• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    VACA: Mrkni ještě na nástěnku ;) později ti možná někdo odpoví...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: jj jsem četl... pecka, konečně i někdo normalní
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HARAKOCZKA: Rozumna doktorka ktera si zjistila o vapovani fakta nez si udelala nazor... Zasnu a smekam.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Mladá Fronta
    FB-IMG-1553854391227
    FB-IMG-1553854398657
    FB-IMG-1553854404481
    FB-IMG-1553854411271
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: a kdo is u toho videa zavapoval? :D

    ze byto bylo o 99,95% zdravější/méně škodlivé než pyro? :-) že by na to už konečně v ČR přišli?

    LUCKERCZ: tak je to přeci o jahodovém pudinku, žejo Luckere :D hele jasný, ty aromata mohou dráždit plíce, to je jasný, to je tím, že Tuna nevapuje, a netuší o čem to je. Ale bez pudinku to prostě není vono.. nebo hrozna... nebo lemon tartu... prostě je to to nejmenší zlo,, pro ty co nechtěj kouřit... skoro nulový zlo
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    LUCKERCZ: spis vape je skoro neskodnej, ikos skodi malo ale porat jako ciga, a ciga jsou ciga :D
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    HARAKOCZKA: Tak kdyz odfiltruju toho blbce, tak s vysledky souhlasim... vice mene prokazali to co vime. Vape= neskodne (fakt dekuji za info, ze vapovanim do sebe dostanu vice prichuti nez kdyz vapovat nebudu) iqos= neni uplne neskodne... ohodnotil bych to jako jit venku za kurakem ;)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    IKKIE: Mrkni jestli nekde nemas prekrizeny zavit nebo jestli jsi nevytratil nekde gumovy krouzek tesneni. (idealne najit detailni fotky atiku a koukat kde ma co byt) Taky zkus jinou hlavu, muzes mit smulu na vadny kus.
    IKKIE
    IKKIE --- ---
    Ahojte. Doufám, že to nebude moc dementní začátečnický dotaz. Ale koupil jsem si Vaporesso Armour Pro grip s tankem Cascade Baby. Nedávno, když jsem ho rozebral a vyčistil, tak jsem zjistil, že mi protéká liquid dírami na regulaci vzduchu. Prakticky stačí, když tank naplním více jak z poloviny a začne to tamtudy protékat. Předchozí liquid to nedělal (teď tam mám Dreamix 70/30 VGPG, předtím Dekang stejného poměru). Dělám něco blbě, např. liju tam moc liquidu, nebo jsem zřejmě při čištění udělal nějaký konstrukční přešlap? Díky
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    je to tedy strašně hnusný, ale třeba vás to někoho zaujme ;)
    https://www.inkedatty.com/collections/adv-kit-all-items
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: alternativa:
    Advken CP TF RTA Review and Rundown | OBS & Juggeknot Hybrid
    http://www.youtube.com/watch?v=qAVUvAEzvBY
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    WOLFGAR: Na DL jsem mel NI80 Fused Clapton klasicky bez mezer a jakehokoliv hotspotu.
    Ale prohodil jsem to ted zase za SS316L cisty drat, neprska ani na Watt rezim (ruzne hodnoty). Asi to fakt delalo moc odparovani tim dratem.
    Dal jsem to na TC a naprosta spokojenost.
    Diky za tip.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    SHAAG: No neprilis prekvapive mezi spaced spiralkou se toho liquidu srazi podstatne vice. Ja jim nikdy neprisel na chut, casem jsem dosel k zaveru, ze cim vice otocek tim lepe, zvlast s draty ktere pouzivam kde je to nutne abych se dostal na nejaky pouzitelny odpor a spaced ti zabira zbytecne misto kde muze byt jedna nebo dve otocky navic prazdnym prostorem kde se ti akorat delaji jezirka srazeneho liquidu pripravena zmenit se v horkou lavu mirici v presne vystrelene kapce primo na tvoji mandli. Ale urcite tu najdes lidi kteri spaced spiralky spokojene pouzivaji, to jen ja je nemam rad na druhou stranu ja take vapuji dost specficke monstrozni buildy.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    WOLFGAR: Vsechny spiraly jsem delal spaced...
    je mozne ze to je tim?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    SHAAG: Mohl ti to delat hotspot ktery se behem toho pouzivani vypalil. Hotspot jedno misto zahreje mnohem rychleji a mnohem vic, kdyz mas vatu malo nacucanou spali ti ji, ale kdyz je nacucana dost tak ti misto toho na tom miste zacne liquid vrit a prska to.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    JIKE:
    WOLFGAR:
    Diky za vysvetleni.
    Zajimave je, ze behem jednoho dne pouzivani, ty problemy samy zmizely. jestli se zanesla trosku vata nebo nevim.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    SHAAG: No jasne ze az kdyz se to nazhavi, ale dela ti to i rozehraty atik nebo jen vychladly? Jednoduse k prskani ti dochazi kdyz se ti prudce zmeni teplota liquidu a zacnes ho v podstate varit, proto to dela hlavne kdyz mas spiralku studenou. Prumer spiralky nema vliv na to jestli to prska nebo ne, ale muze mit vliv na to jestli tam mas ten spravny uhel aby ti kapka variciho liquidu pristala rovnou v krku :D Kdyz snizis watty zahrivas to pomaleji a tim padem k tomu efektu nedojde. A pak ti to take ovlivni drat tim zpusobem ze na hlakem obyc dratu a mensi spiralce se neudrzi tolik liquidu ktery zacne vrit ALE take se mnohem rychleji zahriva takze kdyz tam pustis moc velky vykon muze ti porad prskat jako diva a porad naopak na velkych spiralkach ze slozitych dratu se ti sice srazi hodne vychladleho liquidu takze pri zahrivani studeneho dratu to obcas udela rachu jak vystrel z Aurory ale zaroven se take pomaleji zahrivaji a dele udrzi teplo takze jakmile je zahreje tak uz neprskaji vubec.
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHAAG: na prskání má vliv mnoho faktrů...
    - málo vaty (častý jev, ale bacha - moc a méně to saje) - dost záleží na typu vaty a stáří či době používání vaty
    - malý výkon či moc nízký
    - málo taháš (nestačí se odpařit liquid)
    - povrch spirálky/typ a složitost
    - zahřátí atíku
    - přechlastání vaty

    asi vše, víc jsem nevypozoroval...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam