XCHAOS: Hele, polozil jsem ti jednoduchou otazku. A samozrejme, misto toho, abys jednoduse odpovedel, taks to proste jako obvykle zacal okecavat. Klasicky xmlzeni 8)))
ne další ochranu uvnitř kódu - coz je u jazyku, jako PHP, ktery obcas zmeni typ promenny, krapet problem 8)))
aby si třeba funkci, která má jako parametr int, nemohl předat string - ne, opravdu, nemusis nam vysvetlovat, co jsou to typovy kontroly. Teda, pokud neni tvym cilem jen odvest rec od problemu 8))
. metoda .join() co má jako parametr seznam :-)), i když obdivuju jak dlouhé onelinery tam s tím často jde poslepovat... naopak "split()" tam v nějaké fomě určitě chci mít. - jeeeezis. Ty asi moc nechapes rozdil mezi knihovnou funkci a jazykem, vid? 8))
Obecně práce s textem (což bylo původní zaměření celého C) - Eeeeeeh? Muzes prosim tenhle blabol nejak dolozit? Ja si vzdycky myslel, ze C vzniklo jako systemovej jazyk pro implementaci Unixu. Ale zjevne mas jine informace, takze prosim, povidej 8)))
ak už třeba jen iterovatelnost stringů po jednotlivých utf-8 znacích je věc, na kterou asi bude v Pythonu potřeba napsat nějaký ten iterátor - A co je tohle za pitomost?
Minimálně tím vznikne knihovna rutin, ze kterých zájemci budou moc libovolně opisovat (a to tak, že se právě podívají na C mezikód, kterým ji to vygeneruje) - a proc by to proboha nekdo delal? Proc by se nekdo ucil nejakej bizarni jazyk, kterej dokonce podle tvyho vlastniho vyjadreni nebude pouzitelnej na vetsi projekty, jen proto, aby se koukal, jakej C mezikod z nej vypadne? Teda, krome me, abych se pobavil 8)))
Tohle je zase klasika: ty proste nejsi schopnej priznat, ze jedinej smysl, kterej to muze realne mit, je, ze se zabavis a neco se naucis. Ty proste musis mit svalnaty recicky o tom, jakej uzasnej prinos to bude mit pro lidstvo. No... nebude 8))