• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    MUTOID: ja vapuju asi rok a ctvrt a vlastne nic jinyho nez tabakovky nejedu :) ani nemam moc rad sladky nebo ovocny tabakovky, jako obcas si dam nakou ovocnejsi viz. zminovany Al Carlo, nebo ted mam svestkovorumovyho Reapera, ale mam rad "popelnikovky", sladky a ovocny mi nedaj ten pocit zakoureni si :) navic mam rad chut tabaku, doutnicek, dymka a tak... vlastne ja hulim furt to samy dokola uz rok, Bacco crack od Monkey, Bourbon od Tobacco bastards a pak kdy vysel tak Dice 21 od TI juice :)
    ZERO
    ZERO --- ---
    MUTOID: ja jedu uz pekne dlouho al carlo shake and vape, co mi tady kdysi nekdo doporucoval. Dost mi to sedi ta kombinace ovoce a tabaku..
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BIGEM: ja jsem staly zakos u vaporism.cz a tu a tam vaprio... vaprio lidi nemusim, vaporism me taky uz jednou nastvali ale jde mi o to, ze chci objednavat vse na jednom miste a hlavne vaporism mi to splnuje, ze maji vse co ja kupuju
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BIGEM: ja jsem tabakovyk miloval, miluju ale cim dele uz nekourim, tim vic po nich kaslu :/ a to po jakykoliv tabakobce a ze jsem jich vyzkousel mraky... a na druhou stranu mi nejak vic chutnaji ovocny, coz jsem na zacatku vubec nemusel

    ma to nekdo stejne?? :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    BIGEM: nevím proč. Já třeba mám rád děsně liquid brno, a je mi jedno jestli to je o kačku dražší než jinde. Nezajímá mě to. Rád tam nakupuji. Je to o vztahu, férovosti a přístupu. To je jak s hospodou.
    kdyby jsi měl o 10 kč levnější pivo a hostinského na pěst, raději jdeš ty peníze dát hostinskými, který čepuje dráž, ale cítíš se tam skvěle. Pít pivo za 30 u kyselého šichtu, nebo píše pivo za 40 a těšit se tam ? Ale to už je trochu mimo VAPE.

    každopádně asi nám spotřebují glycerin na dezinfekce :-(
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    JIKE: dobre delas... osobne teda Vaprio nemam rad, radsi koupim draz, ale jinde nez u nich :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    BIGEM: Me chodí newslettery, tak posílám sem kdo to nesleduje ale třeba uvažuje.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    JIKE: hmmm, La Tabacheria Harmonium, skvela tabakovka, vrele doporucuju
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    JIKE: doprava nad 300 je super, sice mam doma tak na dva mesice do huby temer porad, ale dobry vedet
    JIKE
    JIKE --- ---
    eshopy fungují a Ejuice má nad 300kč dopravu zdarma.

    eJuice.cz - elektronické cigarety, e-liquidy a příslušenství | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/info/doprava-zdarma


    nevím jak ostatní, ale na malé nákupy super.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Potvrzuju, kamenný obchody s ecigaretami normálně fungují
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    PNXNTDD: eshopy urcite pojedou
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    PNXNTDD: dneska jsem v jednom byl, takže nemusí :)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Jsou zavřený i obchody s ecigama ? Teoreticky by to mohlo spadat do dvou kategorií tabák/elektronika... tak nevim.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: Je to fuč. :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Levné balíčky z Číny už nebudou osvobozeny od DPH - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/levne-balicky-z-ciny-uz-nebudou-osvobozeny-od-dph-40315617
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    -SPAM-SPAM-SPAM-SPAM-SPAM-

    Čus, nabízím k prodeji řekněme třeba za 1.800CZK
    Vapor Giant Kronos 2 M 5,5ml RTA

    -SPAM-SPAM-SPAM-SPAM-SPAM-

    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    HOUMLES: ja se dodnes hadam s lidma kteri radi tvrdi jaka je to sracka, jak trump zakazuje ovoce a nikdy neslyseli ze za ty kauzy muzou amatersti hulici co si do toho cpali nakej domaci olej s Eckem
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    LEXXA: laborky mi delaj kazdej 3ti den, uz do me mesic sypou velky davky ATB katetrem primo do srdce a crp lita jak na houpacce (dneska mi teda rikali ze jde zas pomalu dolu) , hematesty mi delali ale jen na agens kterej nemam ... Tak nevim no , jako jen me napadlo jestli to nema souvislost s vapingem nicsaltu z toho logic penu , clovek se uz chyta kde ceho

    Jojo puvodne jsem mel mit inf. Endokarditidu (mam nakej objekt v srdci ale logicky to infekce neni, uz jen tim ze mam krev od breberek cistou, jen to crp ackoliv zanet nemam), ted uz me strasej systemovou autoimun. chybou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam