• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WAKI
    WAKI --- ---
    KUBAJZZ: Tyhle zbesilosti snad jen vandyvape. To nejsou spatny draty.
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    KUBAJZZ: ss a nebo nichrome...
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    Víte někdo o nějakým osvědčeným drátu např. fused clapton, staggered fused clapton atp.? Chtěl bych si ho koupit v metráži a dělat si "vlastní" spirálky... Googlit umím a eshopy prolejzat taky, ale raději se ptám, jestli máte někdo něco oblíbeného a osvědčeného. Díky.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    WAKI: Jojo to uz ted delam kdyz davam novou hlavu prave proto jsem tu predtim psal nedolejvat uplne do plna.
    WAKI
    WAKI --- ---
    WOLFGAR: Neber jako neco vys*raciho. Ale co to naplnit do 3/4? Nebo ne uplne do plna. At tam mas nejakou rezervu?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    zrani se zkrati protoze se to lip promicha, rychleji z toho zmizi bubliny, to nijak nesouvisi s hustotou

    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Ne vetsinou do par minut po naplneni. Kovovy casti tam uplne zadny nejsou krome samotny hlavy. Jinak VG zrovna meni hustotu s teplotou docela razantne ne? Coz je taky duvod proc michani do baze zahrate na +-50 stupnu vyrazne zkracuje zrani.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: no pokud to perfektne tesni tak tam samozrejme vznikne pretlak, a protoze je vetsina kapalin nestlacitelnych (ale btw taky nemeni moc hustotu s teplotou) tak neco povoli :) ale rozhodne to neni ze se roztahne ten liquid, ten zmeni objem tak malicko ze to nemuze rupnout. Jestli ti to rupne az casem kdyz je tomu teplo tak bych spis koukal na kovovy casti
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Jinak si to vysvetlit nedokazu a uz se mi to stalo dvakrat posledni dobou, dam novou hlavu, naplnim pod do plna a jednou se mi vytlacila ta hlava a podruhe mi to normalne vystrelilo ten gumovy uzaver podu. Proste tam nejak pri naplneni uplne na full a zavreni vznikne pretlak.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: liquid roztahnout? eh?
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    Děkuji všem 👍
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ASAFA: A nedolevej uplne do plna, ja bych taky neveril o kolik se muze po zahrati liquid roztahnout a vytlacit ven dokud mi takhle v tech vedrech neprasknul cely pod.
    B3TL
    B3TL --- ---
    otevrit rychle dolit liquid a hned zavrit = minimalizace protekani
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ASAFA: nebo treba i to ze kdyz to mas rozdelany tak to nemas vsechno dotazny a jak to dotahnes tak tam vznikne pretlak a vytece to... casto jak si liquid nekde najde cestu tak to tece porad dokud to neuschne
    WAKI
    WAKI --- ---
    ASAFA: Je spousta faktoru, kde byla ta cigereta, jak ridky liquid (rozumnej nechal jsem cigo na balkone na primem slunci a pak sel menit hlavu). Nemuselo byt ani na primem slunci staci v teple. Spatna hlava. Spatna serie vyroby zh hlav. Atd.
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    Chtěl jsem se poradit, občas mi liquid protyka ven přívodem vzduchu. Deje se to pouze někdy a vždy po výměně zhavici hlavy. Nemáte někdo zkušenost? Muže stát ze hlava spatne tesni? Kontrolují to a zasazena se mi zda dobre.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    spektrometry z aliexpresu stoji par korun. proc ho furt vysirate? :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CHOCHA: jedine odbornym okologickym rozborem (zatrepat s tim a tipnout si). Jestli je to 50/50 tak to bude fakt spis jak voda, pokud to bude viditelne hustsi tak to bude 70/30.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    CHOCHA: Vem si 50/50 liquid nebo 70/30 a porovnej s tvym vzorkem.
    Take muzes zmerit bod varu (PG ma ~190°C, VG ma ~290°C) a tak dojit k pomeru :D

    Ale vicemene bych to neresil, je jen malo atomizeru, ktere by nezvladly oboje.
    Sam pouzivam do stejnych atomizeru 40/60 - 70/30.
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Kámoš mi dal namichanej liqud, ale netuší jestli to je 50/50 nebo 70/30. Má toho tašku a napsaný jen mg nikotinu. Dá se to nějak poznat/vyzkoušet?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam