• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    SHAAG: Innokin podle me dela nejlepsi MTL na trhu, jeste jsou dobre aspire ale vzal bych toho zenitha v porovnani cena/vykon nema innokin konkurenci a jestli ti chutna ze sciona tak ti jejich hlavy sednou i u mtl.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Chtel bych zkusit na Innokin Proton i nejaky MTL tank.
    Koukal jsem na Innokin Zenith. Mate s nim nekdo zkusenosti?
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Já se divím, že tohle je poprvé, co vidím, že někdo zmínil nemrznoucí směs.
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Je ro fakt šílený... nedaj pokoj...
    Věřím ze časem na to přijdou (ale Vape bude už klasika)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    přemýšlím že úplně vážně napíšu trollí blog o tom jak mi z vejpování vyrostlo druhý péro na koleni a ze exiatuje studie ktera potbrzuje ze eliquid se dela z jadernyho odpadu nebo něco takovýho :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: už mi to taky posílají, kua na co ty lidi nemaji čas číst bulváry kua, pak nemáme mít prasoxichta na hradě :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    takový sr***y z internetových českých análů ... meh
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    SHAAG: http://www.ecigarette-research.com/web/index.php/contact kontaktní informace a disclaimer hovoří samý o věrohodnosti :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: :D :D :D
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    JIKE: Tady je povidani k teto citaci (i tak je to 6 let stare).

    E-cigarette aerosol contains 6 times LESS formaldehyde than tobacco cigarette smoke
    http://www.ecigarette-research.com/web/index.php/2013-04-07-09-50-07/2014/188-frm-jp
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: me uz to prestalo bavit porad nekoho presvedcovat... kazdymu rikam, ze je to jeho nazor a ja sam vim co si micham a kourim
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: Pořad mi to někdo posila.

    Mate někde nějaký odkaz na ofiko ok studii?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: lol, to je zas demence... ale co jinyho cekat od nekoho kdo cumi na ruzovku a ulici (viz. vice informaci o autorovi) :)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    Kde se tam bere formald...


    Elektronické cigarety obsahují mnohem více karcinogenů, než se myslelo - | Bety.cz
    https://www.bety.cz/...cinogenu-nez-se-myslelo?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Tak musim pochvalit kluky z Vaporio.cz.
    Zkusil jsem si velikost/vahu Voopoo Drag Mini a Innokin Proton.
    No rozhodl jsem se pro Protona a vyzkousel ho hned na prodejne (kluci radili a vysvetlovali co a jak funguje).
    Jako je to parada. Tezko se to da srovnavat s tim co jsem mel drive.

    Diky
    WOLFGAR:
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    spiralky od Stifa pouziva tu nekdo? https://www.facebook.com/pg/stifscoils/shop/?ref=page_internal asi je prubnu, na fb je chvalenej dost
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    WOLFGAR: Diky mistre za nalejvarnu :-).
    Zitra dam vedet ;-).
    Proton ma (co jsem koukal) znatelne nejlepsi recenze. Tak uvidime velikost.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    SHAAG: Jo jeste atik je vzdy stejnej, lisi jen hlavy odporem, poctem spiralek atd. Urcuje kolik to dela mlhy, jak moc je tepla nrbo studena, kolik jde skrz hlavu vzduchu. Kup si jednu od kazde, vyzkousej vsechny a uvidis co ti sedne.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    SHAAG: Atik je ta cast do ktere lejes liquid, zhavici hlava je uvnitr. K modu je nasroubovany 510 zavitem, mod je ta krabicka s baterkama, tlacitkama a displejem. Muzes opravdu mit dva atiky a prohazovat je ale obecne zadny nema rad kdyz ho nechas dlouho na boku nebo k kapse vzhuru nohama, pak ti muze protect cokoli. Na prehazovani jsou lepsi ty pody ktere jen pracveknes a vetsina jich jde zcela uzavrit nicmene k tomu co pises je uplne jednodussi mit proste mensi atik nebe neplnit az po okraj a proste dolejt vzdy takovou silu jakou zrovna chces.

    Zajdi na obchod mrkni se na oceanuse a protona a uvidis jestli na tebe proton nebude moc velky tak mit vetsi kapacitu je fajn, nemusis se bat ze ti uprostred dne dojdou baterky. Jo nediv se kdyz se budou tvarit kysele ze chces innokina a cpat ti wismecy a joyetechy, maj z nich vyssi marzi a prodejci maji bonusy podle toho kolik za mesic udelaji na marzi. ;)
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    WOLFGAR: Privedl jsi me na dobrou myslenku.
    Resil jsem jak mit 2 naplne s ruznymi obsahy nikotinu.
    Vice nikotinu do prace (prece jen jsem casto hodiny zavreny na jednanich a nemuzu ven)
    Mene nikotinu kdekoliv jinde.
    Proste si poridim druhou hlavu ve ktere bude jina koncentrace :-).

    Ten Scion 2 se dela ve 4 ruznych provedenich. Technicke rozdily jsem si precetl, ale netusim co to znamena v realu. Nedokazes mi to prelozit do laickeho jazyka?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam