• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MUTOID: hele ale to se pletes, promin. To co rikas ty, je to, ze iqos jen zahrivas zhavitkem, pritom to vubec neni pravda. V iqosce je take glycerin, ten se nahriva a vytvari paru, kterou posilas pres ty struny tabaku a proto vyfukujes paru, nikoliv tabakovy kour. To, co vyfukujes nema s tabakem.nic spolecneho, kdyby to tak bylo, tak to obsahuje alespon nejake mnozstvi dehtu, coz neobsahuje. Je to para, co jde ven. S nikotinem.
    Nebo je tu neco, co mi unika? Plus Phillip Morris lze?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    DRAGON: ja te uplne chapu, ikos je samoze jednoznacne o neco min skodlivy nez ciga, o tom zadna, ale s vejpem to ma opravdu jen pramalo stejnyho a porat je to jasne vic skodlivy ... cidlo necidlo... kdyz hodis na panev tabak tak ti taky nehori ale zahriva se a co tam najdes je proste popel a stejne tak, i kdyz to primo nehori plamenem, se z toho pravdepodobne bude kourit... tak k tomu rozdilu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIKE: ty mas hodne rad konspiracni teorie, co? ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIKE: ja samozrejme vim, co to dela. Ale jaksi nechapu, co resis. Videl si nekdy tabak pouzitej ve vapu, jak vypada? uplne stejne, co stejne, hur.
    Jinak mne je uplne jedno, z ceho to je.Ja jedu iqosku, protoze je to min skodlivy (dehet), je to min smradlavy (dehet) a neboli z toho vubec hlava jako z cigaret (dehet). Jestli to je suseny hovno z nutrie, je mi proste fuk ;) Mam tim zazehnanej pruser jmenem "kdyz se du vozrat, vytahnu klidne krabku marlborek", za coz sem rano odmenen tak neskutecnou bolesti hlavy, ze iqos je proste zazrak. A navic jeste ten bonus, ze mi z toho nesmrdi byt ani obleceni, da se to hilit v aute (dehet) a otravuju s tim min okoli (dehet), muzu to klidne hulit i na koncertech a nikdo ani necekne. Jinak v ty cigarete jako takovy vaporizace probiha, jen ne na tak vysokum stupni ohrevu, proto tomu rikaji zahrivani.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SAKALICEK: myslim ty novejsi, carbonovy, ktery poznaji cigaretu, ne iqos
    JIKE
    JIKE --- ---
    SADY: Jsou různá čidla. Resil jsem to asi před 3 mi lety a chtěl jsem na to dělat video s odborníkem ale nedostal jsem se k tomu. Každopádně jsou i čidla na množství částic na kubický centimetr apod- optická. A tech je většina.
    Tepelná jsou ty červený zlumavky ve sprchach na stropě (kapalina se roztáhne - sklo praskne) uvolní tom průtok vody v potrubí ...
    další už nevím ale znám lidi co to dělají profi i pro business centra
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: To nechtějí. Šílené bYchom se přemnožili...
    Proto co nejvíc svinstva do nás.. at nás tu není 30 miliard.

    Škoda ze tu našem víc obyvatelnych planet. Odstěhoval bych se na planetu : VEJP :-D
    JIKE
    JIKE --- ---
    DRAGON: Chlapaku, vyčistí si to někdy pokud mas.
    Kolegyně v autě z toho vyklepala černý uhlí...
    Ono to zahřívá někdy až moc.

    Hlavně jsem svou empirickou schopnosti zjistil ze

    IQos—-

    Používá se prachový odpad z vyroby cigaret a lisuje se do platu pro iQos
    Množství už tak levného odpadního tabáku je tak asi 1/10
    Tedy to co na tom vydělají = je naprosto neskutecne

    Ten kdo to vymyslel byl geniální - jak donutit lidi hulit “odpad” za neskutečný peníze a nechat jim rituál a ještě vydělat a ještě udělát něco nového atd
    I když vaporizery tu už dávno byly.. tohle je komerční směr.. palec nahoru pro toho kdo to vymyslel a palec dolu za to ze to vůbec vymyslel.

    MUTOID
    MUTOID --- ---
    by jeden rekl ze tabakova loby kdyby byla spravne zamerema by dokazala svou silou ukoncit svetovy hladomor :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    btw v us zrovna probiha release iqos :D lepsi nacasovani by jeden necekal :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    DRAGON: ok, rikej si tomu jak chces, kdyz to cigo z iqos vytahnes tak je tam co? ano, popel ;) ... jako marketing je zalozeny na "heat not burn" ale ve finale je to jen pomaly spalovani + vyparovani buvi ceho v cem.ten tabak vykoupali... hele neberu ti to, ale vape to proste neni a nevztahujou se na to zadny pros/cons vejpovani... ikos a podobny ohrevace tabaku jsou kategorie sama o sobe a porad jeste skodlivosti zdaleka predci vejpovani (pokud teda budeme ignorovat idioty co si do vejpu lejou cokoliv co tece :D viz kauzy s thc olejem v us/canada)
    SADY
    SADY --- ---
    DRAGON: pozarni cidlo by na nej reagoval, pokud bys ho dokazal iqosem zahrat na 60+
    SADY
    SADY --- ---
    SAKALICEK: ne vsechna, zalezi na typu, kombinovane ano, puvodne byli jen na teplotu
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    DRAGON: Požární čidlo reaguje i na páru. ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MUTOID: kdyby iqos spaloval, tak by na nej reagovalo pozarni cidlo. Nefunguje, vyzkouseno. Iqos nespaluje, iqos zahriva.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    DRAGON: no iqos neni vejp, iqos je stejne ve finale spalovani i kdyz znacne omezeny... vejp nespaluje nic, pouze odparuje... tak... jsou to porad zasadne rozdilne procesy
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MUTOID: jak to myslis nope? :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    Lung illness patient SPEAKS OUT | You're being lied to.
    http://www.youtube.com/watch?v=CXvOSNJo5gI
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    SAKALICEK: jj vzdycky jeou lidi prekvapeny ze je to "tezky" a to mam polomech dvoubaterkac :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam