• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MAKROBIJEC
    MAKROBIJEC --- ---
    HARAKOCZKA: jak je to u Intaku s protýkáním? Přemýšlím o změně z RDA na RTA a hledám kandidáta s co nejjednodušším buildem.
    COSMY
    COSMY --- ---
    je to na celni poste na plzensky furt stejnej opruz? nevite?
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Ale abych je tak blbě nepindal, tak mě aktuálně nejvíc chutná z:
    v singlu Intake
    v dualu dead rabbit a aqua master
    TWOH
    TWOH --- ---
    MIXI23: Tak to jsi další, o kterym vim, že se mu stalo to samý...je to škoda, jinak ten atík mám fakt rád no.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    TWOH: tak to je přesně ten problém který mám :-) díky moc za vysvětlení a pomoc. Zatím to mám teda jen u jednoho (ze dvou) ale ten jeden jsem kupoval z druhé ruky a ten co je (zatím) v pořádku je nový.
    TWOH
    TWOH --- ---
    HARAKOCZKA: Jj, tisíc lidí tisíc chutí a přesně, chce to zkoušet a hledat si to svoje. .)
    TWOH
    TWOH --- ---
    MIXI23: Pokusim se to popsat, tak prosim o shovívavost :)
    Jak je vnitřní závit pro našroubování základny s centrpinem do toho spodního dílu s airflow, tak tenhle závit je tam nalisovanej jen jako kroužek, neni to vysoustružený jako celek a při většim dotažení a následnym povolování se mi po asi půl roce ten kroužek s tim závitem začal vychylovat, tim pádem nedosedat v ose a protejkat v závislosti na juiceflow, ale někdy i bez otevření přes vyosenej centrpin...snad je to srozumitelný.
    Řešení je to hlídat a semo tamo ten kroužek srovnat kladivem za pomoci 10mm ořechu z goly tak, aby to dosedlo bez jakýkoliv mezírky. Lepit se mi to uplně nechtělo, hlavně je to tam tak na knop, že pochybuju, že bych ten kroužek bez jeho zničení vůbec vyndal, abych tam dostal nějaký lepidlo.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Imho nic takového jako nejlepší atík na chuť není. Tedy všeobecně. Každýmu chutná něco jiného. Třeba Zeus mě zklamal, ale spousta lidí na něj nedá dopustit. Nebo jsem nedávno četl na redditu, jak někdo nadává na Dead rabbit rta, že je proti rda, které bylo výborné, naprosto přehypovaný šunt. Já to mám obráceně... Takže imho je to stejně na každém aby si našel to svoje.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    TWOH: u toho Pharaoh RTA - co tam bylo za problém ? neprotáčel se ti závit a protékal ?
    TWOH
    TWOH --- ---
    PEPEKK: Aromamizer Supreme V2 RDTA dobrá volba, akorát mi přijde, že je potřeba mu naložit pořádnej build na 45-65W, jinak to nějak neni ono.

    Zeus mi chuťově celkem zklamal, ale je to dělník, to zase jo.

    Pharaoh RTA je chuťově slušnej, konstrukčně je na tom hůř a musela proběhnout oprava.

    Pro mě zatim nejlepší atík je Taifun GTIV, jak chuťově, tak buildem a rozsahem airflow. Klon tě vyjde na 700kč a za tu cenu prostě nic lepšího dle mě neni.

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    PEPEKK: Aromamizér je super za ty prachy. Za mě ještě Taifun GT4.
    SZANDA
    SZANDA --- ---
    PEPEKK: Reload RTA
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    PEPEKK: zeus, intake
    ..rtačka... za mě
    tady ale určitě budou mítostatni taky další doporučení ;)
    PEPEKK
    PEPEKK --- ---
    Doporučíte mi nějaky atomizér na DL - je jedno jestli single nebo dual coil ale jde mi hlavne o nejlepsi podani chuti - přemýšlím o Aromamizer Supreme V2 RDTA - nemá s ním někdo zkušenosti ? Díky za jakoukoli radu :)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    31STITCHES
    31STITCHES --- ---
    všem díky za tipy, projdu to a něco vyberu.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: :D sorry neasi ... no jako je pěknej ale slintani me vytáčí doslova a právě jsem zkoumal jak to.tam tenhle má no... škoda, nebudu asi riskovat
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HREBICK: Hmm, a nebo to bude tim že mám asi klon :D a ten kroužek je lehce volnější..
    Origo od Vgodu stojí totiž 44dolarů...
    https://officialvgod.com/pro-subtank.html
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MUTOID: Hmm, fakt dík :D Až teď když si mi to napsal tak jsem se na to podíval a jo lehce to slintá protože Vgodi jsou Vgumi. Kroužkem na škrcení airflow lehounce prosakuje kondenzát i přes těsněni :((
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: ok, to jsem nebral v potaz zase já :D ok,ten první je přestřel, ale ten druhej by šel..no spíš to bylo doporučení na značky než na konkretní tanky.Byli to první co jsem našel...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam