• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    LEXXA: jo je, ale ja po nem touzil dlouho a nebyl k sehnani a zrovna kdyz objednam Nduro tak bum a maj ho, tak sem zamackl slzu a tesim se na Nduro no :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BIGEM: imho nduro je lepsi volba
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    na eliquidshopu je naskladnenej Dvarw MTL obe verze 3.5ml i 5ml, nemit domluvenej Squape Nduro tak do nej du hned
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    WOLFGAR: diky za konzultaci, dal jsem na tebe, poridil si Innokin Ez.watt, a uvidime. uz to mam doma, zabaleny je to jak od Applu :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: tyo pred dvema tydny jsem hromadne poridil nove za plnou :/
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    !!! AKCE NA BATERKY SONY VTC 6 ZA 139,- !!!

    Baterie Sony VTC6 18650 - 3000 mAh - 20A - KuřákůvSEN.cz
    https://www.kurakuvsen.cz/baterie-sony-vtc6-18650-3000-mah-20a/
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    nevi nekdo prosim o nejakym obchode prodavajicim liquidy apod v Karline?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    _BENNY: Vyhni se značkám SMOK (smoktech) a Joyetech ty dělají přesně ty co popisuješ všechny. Všem tady donekonečna doporučuji Innokiny a ještě si nikdo nestěžoval :) Na MTL je fajn třeba Innokin Ez.watt máš tam možnost si trochu regulovat sílu a za 750 je to skvělý set pro začínajícího. Kdyby jsi chtěl úplně nejlepší poměr cena/kvalita tak to je atomizér prism + baterie innokin InnoCell za dohromady 400 máš perfektní funkční set který můžeš dobíjet z micro usb. Poslední možností je koupit atomizér innokin prism a k němu už naprosto jakýkoli mod který se ti líbí a splňuje tvé nároky na skladnost, vyhni se dvěma značkám zmíněným nahoře plus u modů ještě wismec. Dobré značky běžně dostupné v čechách Innokin, vaporesso, aspire, voopoo, smoant, asmodus, geekvape, digiflavor, modefined a našlo by se pár dalších ale tyhle jsou z těch běžnějších.
    Pokud půjdeš nakoupit osobně někam do vapria připrav se, že tě většinou budou chtít od menších značek jako innokin odrazovat a cpát nějaký smok/joyetech/ijoy mají z nich totiž podstatně lepší marže, jinak je ale super, že si můžeš osahat co chceš než to koupíš.

    Jo a Prism + InnoCell jsem si teď kupoval ke compu do kanceláře a to mám jinak mody a krámy dohromady tak za dvacet tisíc :D
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ostycham se zeptat, nakonec to stejne zkusim

    uz je to nekolik let co jsem se vykaslal na tehdy oblibeny eGo. neustale meneni netesnicich clearomizeru, casto mi nadoba vytekla do kapsy od kalhot, liquid se obcas dostaval do ust, a same ruzne neprijemnosti, vsak si to asi taky pamatujete. vykaslal jsem se na to, omezil jsem huleni, vratil jsem se k balenym cigaretam.

    rad bych tomu po delsim casovem odstupu zkusil dat znovu sanci. zmenila se nejak situace od te doby? da se koupit nejaky siroce dostupny a supportovany model, se kterym uz zadne takove problemy nejsou? cemu se mam vyhnout? do ceho mam jit? diky
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: mi pripomneli jak jsem se stacil na kdyz jsem sel kolem ze si naberu fuu nicsalt a prodavac mi zacal vypravet ze to nema cenu ze oni to fuucko nicsalt kupuji a v cechahch jen prebaluji do nicsalt flavourit a prodavaji za super cenu :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMIC FOG - shake and vape pro lokální milovníky: novinka...

    Vyhledávání: cosmic fog | Vaprio
    https://www.vaprio.cz/...um=email&utm_campaign=Nezmeškejte%20naše%20novinky%20-%20obchodní%20sdělení
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    BIGEM:
    Od minuleho tydne jedu vlastne jenom to GTR a zkousim co v nem jak chutna.

    Jedu ted 3 build a s tabakovkama (ted mam Tobacco Bastards No. 13 - Cohiba) jsem neskutecne nadsen.
    Dokonce i starsi tabakovky, ktere jsem jen ochutnal a odlozil, ted jedu s velkym potesenim.
    Fakt nerozumim tomu, proc u 5 atiku je nejaky liquid na hovno a u 6. me to bavi. A ten 6. je v tomto pripade prave GTR.

    Ja to jinak stavim na co nejmensi kopani (jsem astmatik a kopani mi nedela uplne dobre) a dari se mi to mit smooth. Spiralku se snazim drzet co nejnize a popravde na tom asi nebudu ani nic menit. Na druhou stranu jsem slysel, ze kdyz to nekdo hodi vejs tak to docela znatelne kope.

    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SHAAG: Po tydnu pouzivani nadseni setrvava? Co tabakovky, zkousel jsi? A jeste mi rekni prosim, kope? Nebo je to jen takovej smooth vape jako Spica pro treba. A co na to Jan Tleskac? diky :)
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    SAKALICEK: Specialka jo, ale bude normalni
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SHAAG: Aktuálně ke zase vyprodanej ne?
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Ad Taifun GTR.

    + Osazeni naprosto bez problemu (Superfused Clapton MTL drat na 0.9ohmu).
    + Airflow se da prijemne utahnout (temer jako Spica Pro)ale i povolit na restricted DL. Reseni mi prijde naprosto uzasne
    + Plneni bez problemu i sirokym kapatkem.
    + Chutove podani je velmi vyrazne a konkretni (fakt se daji lepe rozlisovat ruzne chute liquidu). Vypada to, ze diky tomuhle atiku budu asi davat mensi koncentrace (u nekterych aromat me pali zaha). Ted tam mam mango a jablko (zitra zkusim nejakou buchtu nebo tabacek)
    + Na 4ml a 23mm je to prijemne kompaktni koousek (40mm)
    + Liquidcontrol je super (1 dirka na low watt 50/50, 2 dirky na DL nebo vyssi watt), ale asi bych misto otaceni celeho tanku zvolil separatni krouzek jako u GT4 (pokud by sel bez problemu a nezasekaval se jako u me GT4)
    +- Tank neni sice sklenenej, ale je z kvalitniho plastu (PSU)
    - Tank se na 18W pri chain vapingu lehce zahriva

    Celkove jsem z nej fakt nadsenej a kdybych ho ztratil, tak ho kupuji hned znova.
    V tuto chvili mi nahradi pouzivani Dvarw MTL, Spica Pro a Vapefly Galaxies.
    Bude se od ted kamosit s FEV 4.5 na kazdodenni MTL.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    BAAL: Anthony Vapes delaval i nejaka review na YT, ale ted je temer vyhradne na forech.
    reddit: the front page of the internet
    https://www.reddit.com/user/Anthony_Vapes/

    Urcite pak posli info, za ty prachy to vypada fakt pekne
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    BAAL: Za ty prachy vypadá dost zajímavě tak pak hoď nějaké fotky a dojmy.
    BAAL
    BAAL --- ---
    WOLFGAR: Podle Shaagova excelu jsem objednal Vaptio N1 Pro

    https://www.gearbest.com/goods/pp_009786383298.html
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    BAAL: Hmm no já tu ještě mám na prodej triádu pro nyx za dvojku kdyby se ti zachtělo DNAčka. Je na ní profil od Jika . Jestli chceš něco levnějšího vapriu mají taky ještě ve výprodeji koopor primus za 700 což je super nezničitelný bastard jestli ti nevadí větší rozměry a váha.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam