• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BIGEM: Prime je skvělý MTL, ale chce to ty vložky a hrát si s tim. Co typ liquidu to jinej drát / jinej vzduch / jinej výkon. Musím říct že mě to stojí dost laborování u nově míchnutého liquidu.
    Každopádně fakt nelituji že ho mam.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BIGEM: Lite je pecka imo. Za mě nejlepší Kayfun.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    BIGEM: co Spica Pro nebo FEV 4.5?
    Flash E-Vapor 4.5 se okamzite stal mym top.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SAKALICEK: jak jsi spokojenej s Prime ted po par dnech pouizivani? ja uz se asi ctrnact dni nemuzu rozhodnout jakej MTL atik poridit, Prime je jeden z favoritu, dalsi je Lite 24mm, ten si mel taky ve vyberu :) koukal sem na Dvarwa, ale je k nesehnani :( nebo jestli pustit nakou korunu navic a vzit ten Squape nebo Spicu pro, sem strasne nerozhodnej...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    SHAAG: spis 80:20
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    MUTOID: Diky moc. A michas i 70:30 nebo 80:20?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    SHAAG: ja uz jedu jenom nicsalt, halvne od fuu... micham stejne jako s klasikou, podle obsahu nikotinu... cisty nikotin jsme nikdy nemichal
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Pouzivate nekdo Nic Salt pro normalni DL/MTL vape?
    Pokud ano, pouzivate mg koncentrace 1:1 nebo napriklad 1.5:1 oproti cistemu nikotinu?
    SCHIZOGENES
    SCHIZOGENES --- ---
    MUTOID: mně po propylenglykolu vyskakujou divné kopřivky též, na čele a jinde
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    SAKALICEK: pro starsi kuraky to je kolikrat jedina cesta ven, do vejpu se jim nechce, prestat taky ne ...tak aspon iqos, i tak je to porad lepsi nez klasicky ciga
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    SAKALICEK: no myslim ze nikdo ani necekal ze to neprojde ...kdyz se tlaci proti vape a ejhle iqos released :)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    BIGEM: tak to by mě hodně sralo
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    HOUMLES: podle vseho se jedna jen o lahvicky ve kterych se prodava e-liquid s obsahem nikotinu. Nikoliv tedy o nadoby ktere se prodavaji prazdne (e.g. atiky)
    Vysledkem bude podle vseho jen uprava lahvicek s boostery/hotovymi liquidy, ale aromata ci nulove baze by mely byt bez dopadu.
    Bohuzel i tak je evidentni odkud vitr vane :(
    Trosku se desim co prijde priste
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    me obcas lidi hulej iqos v restauraci, sefovi to nevadi, ale kdyz si tri stoly vedle sebe "zapalej" iqosku tak je to smrad ze zlaty cigara jako, smrdi mi to tak ze bych radsi vyhulil prejetyho holuba nez tohle
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: Zlatej banán, kiwi a vanilkovej krém. :))
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HOUMLES: Kluci v práci (50+) jsou s tím spokojený. Nesmrdi jim cigára v autě + mají pocit “zdravotní nezávadnosti”. Mě to připomíná jako kdybych olizoval gumovej výrobní pas v tabačce a smrdí mi to jak hovna.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    SAKALICEK: jako ty regulace jeste tak nejak pochopim, ze se kazdej snazi neco chranit, ale tuhle masirku kolem IQOSu fakt ne... vzdyt je to tak hnusny, jak to muze bejt tak uspesny?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    SAKALICEK: demence no, ale treba by to slo obejit tim, ze sklenena lahvicka se neda squeeznout :)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HOUMLES: Uff tvl. Úplně v tom postrádám logiku.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    An Obscure Safety Rule Could Shut Down the Vaping Industry - Vaping360
    https://vaping360.com/...ews/79053/an-obscure-federal-safety-rule-could-cripple-the-vaping-industry/

    "The “restricted flow requirement” states that an opened bottle, when inverted and squeezed continuously for five seconds by a five-year-old child, must dispense no more than two milliliters of e-liquid. Obviously, no glass bottle could pass such a test, since the contents would flow out freely when the opened bottle is tipped upside down."

    fakt lol
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: Ta variabilita prajmu je laborovani jak svině. :)
    Zatím mi na aktuální sladkej liquid 70/30 + TCčko vychází nejlíp vložka s dirama do kříže.

    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Nová posila do MTL týmu. ;)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam