• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    SPAJDA02: Tak me ten clanek i smysl dava.
    Vzhledem k tomu, ze velka cast lidi co vapuji pred tim kourili normalni cigarety, tak by se problemy s dychanim opravdu mely objevovat casteji.
    Naopak to ze je to jen 1.7x vyssi pravdepodobnost je skvela zprava, protoze bych cekal, ze to bude daleko vyssi.
    JIKE
    JIKE --- ---
    SPAJDA02: bullshit . to budu mít zase spamu v mobilu.... od lídí...

    asi napíšu někam článek... vapuji již přes 10 leta jsem zdráv! já měl při tý nemoci vyšetřený snad všecko, a i když toto věděli, nezjistili nic co by s tím negativně souviselo. plíce mám jako každý pražák
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    SPAJDA02: šmarja
    .. tak iqos a tyhle pseudociga-neciga se chytily a tak nakladaji i sponzoři podobných článků
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    Elektronické cigarety způsobují dýchací problémy, tvrdí americká studie – VTM.cz
    https://vtm.zive.cz/...zpusobuji-dychaci-problemy-tvrdi-americka-studie/sc-870-a-197496/default.aspx

    to je zase článek o ničem
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BAAL: ja nemam buble glass ale jinak mazl :)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    31STITCHES: Dalsi! Ja to snad dam do zahlavi :D Dobre hlavy neprotekaji, spatna hlava bude chutnat jak srazene ponozky a protece ti i kdyby mela sani az z marsu :) A eleaf rozhodne dobre hlavy nedela... No tedy dela lepsi hlavy nez smok a joyetech, ale to je jako rict ze plesnivej chleba je bezva basta protoze je lepsi nez hovno.

    Vezmi Scion 2 od innokinu, hlavy maji bezkonkurencne nejlepsi navic vyber z asi sesti typu vcetne jedne z meshem, jedna z nich ti urcite sedne. Kdyby jsi mermomoci chtel neco jineho tak slusne hlavy ma jeste aspire a vaporesso, ale prvni jmenovany se zameruje spis na mtl a vaporesso pouziva keramiku ktera nekomu nesedi. Ale vazne za me z hlavovek na normalni koureni (pokud nechces 12 spiral na 250W a podobne silenosti) podle me Scion 2 nema konkurenci, jen za posledni mesic jsem ho doporucoval nekolika lidem tady i osobne a nikdo si nestezoval, vsichni spokojeni, i ja dlouholety motac premyslim ze si ho koupim jako zalohu.
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: drat nemusíš měnit poměrně dlouho, spíš ta vata...
    BAAL: parada :-)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Po prvni pulce tanku, chut mnohem lepsi nez z hlavicek TFV8 a toto jedu na 60W dymu spousta a chladneho spokojenost.

    Jen nevim zda se mi podari replikovat postup vymeny dratu a vaty podle instruktaze pana prodejce co mi to ochotne poskladal, tak aby to dobre fungovalo:-))
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    BAAL: Já myslim že pěknej setup ;)
    BAAL
    BAAL --- ---
    HREBICK: Asi bych k tomu mel objednat i nejakej mensi mod, prece jen ta TFV8 na tom vypada patricneji:D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    BAAL: WOW, tak to byla rychlost :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Je to tu

    31STITCHES
    31STITCHES --- ---
    tak další tip na DL clearomizer na tovární hlavy do 60W :) Za mě takhle z obrázku je přednost horní sání vzduchu = menší pravděpodobnost protékání...
    Někdo nějaké zkušenosti ? Měla by to být pro mě náhrada za nautilus X který je MTL ...
    Eleaf Lyche Clearomizér - EC-ORIGINAL
    https://www.ec-original.cz/lyche/eleaf-lyche-clearomizer/
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: Chuť taky (nemas tam komín) spis jde o to aby jsi měl možnost easy výměnu vaty... na to je dobrej dle mého obs engine dual...

    Harakocka- přesně (novej Zeus je poladeny) jen by to chtělo náhodou vymyslet lepší plneni...
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: jasně, o tom žádná
    BAAL
    BAAL --- ---
    JIKE: Asi ne, na doma by to asi bylo dobrý, protože lepší chut? ale mám to primárně do kanclu a tam by měl nádržka chyběla
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: je dobře, že se kopírují a vylepšuji - máme alespoň z čeho vybírat a probíhá zde evoluce produktů..
    BAAL: něco co je fakt easy na motání... RDA neuvažuješ?
    BAAL
    BAAL --- ---
    TEDDYBEDDY: Když bych teda uvážil nákup nečeho na drátky s vatou, tak kudy jít? Nepotřebuji nutně aby to bylo super levný se svoji stávající výbavou žiju už pár let, takže jsem v zásadě ochoten koupit i nějaký dražší kus.

    Má smysl jít cestou toho zde promovaneho GeekVape Zeus X RTAv česku 700kc, pripadne jsem nasel, že je hodně chválen Kylin RTA V2 v česku za litr?
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    a když už jsme tak byli u toho, čemu je podobný Zeus X, tak nevím, zda jste zaznamenali novou verzi Solomona:
    Solomon v3 RTA By Kaees! Build & Wick Tutorial
    http://www.youtube.com/watch?v=ldh5FRK9hkE
    JIKE
    JIKE --- ---
    KRISHNA: Zatím ne a ano neuvažuji...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    KRISHNA: no na tytrubko většinou říkají že je lepší na dual i single než předchozí verze dual a single :)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    JIKE: A máte ho už někdo? Nějaký porovnání se Zeus Dual?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BAAL: Spirálky se prodávaj hotový, a i s vatou máš za 300.- vystaráno na rok. Hlavně to máš furt po ruce, krabičku s kouskem vaty a nějakej drátek. Tzn. nezůstaneš nikdy na suchu. Když odhlédnu od ekonomie provozu, tak výkon motacích aťíků je úplně jiná liga. Jakože jsem lenochů král, toto prostě nechápu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam