• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    REY
    REY --- ---
    TWOH: Kdysi se mi u mechanickýho gripu stalo, že v jednom otvoru na boku zůstala drobná, ale ostrá špona, která proškrábla izolaci baterky a problém byl na světě... :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    ELIQUID BRNO: sleva 10% kupon: SLEVA10 - zadat v košíku :-) a ano, sčítá se s Vaší slevou zákazníka

    jupí
    TWOH
    TWOH --- ---
    LEXXA: :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TWOH: hlavne nepremyslej prdeli. sem tak rozebiral klon spicy do mrte a pak jsem ji nedokazal poradne slozit.
    TWOH
    TWOH --- ---
    KOZLIKK: Trefa... :D Klon, ale i tak se mi to stalo poprvý a od teď originál nebo klon - prostě do šroubku.
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    TWOH: hele a byl to klon z ciny nebo originál?
    TWOH
    TWOH --- ---
    Jako vymejt v horký vodě jo, to dělám automaticky, ale fakt jsem nikdy nevyšrouboval uplně celý šroubky/červíky pro přichycení spirály na decku, abych se podíval, jestli tam něco jako náhodou pod nima neni...no zase jsem moudřejší :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TWOH: to je zaklad cece!
    (ono staci si cuchnout, martenzit je trosku citit. ale stejne rozebrat do mrte)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    TWOH: To je základ čeče.
    TWOH
    TWOH --- ---
    Podělím se o zkušenost aneb člověk se stále učí, viz spálená gumová pachuť u novýho atomizeru TWOH:

    Nakonec jsem přišel na to, že pod šroubkem na decku u negativního postu byly z továrny nevyčištěné železné piliny, který když se při používání zahřály, vytvářely pachuť spálený gumy/kovu/prostě hnus a rozhodně nic zdravýho...



    Železný piliny v atomizeru mi rozhodně nepřijdou bezpečný, ať už jsou kdekoliv, takže jsem poučen - nový atomizer vždy rozebrat na šroubek a pořádně zkontrolovat + vymejt jedlou sodou viz. LEXXA:
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HOUMLES: :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    MUTOID: lol "she smoked one cartridge a day" .. Juul, to je kolik, tak 1ml? :)) ti bych byl uz davno mrtvej
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    Black Market Vaping | The real killer.
    http://www.youtube.com/watch?v=tP42tHXhXgs
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    CHOCHA: v pohodě, v týhle době je starter kitů tuna, a můžeš si vybrat dle libost i a všude Ti poradí.
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    JIKE: to co si dával ty sem nedal :) , ale koukal sem na dva roky starý kde vysvětluje úplný základy a to šlo.
    JIKE
    JIKE --- ---
    CHOCHA: néé, já se děsně nasmál

    SAKALICEK: to já jo, aby vytekly kondenzáty :-)
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    JIKE: docela sveraz, ale pro úplného začátečníka jako já nekonečný moře informací. Dík
    JIKE
    JIKE --- ---
    nedává to prostě vůbec smysl...
    PG - neškodí
    VG - neškodí
    NIC - neškodí
    Flavours - záleží/nežškodí
    Voda - neškodí
    Drát - SS,KA,NI80 - "neškodí"
    Vata - neškodí
    Lidská blbost - škodí

    Cíga - LEGAL 18+ wow, aha cože? jako COŽE? Ho prachy z daní.. neškodí ? škodí, nevadí, peníze.

    co na to mám jako říct?

    HOUMLES: od stolu to nevyřešíme ani jako jednotlivec

    Vape Encyklopedie - 48. díl: Vaping a zdraví (CZ)
    https://www.youtube.com/watch?v=0xHPxH2_JVw
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    EXCITE: jtj ale indie pry reaguje primo na "situaci" v us
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam