• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HARAKOCZKA: tak nějak jsem podle několika recenzí usoudil, že to na MTL nebude moc dobré
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Ehm. Když se kouknu na popis výrobku: "Cartridge je kompatibilní s celou rodinou žhavících tělísek z řady PnP."
    takže:
    Voopoo PnP ignition heads | ecigareta.eu
    https://www.ecigareta.eu/en/zhavici-hlavy-voopoo-pnp/
    a jsou tam jak DL tak MTL hlavy
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BDOWN: jj, tuhle jsem ještě před před vložením mírně zakápnul liquidem a pak nechal celkem dlouho odpočívat po naplnění. Liquid mám 50/50

    VACA: však jedu DL, z tohohle přístroje MTL myslim neudělám ani náhodou :)
    VACA: za tipy dík, mrknu na to
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    PRAASHEK: já MTL už ani neumim, ikdyž se snažim :) ale řikám, pokud neni problém v tý hlavě, tak pak je problém v nastavení výkonu nebo ti tam jde málo vzduchu, bud to chce víc tahat, nebo snížit výkon, najít sweat spot. Ale takhle přes net je těžký pomáhat, těch problémů tam může bejt milion, od liquidu (nikde jsem tam nenašel poměr pg/vg) od techniky tahání, po nastavení, plnění atd. Když budeš dávat novou hlavu, tak jí nech nákou chvíli nasáknout, než budeš vapovat.
    VACA
    VACA --- ---
    PRAASHEK: Pokud konfekcni hlavu na mtl, tak za me typy:
    Innokin Zlide, pripadne Nautilus, a nebo uz zminena t20.

    Vubec bych to neodsuzoval kvuli tomu ze to nestoji sest tisic, jsou bezproblemovy, bezudrzbovy maj dobry podani chuti, dobrej potah, bezstarostnej provoz.
    (Nejsem jima sponzorovanej:)

    A ktomu nejakej mod (grip s baterii) s adekvatnim zavitem a nejakou moznosti power managamentu.

    Toliko za me s nejlepsim moznym svedomim:)
    VACA
    VACA --- ---
    PRAASHEK: Jj to mi prijde vlastne docela malo.
    Ja pouzivam 0,8 na 17~18W

    Osobne si myslim ze s nizsim odporem hrozi ze bude mlha jeste vic horka.

    Pocitove mi prijde ze takhle nizky odpory jsou spis na DL, a na slukovani kdy vzduch skrz to proudi pomaleji se hodi spis odpor vyssi.
    Da se do toho tvyho setupu sehnat neco s odporem spis tak 0,6 a vice?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BDOWN: jsem tu první den. Zkusím pak hlavu s menším odporem. A stejně si pořídím stroj na MTL :)

    Nějaké tipy?
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    PRAASHEK: praskání je moc liquidu na spirálce, syčení je zas málo, zkusil bych jinou hlavu, jestli je to moc teplý, tak to chce víc otevřít vzduch, pokud to nejde, tak je nákej problém v tý hlavě. Jestli to syčí, zkusil bych kápnout trochu liquidu přímo na spirálku, třeba se to rozjede. Btw neni nic hnusnějšího než dry hit z meshe, každej dry hit je hnus, ale tohle je ještě o lvl jinde.
    Jinak tu popisuješ moje první zkušenosti s těmahle kupovanejma hlavama, tak jsem se nato vysral a naučil se to motat sám se svym drátem a mám od tech šmejdů klid. Ale taky to chvíli trvalo, než jsem si to vychytal.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VACA: teď je tam 0,3Ohm a v balení byla ještěd 0,15, kterou tam dám hned, jak dohulím tuhle várku liquidu - třeba to bude přívětivější.
    VACA
    VACA --- ---
    PRAASHEK: To se nespaluje, to by bylo zlé;)
    On to vlastne neni dym ale spis mlha:)

    Kolik ohmu ma ta zhavici hlava?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    VACA: mozna bych mel driv zacit tahat, koukam ze tim se to eliminuje :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BRKODLAK: to praskání bylo předtím moc silné, teď to spíš jenom syčí. Protékání bylo tohle [PRAASHEK @ Elektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -] , ale už je to ok. Teď mě s úbytkem liquidu (cca čtvrtina zásobníku) začal dým docela dráždit krk a navíc jsem měl dojem, že se pořádně nespaluje nebo co. Tak jsem chvilku laboroval a snížil žhavení na 18W a zas to je v poho. Ale ten dojem, že dým z toho jde víc žhavý, než včera, trochu pořád mám...
    VACA
    VACA --- ---
    Praskal mi akorat scion na 200W. To ale slo trochu poresit jinou krivkou zhaveni na g-class.
    Nicmene u toho jsem dlouho nevydrzel, byl to hroznej mlhostroj a liquid mizel pred ocima.
    Spis takovy chvilkovy zpestreni pro me:)
    VACA
    VACA --- ---
    BRKODLAK: Ja teda jedu jen konfekcni hlavy, a jak innokin zlide, tak i vsechny t20 (mam jich vic) mi nepraskaj nikdy. Zhavim to na nejakejch 17,7W a slukuju jak cigaro..
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    PRAASHEK: ja mam voopoo drag 2 myslim, sice uz na nem dlouho pouzivam jiny hlavy (kde si sam motam), ale dokud jsem jel tu originalni, nemohl jsem si stezovat. u me protejkani, pokud se tim mysli, ze se ti dostane liquid do pusy, bylo vzdycky tim, ze jsem hlavu moc naplnil, a to at slo o original hlavu, nebo o to co si tam motam dneska. jinak praskani teda zažívám porad, at jsem jel ty uz hotovy zhavici hlavy, kdy jsem palil 90W, nebo i kdyz ted jedu rucne smotany na 20W. Je to spatne?
    VACA
    VACA --- ---
    Skoda ze uz sem nechodi wolfgar…

    Ja jsem na nej dal a vzdycky to bylo na prvni dobrou ku spokojenosti moji, dlouhodobe funkcni reseni bez jakyho koliv reseni cehokoliv….
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PRAASHEK: no obecně všichni nadávají na ty voopoo hlavy, protýká to jak je vidět na té fotce zřejmě pod tím těsněním (bílá barva v té hlavě), které bude podle všeho dost napiču :) a ten leak vznikal jenom při žhavení, jinak bylo úplně jedno, jak jsem to naplnil a nechal dvě hodiny vklidu - čisto, pak jsem třikrát zažhavil a už to bylo rozlité. Žádná činnost v klidovém režimu na to neměla vliv.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    PRAASHEK: nebo ještě zavři ten vzduch, když to nasazuješ a pak to otevři až to bude v normální poloze
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    PRAASHEK: chce to vyzkoušet co ti sedne, dobrý je zkusit i něco většího, třeba na doma, jestli s tim nechceš běhat venku. Já bych ti doporučil RTA tank, pořádnej drát, dvě spirálky a čistou bázi s nikotinem. Ale je toho spousta a kadýmu sedí něco.

    PRAASHEK: jo tam je to takhle, no tak při plnění zkus dát prst tam kde to protejká, ať se ti tam netlačí liquid. Jinak nevim co ti poradit, náký atomizery jsou prostě debilně udělaný, nebo to může bejt jenom špatná hlava. Ale co popisuješ je spíš to, že si to zahltil při dolejvání a když se to odpařilo, tak to funguje vpohodě.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BDOWN: při plnění tam není co zavřít. Teda krom otvoru pro plnění (což je tou činností vyloučeno ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam