• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: Už chápu :) to se mi stalo už mockrát a dávám si na to bacha.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Je to pin ktery prilis nevycuhuje nad zavit a casto neni na zavitu, ale mechanicky hardpressovany na misto, typicky u modernejsich tanku to jsou ty ploche ploskove piny. Obcas se diky opotrebeni zatlaci a zkratuji coz na elektronice neni problem, ale na mechnaice muze jit doslova o hubu. Neni to super caste, ale muze se to stat. Me se takhle zkratoval Pharaoh, engine a par clonu. Vsechno jsem v pohode opravil, ale jedu jen VV polomechaniky s protekci ktera to chytla.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: ten tu mam, docela fajn, ale mala kapacita... single mi zrovna vubec nevadi

    co myslis tim plovoucim pinem? zrovna GGTX ma proste stred pruchozi...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Jo no DL 22mm je dobry archaismus, takhle z hlavy me napada jenom wotofo serpent ktery byl v leskle zlate a je to 22mm... ale zase pro tebe dost nepouzitelne protoze to je singl s hrozne malickatou kapacitou. Ale to bude na 22mm vetsina, vetsi ve zlate snad jenom nejaky taifun III, ale ty ja hodne nemel rad, sice DL ale netahlo to a bylo v tom supertenoucke sklo ktere praskalo pri zakaslani. Z dobrych DL 22mm s nejakou slusnejsi kapacitou me napada jen wotofo conqueror, ale ten ve zlate asi vubec nebyl... Redukce jsem nevidel, ale parkrat jsem videl, ze se pouzivaly zbrousene heatsinky jako redukce. Ono to bude i o tom, ze na ty mechaniky se pouzivaji spis kapaky nez tanky. Kdybys chtel jo extra resit bezpecnost tak vetsina tanku ma plovouci pin ktery muze byt na mechanice bezpecny,
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: jenze na tohle potrebuju 22mm a v tom se toho moc nedela, to je takovej dost legacy rozmer :) leda sehnat nejakou redukci na 24 nebo 27mm...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Pripomel jsi mi, ze jsem vcera zjistil jake nejvetsi spiralky se do pluska vejdou... Dve sestky jsem tam jeste narval :D
    Jinak steamcrave delal hned nekolik limitek ve zlate, na ali by jsi nejspis jeste sehnal. A jak uz tu bylo zmineno hromada cinskych clonu je ve zlate i kdyz original neni a neni to jen vysada klasickych MTLek, zlata je proste v asii popularni.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SZANDA: ja chci DL, ne MTL...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    :-D

    SZANDA
    SZANDA --- ---
    ZVIRATKO: Limitka kayfuna prime byla i ve zlaté, ale mám pocit, že v matné :-( přeleštit!

    (klony jsou i lesklé)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: tak az to najdes tak to posli mym smerem :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    stealtha ne, ten velkej na 18650ku, ale fakt nevim kde bych ho po stehovani nasel..
    ithaka uz je pase no, to spojovani, ikdyz mam tu bodovacku tak to byl porad voser.
    jeste mam nekde original chi you brass .. ten si pamatuju, ze byl hodne rare a na aukcich po nem trhali ruce :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: tak rekni kdyby ses toho chtel zbavit :) jsi mel GG Stealth, ne? Ithaka mi taky nekde lezi, ale moc si nedokazu predstavit, ze bych to jeste pouzil... uz vidim jak svaruju dratky (i kdyz spulku stribra tu jeste porad mam) :-D ale na fotkach na FB se tam jeste porad obcas mihne, takze asi to lidi furt pouzivaj... taky se na tom nema moc co rozbit...
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    wow, golden greek jeste neumrel?
    mam od nich taky jednu mechaniku a ithaku :) tenkrat to byla bomba
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Nějaký tip na 22mm atty co se dobře motá, dobře plní, má kapacitu aspoň 5ml a je zlatej? :)
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    ZVIRATKO: tvl krasnej lighsaber
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Musím ale říct, že dotMOD Petri... To vymyslel dement, to se tak debilne motá že to asi budu mít jen ve výstavce.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    A micro :)

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    GGTX ;)

    SAL2040
    SAL2040 --- ---
    CHINOXR:
    EXCITE:
    Imho ne moc dobré řešení, protože to znemožňuje přímo nastavit teplotu (teda pokud se to neprodává s nějakou převodní tabulkou ve stylu výkon -> předpokládaná teplota žhavící komory...i to by ale nebylo nic moc, protože se ta teplota nedá změřit). U vaporizace suchých bylin (jakýchkoliv) je to dost podstatné.
    Osobně bych se radši díval po klasických ručních vaporizérech, jako je třeba tento:
    https://www.kvalitnivaporizer.cz/...y&min_price=420&max_price=14990&attribute_value%5B3%5D%5B%5D=PAX
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    tak jsem vyzkousel zirkonovou spiralku, je to celkem dobry, hlavne na TC by to melo byt presny (muj mod s tim teda problem nema, ale levny mody nizky TCR fakt nezvladaj). Chut normalni (zadna pachut), zhavi se to super rychle. Ted jeste aby z toho nekdo zacal delat alieny :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam