• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    XBAHNO: tak doufam, ze vis co to je za silice a jestli je vhodne to dychat - casto to tak neni
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MUTOID: 2% strop a ubiram. Občas těžko říct, protože místo aromat používám silice a to dávám něco jako 5 kapek na 2dl.
    WICKING
    WICKING --- ---
    MUTOID: JJ. Já jsem ve finále nedával žádné aroma. Cíleně jsem k tomu směřoval. Přestal jsem tedy úplně včetně vapování... jen vsuvka. Ale skutečně jsem pak jel jen v nikotinu bez aroma :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    zjišťuju, že aroma dávám čim dál méně do mixů... začínal jsem na 20%+ a teď sotva 10% a to se rozšoupnu, spíš kolem 5%... máte to tak taky někdo? ... vejpuju teda něco přes 3 roky
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DIE_DIE: Hele ja to kouřem tak strašně málo, že to míchání pro mě nemá moc význam.Mám to tři měsíce, mám 3x 10 ml liquidy a pořád mám od každého aspoň půlku
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    CMLKA: ta nasladlost je temer u vsech liquidu i prichuti.. je to neco s cim bojuju.. Pro michani doporucuju Karavanu od Imperia, k tomu si kup Booster v pozadovanym nikotinu a mas za 250,- 5x10 ml a prichut ti zbyde temer cela na dalsi davky
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    CMLKA: Je to od Flavormonks a jako musim rict, ze ty asi nejak otestuju vic, co se divam na prichute.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Zrovna Blue Raspberry mne jako prichut moc neoslovila. Mam ted tabakovou Bourbon a i ta je lehce sladka a ta mi chutna fakt dost.
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    SHAAG: Blue Raspberry salt je super i od IVG. Nebo salty od Nasty Juice. Ty ale není jednoduché v ČR sehnat.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    CMLKA: Jediny namichany liquid (nic salt) co pouzivam je Sauz SALT Blue Raspberry. A ten mohu smele doporucit. Co si pamatuji tak docela slusny byl i RY4 od Emporia.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    mimochodem máte někdo tip na nějaký dobrý liquid - už namíchaný, ideálně nic salt?
    WAKI
    WAKI --- ---
    SADAKO: Odešla ti hlava. Musíš vyměnit celou cartridge. A když tam budeš lít liquid. Počkej aspoň 5 min aby se nasákla vata.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SADAKO: Mas Uwell jo? Jako modre to blikat nema, to znamena, ze ti dochazi baterka. A ozna to mas zamkly - 5 kratkejch zmacknuti to zamkne, 5 kratkejch odemkne a pak to funguje
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    CMLKA: Výborně, ty určitě budeš znát odpověď na zákeřnou otázku - jak z toho mám sakra potáhnout? Zapnu to (bliká to modře), ale jak při nasátí bez zmáčknutí tlačítka, tak s ním, to prostě netáhne. Mám tušení, že dělám něco blbě, ale fakt nevím co (doteď mi rukama prošlo jenom pár typů Innokin, jinak nic).
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SHAAG: to vypada dobre, to jsem neznala a ani to tam nemeli. Mne jeste nabizeli jednu, ale ta nebyla vzhledem dlouha jako cigareta, ale spis takovy to kratky tlusty zipo, a to se mi proste nelibilo a myslim, ze zadny holce by se to nelibilo....
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    díky, to vypadá dobře oboje
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    CMLKA: Mam Caliburn, Caliburn G i Caliburn A2. Ale popravde ted jedu jen OXVA Xlim. Lepe se mi plni, mohu regulovat vzduch, mam vetsi vydrz na jedno nabiti a muzu i menit Watty. Chutove jsou ale podobne.
    Za me jednoznacne evolucne lepsi pod nez Caliburn.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    CMLKA: a ještě pochvala pro tenhle shop, respektive jeho prodavače, fakt mi vše vysvětlil, poradil a mohla sem to s nim probrat, což musím říct, bylo celkem důležitý, asi bych poprvý doporučila fakt zajít se někam poradit https://www.eliquidshop.cz/
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Ha,zrovna jsem chci napsat, že na doporučení místních a po konzultaci s prodavačem jsem pro sebe vybrala Uwell Caliburn A2 a jsem po cca třech týdnech pořád dost spokojená. Dlužno teda říct, že já jsem typický víkendový kuřák a pro mě je to fakt super. Nabíjela jsem ho zatím jednou. Plnila už asi třikrát. Funguje za mě super. Ten pod jsem zatím neměnila, ale vykouřila jsem nevím, tak cca tři ty náplně. Možná spíš dvě. Uvidím, za jak dlouho to bude chtít vyměnit, nicméně v mém případě čekám, že to klidně bude jednou za dva měsíce, což je v pohode.

    Uwell Caliburn A2 - Uwell | Vaprio
    https://www.vaprio.cz/produkt-uwell-caliburn-a2.html
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    Zdar, starší kolega chtěl doporučit nákou vhodnou ecigaretu pro manželku. Aby s tim nebylo sraní a nebylo to náký dělo velký. Já jedu diy tanky a tyhle prdítka moc neznám. Neznáte něco vhodnýho pro ženskou, co je vyzkoušeny, neprotejká a nepřipaluje se? Dík
    WICKING
    WICKING --- ---
    Přestal jsem vapovat. Jel jsem v Nautilusu dlouhodobě, tak pokud je někdo klasik a má zájem, tak mi pošlete zprávu.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam