• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PRAASHEK: no spis me ted zas sere, ze nejak ty liquidy nemaj chut :D chci nejakou sladkou, super sladkou s uplnym minimem mentolove svezesti.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IOM_NUKSO: když tam dáš slabší a dáš tomu plnou díru, tak by to mělo asi fungovat i DL v pohodě, spíš pak jde o liquid
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PRAASHEK: tak nakonec ta 0.8 ohm uplne prfktni :)
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PRAASHEK: jo no uz to chapu a zrovna bych chtela DL, coz s timhle je tzky. Tak skusim se poptat jeste v nejake prodejne.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    VACA: jeden muzu venovat, napis mi do posty...
    a to uz se neda koupit?
    VACA
    VACA --- ---
    ZVIRATKO: prosímtě, možná je to trochu drzej dotaz.
    Někdo mi asi štípnul můj G class. Marně schánim náhradu:(

    Nechtěl by jsi jeden svůj G class prodat? Cenu by jsi určil. Nejde mi o to šetřit, ale jsem na tu věc v ruce už moc zvyklej a V2 mi nesedí:(
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IOM_NUKSO:
    MTL - mouth to lung - šlukování jako z cíga, nejdřív do úst, pak do plic
    DL (nebo taky DTL) - direct (to) lung - z přístroje vdechuješ přímo do plic, jako když hulíš vodní dýmku
    RDL - restricted direct to lung - "přitažené" přímé vdechování do plic

    obecně se dá říct, že na MTL jsou vhodné žhavící hlavy s vyšším odporem, na DL s nižším

    tady je to hezky vysvětlené

    Mouth To Lung (MTL) / Direct To Lung (DTL) / Restricted Direct Lung (RDL) Vaping: What’s The Difference?
    https://www.ecigclick.co.uk/mouth-to-lung-vs-direct-to-lung/#whatrdl
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PRAASHEK: to bohuzel ani nevim, co znamenaji ty zkratky :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IOM_NUKSO: jo počkat zapomněl jsem uvést, že se hodí na MTL, na DL spíš ne, i když jsem nezkoušel tu 0,4Ohmovou cartridge, tak možná to s ní jde. Určitě se s tím dá ale užít RDL. Jo a má to regulovatelný airflow klasicky páčkou naboku.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PRAASHEK: koupeno haha, verim ti, Praashku :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IOM_NUKSO: mám OXVA Xlim Pro a jsem spokojený, leju do toho 50/50 liquidy, používám teď 0,8Ohm (v balení je 0,8 a 0,6Ohm), prodávají se krom toho i 1,2 a 0,4Ohm. Neprotéká, baterka je 1000mAh, za mě super. Cartridge vydrží dlouho, stojí stovku. Má možnosti nastavení wattage, pozná sám hodnotu rezistence a podle toho omezí min-max nastavení. Ale jinak nic nastavovat nemusíš a ty default hodnoty fungují bez zásahu. Já si s nastavením občas hraju spíš tak pro zajímavost. Má to displej btw. Vaping se spouští se potahem ale lze i tlačítkem. Pokud ho máš zamknutý, tak tlačítko na potah nefunguje a jede jenom potah.

    Jo a hlavně to před použitím nezapomeň naplnit, ať si při prvním pokusu nastavit to s vloženou cartridge nespustíš žhavení bez liquidu a nepřipálíš si vatičku, což se mi samozřejmě stalo, když jsem bezmozkově jednal hned po vybalení ;)
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    IOM_NUKSO: rada bhy som, aby to vydrzelo tak rok, pokud jr to vubec mozne
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    Poradte mi nejaky konkretni kus, co nebude preteekat, neprestanez niceho nkc fungovat, nevybije se po hodine. Na cene zalezi nejmin. Diky
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Nebo klasika fichema :-)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Ale je to vše na IČO...

    Glycerin bezvodý, Laboratorní chemikálie Lach-Ner - VERKON
    https://www.verkon.cz/laboratorni-chemikalie-lachner/glycerin-bezvody/
    Propylenglykol, Laboratorní chemikálie Penta - VERKON
    https://www.verkon.cz/laboratorni-chemikalie-penta/propylenglykol/?keyword=propy
    ZEJDAN
    ZEJDAN --- ---
    Zdravim mate nejaky dobry tip kde sehnat kvalitni pg vg? Diky moc. Rad vyzkousim nove. Doted sem pouzival imperia.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ZVIRATKO: A zrovna kdyz SPZ se s tim rozhodl seknout. :)
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Karotka je kapitán Ankh-Morporku.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    pro pobaveni
    psal mi pred casem jako adminovi vape stranky na FB nejakej marketak, jestli neznam nejaky influencery
    jako totalni ignorant ceske youtube zumpysceny jsem mu napsal ze znam akorat karotku, a ze ho nesnasim, a ze vic neporadim
    odpoved:

    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    Já osobně s Fichemou teda neměl nikdy problém. Ale možný je všechno. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam