• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    LEXXA: Nevím, nejsem fanda dna, ale imo lepší než Asomodus chipsety GX 80.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TEDDYBEDDY: je to subjektivne lepsi nez dna75? videl jsem to, svedi me ruka ale nevim jestli si polepsim
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: no má druhou stranu asi nebudeme debatovat na druhou stranu navychod od nas rusko (nic neni možný... pokud nejsi u fsb) nebo cinu (všechno je možný... pod Naši kontrolou) :D ... zlatá evropa se vším špatným pořád nejstřízlivější ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: tam je morn všecko.. mám v hlavě ty samý slova :D. idioti na druhou
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    SQUOP: :) jj tj zajímavý .. amici... tam je možný všechno v dobrým i zlým
    SQUOP
    SQUOP --- ---
    pro zajímavost...

    Rantz: King County treats e-cigs as more dangerous than heroin
    http://mynorthwest.com/1199706/king-county-e-cig-heroin/
    JIKE
    JIKE --- ---
    To říkám ne.. životní styl

    Pravidelných kuřáků tradičních cigaret ubývá, lidé zkoušejí nové alternativy https://www.novinky.cz/...elnych-kuraku-tradicnich-cigaret-ubyva-lide-zkouseji-nove-alternativy.html
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: ted jsou "akce" na vsechno, tuhle nabijecku jsem kupoval u Conrada pred 2 lety za 1590...
    JIKE
    JIKE --- ---
    TEDDYBEDDY: mám crius plus, skoro stejná konstrukce kdyby jsi chtěl
    JIKE
    JIKE --- ---
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Nevite nekdo prosim, kde se daji v CR sehnat nic salty? Na Vasinasi maji od Fuu radu Minimal ale o nicem jinym v soucasny dobe nevim.
    JIKE
    JIKE --- ---
    BLACK FRIDAY

    • BLACK FRIDAY 2018 | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/black-friday2018/?razeni=cenasdph&smer=desc
    JIKE
    JIKE --- ---
    TEDDYBEDDY: Pošli link na GB nebo FT pls
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TEDDYBEDDY: Jinak pro fandy MTL, ten Hussar je současně asi nejlepší aťík na trhu ( testoval jsem jen klon). V podání chutí bych ho plností přírovnal k DL aromamizéru nebo dokonce dobrýmu kapáku. Tzn. jsou vyváženě & zřetelně obsaženy všechny spektra chuti. Potah na mtl vložku je správně tuhý- pružnýjako u Berserkera. Výsledný odpar v ústech jakoby perlí ( ala Tiufun 3) a samotná chuť atakuje buňky už při potahu. Konec hlášení.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Set pro ženu Treebox ze salout+ klon Hussar The End cca za 1.5k.

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Taifun rulezzz!


    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    JIKE: Hele moje vysledny koncentrace silic v liquidu se pohybuji kolem 100 az 200ppm, uvazim-li redeni vzduchem pri nadechu, nemam v plicich vic nez 10ppm. Jen tak pro srovnani - 35ppm sarinu zabije cloveka po 2 minutach kontinualniho vdechovani. A ne, fakt to nejsou toxikologicky srovnatelny latky, byt silicim priznavam znacnou silu - dohledat u nich nejaky pro nas pripad relevantni toxikologicky data se mi nepovedlo, vsechny pripady ktery skoncily u doktoru jsou poziti/vdechnuti nekolika gramu az desitek gramu, dolni odhad LD50 pri poziti 70kg chlapem je treba 35g skoricovy silice. Zaroven je to v tehle koncentracich chutove velmi bohaty a jsou to chute, ke kterejm se jinak blbe dostavam.
    Kourim to 4 den a nepocituju nic, plivat krev se nechystam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam