• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    KRISHNA: Ne kde koupit, ale jak vyrobit. Informace jsou zaplatpanbuh legalni i v CR. A zajima me to taky.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    K tý americe a Kanadě. Tohle je graf ETF veřejně obchodovaných akcií producentů trávy, od počátku aféry - 50%

    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    EXCITE: Tak v ČR je THC furt nelegální, ne? Vyzkoušet si to můžete kdekoliv na západnim pobřeží USA, kde jsou v tomhle imho dost napřed.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    KRISHNA: Máš nějaký fukční řešení?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JIKE: Jasně no, v hospodě občas kouřím elektronickou dýmku a taky mi to poslední dobou pokaždé někdo řekne...a vysvětluj jim že to jsou takové zmatené, zkratkovité a neúplné informace když to přeci říkali v televizi nebo se o tom psalo v Blesku...
    JIKE
    JIKE --- ---
    Teď na parkovisti duchodce: četl jsem ze to je víc skodlive než cigarety

    A nedaj pokoj...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEVILL: tj jako s fajfkou, je jasny ze se z toho huli... prvni jsem si koupil kdyz mi bylo mozna deset a od te doby se nic nezmenilo a to uz je nejaky rok :) ... z fajfky se ale neda hulit olej :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MUTOID: pořád by to byla alespoň kuřácká pomůcka a ta se nezletilým také nesmí prodat, ale on k tomuhle zákonu není žádný jednotný výklad ani přístup kontrolních orgánů, paní to dle všeho prochází...
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: 500,-


    • IJOY MAXO Zenith | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/ijoy-maxo-zenith
    JIKE
    JIKE --- ---
    NEVILL: On vapoval konopny olej???
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEVILL: jo tenhle odstavec se da vykladat v souvislosti s vejpovanim tak ale i tak... vejp je nastroj, nikoliv latka sama ... tezky
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MUTOID: To by si paní prodavačka asi měla přečíst zákon 65/2017 Sb., § 3 odst. 4), tam se to jasně píše že to osobám mladším 18 let prodávat nesmí. Ale možná jí kamarádka Máňa řekla že to neni směroplatný...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    ja nechapu proc uz nekdo sakra nezavedl prodej vejpu jen dospelim, tyhle deti a idioty bych zfackoval... na kladne v centralu koukam jak pani ukazuje a nasledne prodava vejp bande hejskum ve veku 11-15... kdyz ji rikam jestli je to normalni tak se brani ze to protizakonne neni no tak jako fakt at se jdou bodnout i takovy lidi
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: nacasovani iqos release v us se zda jako nahoda snad jen psychicky postizenym
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    nejhorsi je, ze tihle idioti nahravaji filipovi... viz us a indie
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    NEVILL: Vaporizery jsou stredovek. V US, kde je trava legalni se v dispenseries prodavaj imho uz tak pul na pul konopny extrakty vs. samotna trava
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    EXCITE: pekne do detailu popsany, tohle je presne to co budu posilat lidem co mi porad rikaj, ze brzy umru taky :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXCITE: Takže dle všeho je nebezpečná přítomnost vitaminu E...a co jsem tak zkoušel hledat, zrovna ten by měl být v konopném oleji docela bohatě obsažen...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KRISHNA: ok, teď jsem o tom teda slyšel prvně, stejně jako jsem donedávna ani netušil že jsou nějaké liquidy s THC, já myslel že na tohle se spíš používají vaporizéry...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam