• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: prave, to plneni je nejlepsi, nikde zadny zbytky liquidu oproti atikum co se jim sroubujou vrsky nebo ruzne nasazujou apod.
    fotek mas na netu milion :) ale kdyz si zejtra za svetla vzpomenu tak sem prihodim no
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: mě se na něm líbí to zamykání... a ten gen od Vaporessa má samy dobrý hodnocení Náhod pak někdy foto :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: jj, bez neho bych byl zase na par ml
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: ty tam mas ten bubble tank zejo
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: zatim je super, mam ho tejden, az na to ze si musim davat bacha aby nespadnul na bok :)
    jj prince mam celou dobu jenom s RBA, je to posledni TFV ktery ma RBA, pak uz jsou jenom na kupovany hlavy :( bohuzel je to takovej moderni trend aby se sypaly penizky do kasy
    tesim se na ten mesh, uz se na nej chystam delsi dobu, ale zatim nebyl zadnej tank, kterej by bud netek (podle recenzi) nebo nemel aspon 6ml (ostatni RTA meshe maj 2-4ml, to bych doplnoval 5x denne :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    BIGEM: pekný :-) pokud nepodělali dvířka jako u paranormalu, a dávají k tomu lupu na display :-)
    HOUMLES: ten gen je prej pecka.
    BIGEM: myslím n to samý
    HOUMLES: ten prince má RBA?
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    MUTOID: ten karbon v kombinaci s hnedou kuzi je paradni
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jo a jeste mam na ceste tenhle tank https://www.kaees.com/solomon-mesh/
    vymenim tak TFV12 prince, kterej uz jedu taky snad 3 roky :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ja jsem si ted koupil tohle https://www.vaporesso.com/vape-batteries-mods/gen
    predtim jsem pouzival snad 3 roky Wismec RX Gen3 takze je to pro me docela nezvyk, hlave teda nemile zjistuju, ze ty 2 baterky za den me neudrzi a budto musim nekde nabijet pres usb nebo sebout tahat nahradni.
    kazdopadne ten novej se perfektne drzi a lip padne do kapsy/pouzdra, ale zase je takovej vratkej na stole a sklo z tanku mi vycniva pres hranu takze kdyz padne na bok tak to chyti prvni sklo :(
    no jinak je znat na vykonu, ze budto za tu dobu pokrocila technologie nebo pouzivaj nejakou zajimavou krivku, ale ze stejnyho tanku to huli uplne jinak, teda ne uplne, ale je znat velkej rozdil..
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BIGEM: dobrej mazl :)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    nastupce Paranormala, skoda ze sem ze svym tak spokojenej ze vlastne nemam duvod ho menit :)
    https://lostvape.com/product-item/centaurus-dna250c-mod/
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: zrovna si říkám, že Bech tu lávu někdy dal..


    ZVIRATKO: nyní na něj mají i RBA...
    Náhradní RBA cartridge pro GeekVape Aegis Boost Pod (2ml) | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/nahradni-rba-cartridge-pro-geekvape-aegis-boost-po-21890

    jako pod si myslím, že je dobrý fakt Caliburn od Uwellu. ty body vydrží tak měsíc, při denní spotřebě 4-6 ml (2ml cartridge). problém je, že pak po 14 dnech ztrácí chuť. i když fungují dobře dále i po měsíci, radši měnit i když po rozebrání tam prostě nic spáleného není, jen zanesené. Zajímavé je to, jak dobře to mají vyřešené ze 500,-
    original z CHINA se dá pod sehnat 4ks asi za 9-14 babek. u nás kolem 90-120Kč. a tam je i 1,2 Ohm a ten jede pěkně. ale méně vydrží. jestli chceš dám Ti mám tu nové Joeyetech TEROS. ale pody tolik nevydrží.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    jinak ja chtel nejakej pod, vetsi nez Orion, tak jsem poridil Vape Geek Aegis Boost Pod. Je to docela fajn. Jeden z podu co mam trosku tece (ten co prisel s tim), ale ne moc a ne do kapsy ale je to videt az kdyz ho clovek sunda. Vykon super, mozna (urcite) az moc vysokej na to ze v tom pouzivam 20mg salty, je to proste subohm.
    Obecne ale docela zklamani - neni to pod na salt nicy, ale taky to neni tak dobrej subohm jako treba blbej Smok Stick nebo neco podobnyho. Snad jediny plus ze to vypada docela nerozbitne...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HREBICK: Mluvil tu nekdo o me? :D Ale je to sladka lava.

    Jinak jsem po dlouhe dobe koupil novy atik, kamarad si pochvaloval Brunhildu a prisla mi tak zajimava, ze jsem si ji koupil a zatim jsem docela nadsen. Mozna konecne atik ktery u me po hodne dlouhe dobe vystrida aromamizer plus.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BIGEM: je to jak vodni dymka :D doslova ... jo a nejsem drak ale mam radsi studeny mracky.... takze to cca 4 zeuse da.. ale to je max
    ok, dik ...
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    MUTOID: Tabacherku na DL, to si neumim ani predstavit :) a obavam se, ze meneni buildu kazdy dva potahy se nevyhnes, at bude jakejkoliv :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    jak jsem pochytil, je tu par milovniku la tabacciera (nebo jak se to pise :) ... tenhle eliquid strasne zanasi, logicky kdyz je tam prirodni extrakt a hlavne kdyz je coil hodne "texturovana"... nejaky tip na build DL aby to clovek nemusel dvakrat denne cistit a menit vatu??
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: :D "real dragons" :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MUTOID: ano,ano, a ještě to rádi přezdívají "horká lává" :DDD
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BRKODLAK: ze to ma horkou paru je malym odporem hlavy a nebo vysokou wattage modu... proste se civka "moc" zahriva (jsou lidi co maji to tak maji radi :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam