• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BAAL: obsahuje "lecivou davku nikotin" tak to me uprimne rozesmalo
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    BAAL: Rekl bych ze ano, ty stabilizatory budou spis z duvodu dlouhodobeho uchovavani plus prichute jen bez nejakeho dobreho davkovace je tam riziko, ze se muze snadno predavkovat a bude mu blbe, vubec bych se nebal jeste slabejsi koncentrace. Nicmene co se tyce odvykani koureni a prosteho faktu, ze mnohem vetsi je psychologicka zavislost na samotnem ritualu nez fyzicka zavislost na nikotinu tak bude mit pri odchodu z pyra mnohem vetsi pravdepodobnost uspechu kdyz ho proste naucis vapovat a bude postupne snizovat silu liquidu. Pricemz kdyz se vapuje jako odvykaci metoda od pyra tak z me zkusenosti je dulezite dodrzet veskere ritualy stejne jako kdyz clovek kouril pyro takze napriklad chodit ven a necucat to doma kdyz clovek doma nekouril atd a proste tim nahradit cigaro. Kvalitni MTL "tuzky" typu T22 od Innokinu jsou na to uplne idealni.
    BAAL
    BAAL --- ---
    Resim s kamaradem, co pouziva tydle spreje:
    Nicorette Spray 1 mg/dávka orální sprej 13,2 ml | Dr. Max lékárna
    https://www.drmax.cz/nicorette-spray-1mg-davka-orm-spr-1x13-2ml-150mg

    Ze ve slozeni je ethanol, PG a nejaky stabilizator, takze pokud bychom pouzili nicotin z vape naplni, tak to bude fungoval stejne.

    Otazka zni, napada Vas nejaky problem v teto uvaze? Treba ze nicotin pro vape rozpusteny v PG je jiny nez toto PG etc?

    Co přípravek Nicorette Spray obsahuje
    - Léčivou látkou je nikotin. Jedna dávka spreje dodává nicotinum 1 mg.
    - Pomocnými látkami jsou: propylenglykol (E1520), bezvodý ethanol, trometamol, poloxamer
    407, glycerol (E422), hydrogenuhličitan sodný, levomenthol, tekuté mátové aroma, tekuté
    chladivé aroma, sukralóza, draselná sůl acesulfamu, butylhydroxytoluen (E321), kyselina
    chlorovodíková (k úpravě pH) a čištěná voda

    Jedna dávka (vstřik) dodává nicotinum 1 mg v 0,07 ml roztoku. Jeden ml roztoku obsahuje nicotinum
    13,6 mg.

    Protoze on za ten inhalatorek z 13ml naplne dava 430korun, tak si rikam, ze bych z domacich vape zasob pro nej mohl udelat homemade o dost levnejsi napln:-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    BIGEM: pak z toho lezou takový nesmysly z těchlech rádoby výzkumů. děsný hrozný fakt hrozný.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    JIKE: to je smutny
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Záleží jaká, hromada výrobců prostě dělá jenom 10/15/20ml balení. Velké lahvičky má Vampire Vape, ale jen u některých příchutí (30 a bývaly i 50 ale dlouho jsem je neviděl) a Crafted (ti zase dělají jen 100ml a na krámech kde je prodávají po menších je sami rozlévají)
    JIKE
    JIKE --- ---
    "Vape Researcher" doesn't know how to use a vape.
    http://www.youtube.com/watch?v=o8O77sXf4sY
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: poptej e-liquid brno emailově. dohledej si co cheš na netu a sežene to do ČR, pokud to lze sehnat.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    nakupuje tady nekdo aromata ve vetsim mnozstvi nez po 10ml? nejaky tip kde takhle nakoupit pokud mozno online?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    GIOMIKY: ja to kouril. Na zavislost to funguje, normalni cigara jsem nepotreboval. Ale prislo mi to horsi nez cigara - vic jsem potom kaslal (rano), mel jsem bilej povlak na jazyku a bylo mi z toho fyzicky blbe (asi moc nikotinu najednou). Do kanclu asi dobry, YMMV.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BAAL: ja jedu porat klasckej zeus :D nic jinyho mi nevydrzelo dyl jak mesic max ... a porat brecim ze ho nedelaji v nerezu :/
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    BAAL: Souhlas, já ho teď po pár měsících zase vytáhnul ze šuplíku a nechápu, jak jsem ho tam mohl mít tak dlouho. 2x clapton fused coil na TC

    31STITCHES
    31STITCHES --- ---
    GIOMIKY: Znám poměrně hodně lidí (desítky), kteří přešli z cigaret na Iqos a nikdo z nich normální cigarety nekouří, prý už druhý den po vysazení normálních cigaret a užívání Iqos jim normální cigarety nechutnají...
    BAAL
    BAAL --- ---
    BAAL: Hledal jsem tady v historii kdyz jsem kupoval ten Zeus X RTA a koukam ze uz ho mam skoro rok.

    A porad spokojeny, nikdy to nechcije, slusne to chutna, jedu na 60W, driv s tim TFV8 predtim jsem musel na 90W aby to nejak chutnalo a kourilo.

    Staci mi dvojbaterkovej grip, same vyhody a socialni jistoty. To bylo tady tehdy solidni doporuceni.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Dnes v radiu o iQos:
    - je to tak nove, ze studie vyadali akorat tabakovy vyrobci
    - pri jejich testovani o nezavadnosti vynechali 50 ze 100 skodlivych latek
    - dle prof. Kralikove (Centrum pro zavislost na tabakovych vyrobcich) u jejich pacientu sleduje, ze vyvolava mnohem vetsi zavislost, nez klasicke cigarety. Rychlejsi, hlubsi a pevnejsi.
    Podle toho co jsem slysel, tak vetsina lidi, kteri kouri iQos si vetsinou k tomu davaji jeste cigarety jako doplnek, protoze jim to nedodava ten spravny pocit uspokojeni.
    Premyslel jsem, ze bych na to presel, kdyz je to tak in, ale zatim se toho asi vyvaruji.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    NEVIEM: Jakékoli AIO (all in one) od Innokinu. Mrkni na stránky nějakého SK prodejce co mají k dispozici a jestli chceš DL (taháš jak vodnici) nebo MTL (šlukuješ jako cigára) ale cokoli do nich je levné, kvalitní, bezproblémové. Určitě se vyhni provařeným crap značkám jako je Smok, Wismec a Joyetech - rozpadají se skoro hned po koupi, tečou, prskají atd.
    NEVIEM
    NEVIEM --- ---
    ahoj.
    tip na sadu, ktoru len nabijem, nalejem liquid a vapujem? na vikendove pouzitie, do 30 €.
    je nieco pouzitelne? dakujem
    JIKE
    JIKE --- ---
    Sada Asmodus Colossal 80W + Ohmie Tank - Zelená - Elektronické cigarety - Vaporism.cz
    https://www.vaporism.cz/kompletni-sady-asmodus/sada-asmodus-colossal-80w-ohmie-tank-2/


    999,- ale zelená
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    a nová Fiber n Cotton ;)
    Fiber n Cotton V2 - Fiber n cotton | Vaprio
    https://www.vaprio.cz/produkt-fiber-n-cotton-v2.html
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Že by konečně inovace, která by fungovala?? Kdo to testne?
    Wotofo Profile 1.5 RDA - Wotofo | Vaprio
    https://www.vaprio.cz/produkt-wotofo-profile-1-5-rda.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam