• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    HARAKOCZKA: diky
    SHAAG: diky, ale ja prave nepouzivam TC vubec, proto si rikam, jestli by to vlastne nebyla zbytecna koupe, prechazel bych na nej z Draga 2, vlastne sem s Dragem i spokojenej a na to moje MTL na 15W staci krasne, ale kdyz se naskytla tahle prilezitost... zase si rikam proc nemit dobrej mod, treba ty funkce vyuziju casem
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    BIGEM: za mne velká spokojenost.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    Rikal sem si ze je mozna cas skocit o "level" vejs a zrovna sem dostal prilezitost koupit Lost Vape Paranormal dna250c za super penize, par mesicu starej a vypada jako novej, recenze na netu sou na nej dobry, nejaka osobni zkusenost? Po shlidnuti recenzi si az rikam jestli na moje MTL na nizky Watty neni skoda takovejhle mod :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Tak nic vse je ok, jen drippery funguji jinak nez jsem cekal:-))

    (Ano dosli mi zelezne zasoby z doby pred eu regulaci)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BAAL: spirálku vejš
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BAAL: uber vzduch
    BAAL
    BAAL --- ---
    Co mam udelat pro vic hitu?

    - zacal jsem pouzivat bazy s vic PG, mam ted 50:50
    - davam vic nikotinu aktualne 6mg

    Ale proste zadnej hit
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    SHAAG: Nasucho posouvat při buildování :) 2x se mi přitom stalo, že jsem tím scuknul spirálku do hotspotu, pak samozřejmě nedává žádnou chuť. Takže po osazení vatou ještě trochu spirálku roztáhnu na "spaced" pro jistotu.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Bacha na to aby z toho zitra nebyl titulek v Blesku :D
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    TEDDYBEDDY: Fakt jsem ji fest procesal a nacechral. Kdyz se ale vata nasaje, tak uz moc posouvat nejde (u 2.5mm u 3mm buildu je to lepsi).

    Atik jsem po koupi 'nepral' ale asi ho po dalsim pokusu poradne omeju.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    SHAAG: Hlavně tu vatu pinzetou načechrej než jí nahňahňáš do kanálků. Pravda je, že jsem jí u 1.5 trochu ubral, aby byla ve spirálce natěsno, ale šla ještě pohodlně posouvat. Což je rozdíl třeba oproti miniBersovi, tam je třeba jí dát hodně a natěsno aby neprochcával. Odměnou budiž hafo krémový páry. Pachuť jsem nezaznamenal, novej aťík akorát řádně vypranej v horký octový vodě. Chce to jen trefit správnou míru.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    FERDA_MRAVENEC: Jako, ze je ji moc nebo malo (nebo ze je kratka/dlouha)?
    Byl jsem dnes v eliquid-shopu a tak jsme tam o tom kecali a poradili mi zastrihnout vatu tak aby se dala jen tak usadit do tech kanalku, ale urcite nesla kanalkem dolu.
    Tak to vecer zkusim. Treba to zafunguje.
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    SHAAG: měl jsem ten samý problém. Je to o množství vaty...musí jí být tak akorát..Jako test se mi osvědčilo, že naplním atík liquidem, zavřu přívody vzduchu a potáhnu. Pokud se vytvoří krásná bublinka, je vše ok, jakmile se vytvoří více malých, je to špatně...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: ji nemusis vodit do nemocnice, staci pouzit ten ultrazvukovej vaporiser co ode me mas :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak pánové! má 4 letá dcerka dneska začala Vapovat !!! :-D VAPING je budoucnost!!!!!!

    (vapuje vincentku v Krči na lékařský předpis)

    musim vyfotit vám ten vaporizer :D masakr

    HA HA HA
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Nejdrive me napadlo jestli ve spiralce nemam moc vaty (casto se mi to stava treba u DL). Ale to by mi to slo spise do dry hitu ne? A posledni buildy se to snazim fakt dost vycesat.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Ahoj,

    poradili byste mi co bych mohl delat spatne?
    Koupil jsem si Berserkera 1.5 a stale se mi nedari z nej dostat dobrou chut.
    Zkousel jsem ruzne buildy (tesn/stredne/vice nad airflow, 3mm/2.5mm) i materialy, dokonce jsem pak dalsi MTL RTA (Ammit a Ares) osadil stejnymi spiralami a liquidy. Vsechny spiraly (ss316L na 0.75 ohmu) byly vyzhavene priblizne stejne.
    Presto citim pri potahu zvlastni pachut (do lehce kovova). Neni to vzdy ale jen nekdy (nekdy pri prvnim potahu, ale casteji treba po patem), ale bylo to i u FusedClapton NI80 a Kanthalu.

    Zkousel jsem vice vycesat vatu (Super Sorb Cotton Cord). Atik mi neproteka a vata se nepali a ani neprska/nebubla. Menil jsem i gripy (Asmodus Collossal, SL Class, Proton) ale objevuje se to vsude.

    Ares a Ammit mi davaji naprosto pecka chut (kazdy trosku jinak, podle airflow a u Ammita navic jedu na TC), ale Berserk ma uplne jine podani chuti (slabsi a navic ta pachut).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam