• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZZdiby, Klecany, Odolená voda a všichni na severu u Prahy
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    TSOH:
    LAMPICZKA:


    CRANK: 15.11. 2008... řekla bych že od osmi... ale to nikdy není jistý... místo: Zdiby Veltěž - sokolovna:)
    TSOH
    TSOH --- ---
    myslivecka zabava... :) myslivce ze Zdib sem videl jen jednou a to kdyz jsem bruslil na mistnim rybniku... bylo slyset dost strelbu a asi po minute se na horizontu objevila tato rojnice ,hovad, ktera palila pred sebe aniz by cokoliv ziveho pred nimi bylo... rybnik se z pochopitelnych duvodu velice rychle vylidnil....

    pro zajimavost se mrknete zde na nastenku... :)
    [ m!slivost v cz ►♥◄ ]
    ______________________________________________________

    no na ten pokec se teda nejak tesim vyjde li ....
    CRANK
    CRANK --- ---
    LAMPICZKA: Neodpověděla jsi! Tsss. Dobře. Beru to jako že nejsem vítán :))))
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    CRANK: no zase tak to propagovat nechci... jen pro místní a známé..
    CRANK
    CRANK --- ---
    LAMPICZKA: Tak to dej na nyx do akcí, určitě se přidá spousta lidí. Apropo, kdy a kde to tedy přesně je? :)
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    CRANK: no já nevím.. pro mě je to velká lákavka.... hrajou tam nejlepší pecky, jako škoda lásky a podobně....
    CRANK
    CRANK --- ---
    LAMPICZKA: No já nevím. Moc na myslivecké zábavy nejsem, ale tak, mohl bych se stavit podívat abych viděl, jak taková zábava vypadá, dát brčko a zase mazat :).
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    LAMPICZKA: tak hasičská... ted sem potkala plakát
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    CRANK: ve skutečnosti mají zdiby 4 části:)
    myslím že je to myslivecká zábava..... vždycky největší sranda:)
    CRANK
    CRANK --- ---
    Zdiby - Veltěž - Přemýšlení. Hezký, já netušil, že ten kousek na mapě co jsem do teď pokládal za Zdiby jsou ve skutečnosti 3 vesnice slepený dohromady.
    CRANK
    CRANK --- ---
    LAMPICZKA: :D Veltěž? Kde to je? Zábava? To myslíš něco takovýho s kancem a dobrovolným hasičským sborem?
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    neplánujete náhodou někdo zábavu příští sobotu ve veltěži v sokolovně? já tam asi půjdu..
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    tak honzik prej nabidne svuj barak pro misto konani srazu sem slysel.
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    MOMENT: to nevadí:)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    LAMPICZKA: aha! ty znas ID ZANKAZU. ta mi porad rikala, ze te zna a ze ty znas me. ale ja porad nemohl prijit na to, kdo teda vlastne si.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    TSOH: to nakonec nevyslo. ted razim strategii atelieru v centru, kde jsem tak polovinu casu. v klecankach tedy stale jeste operuji))
    nemohu opustit Honzika))

    LAMPICZKA: jakto, ze me znas? kdo jsi? identifikujte se!
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    MOMENT: počkej dane, ty už nebydlíš v klecánkách?
    TSOH
    TSOH --- ---
    MOMENT: jo a nepsal si nejak ze razis fungovat na druhej breh Vltavy ? nebo ses furt v Klecanech ?
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    ja zadal 1.10.
    TSOH
    TSOH --- ---
    MOMENT: prave cekam na ten termin pokecu.... :) i kdyz me to pripomíná co do dohody zde tak trochu me mladi v oslovske lavici ve zvlastni skole.. :)
    termin pristehovani prej konec roku...
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    TSOH: a co ty? kdy teda? kdy se k nam pridas, jako prava pravoverna))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam