERMAION: za me baze 80/20
    HERMAION
    HERMAION --- ---
    MUTOID:
    HREBICK:
    Prosim, ten doporuceny pomer prichuti PM v shopu i od Mutoid se osvedcil pro jaky pomer VG/PG?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam