• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    OMNIHASH: no ja jsem tam do nedavna zil a docela i cestoval nerekl bych ze je to neco jinyho nez v EU... a EU obecne "chrani" lidi vic ne US ... porad si myslim ze je to histerie umocnena hlupakama co cpou do vejpu cokoliv a milenianskou potrebou se zviditelnit na internetech protoze je to celkem levny, staci story, cim vic bizar tim lip, a uz dostavas palecky :) ... koureni celkove ustupuje a to i pred tim nez se vejp stal tak popularni jako v poslednim roce dvou a negativni reklama je samoze taky reklama... kuraci btw tam taky nejsou vyhaneny vic nez vicemene kdekoliv v eu... a samoze z celyho obrazku musime vystrihnout hipstersky san fran, nebo pani z michogenu co je zrovna u koryta a zrovna si ji postezovali dcerusky ze nekde u skoly zacitili bonbony ale pak to byla jen para z vejpu... :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: kámoš chce zabanovat jablka. protože ho odvezli do nemocnice po snězení 1 kusu z alberta. Nikdy neměl alergii. až ten den a zrovna ...

    tohle je naprostá demence a je to fakt cílený.
    OMNIHASH: otázkou je, kolik těhle děcek by hulilo pyro. to se nikdy nedozvíš. navíc je to o výchově a o přísutpu.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MUTOID: představa, že v USA, kde si nekoupíš pivko do 21 nikde, a kuřáci jsou tam nemilosrdně vyháněný odevšad, nechaj svý teenegery vapovat, a to v takovýmdle množství, je dost naivní. Dokud to bylo pár exotů schovanejch za rohem, tak to nikdo moc neřešil, ale ve chvíli, kdy vapuje každej pátej, tak je to tak moc vidět, že nějakej zákaz přijít musel. Jezdím tam ročně posledních deset let a ten nárůst zadýmanejch děcek je tam obrovskej, naprosto mě nepřekvauje, že všechny organizace a hnutí, co v podstatě úspěšně dobojovali proti cígám, plynule přešly na boj proti vapíkům.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    Another teen "hospitalized from vaping"
    http://www.youtube.com/watch?v=Hzd8Vz7Rvak
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    CHOCHA: Jo urcite 50:50 ale hotovky moc nemam nachutnane to asi asi proste nech poradit nekde ve vapeshopu. Ono stejne ted kdyz je maximalni baleni 10ml tak proste koupis jedno a kdyz chutna koupis dalsi a kdyz ne o moc jsi neprisel, bud to s necim smichas dohromady nebo s nekym vymenis. Zkousej ruzny vyrobce a uvidis. Chut je tak individualni ze se stejne moc poradit neda.
    JIKE
    JIKE --- ---
    CHOCHA: WOLFGAR bude vědět víc, ale tipoval bych to na 50/50 liquidy jakýkoliv sour. jen nevím sílu nikotinu, zařízení neznám.
    ELIQUID BRNO
    https://www.eliquid-brno.cz/eliquid-brno/e-search?q=sour&search_submit=&qm=2

    SAKALICEK: zahoď to :-) je to krám! (až na chip)

    MIKEFINDER: já ne.
    MIKEFINDER
    MIKEFINDER --- ---
    Máte zkušenost s obchodem Vapefully (www.vapefully.com/cs/)? Chci tam koupit vapíka, tak zajímá jak jste spokojeni (způsob dodání, platba, případně reklamace). dík.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    FERDA_MRAVENEC: Prosím tě na jaký e-mail si psal kvůli těm dvířkům. Už jsem ten kram zase popravil.

    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Odborníci rozlouskli záhadu onemocnění z elektronických cigaret. Za problémy stojí vitamín E

    Marihuana jako lék - léčivé konopí https://vtm.zive.cz/...ektronickych-cigaret-za-problemy-stoji-vitamin-e/sc-870-a-200124/default.aspx
    JIKE
    JIKE --- ---
    E-cigarety už měly zabít šestého Američana! Úřady zvažují zákaz - tn.cz
    https://tn.nova.cz/clanek/e-cigarety-uz-pry-zabily-sesteho-americana-urady-zvazuji-zakaz.html
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Hi, podle rady na nástěnce jsem pořídil do startu innokin s t20-s. Zatím neplanuju nic míchat a rád bych si koupil už hotovej liqud. Máte nějaký doporučení? Používám 3mg a rád bych zkusil spíš kyselejší chutě. Na množství páry mi nezáleží.
    JIKE
    JIKE --- ---
    RENDALF: Kdysi bylo v plánu... ale smolik pacholik
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: Se dalo čekat ze tam strkali co neměli .
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    RENDALF: tak třeba u MTL to až takový oblaka zase nedělá...
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    NEVILL: ono se taky vejpuje jinak nez ze se taha co to da aby byl mrak co jevetsi? :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    no me cim dal vic napada, ze kdyz to vapovani takhle pekne roste, ze by nebyla od veci vejpovaci hospa/klub a nemyslim nejaky zasity rusky bar :) ... myslim normalni hospu s brutalni klimoskou aby i jedinci mega stroji mohli sednout, kecat, pit a vejpit...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JIKE: Hele, to jsem zažil hodněkrát a pokud mi byli ochotni říct proč, tak obvykle za to mohl někdo kdo tam přišel s nějakou ovocnou příchutí a kouřil to tím stylem že pár vteřin natahuje a pak vyfoukne taková oblaka páry že tam chvíli není vidět přes půl místnosti...
    JIKE
    JIKE --- ---
    Tak vážení. Jsem v restauraci kde je povoleny iQos ale ne Vape. Přitom iQos je o 25% skodlivejsi než Vape... lol
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    FERDA_MRAVENEC: Dobrý vědět. Díky za info.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam