• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZZdiby, Klecany, Odolená voda a všichni na severu u Prahy
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    MOMENT: já teda nevím jak u vás v klecanech, ale ve zdibech sou spíš na prd ty policajti..... stačí se kouknout na ty zásahy a udělat si obrázek....
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    MOMENT: njn, víš jak to chodí.....:)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    jako neni nic horsiho, nez podplaceny benga.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    LAMPICZKA: treba zadrzeni modela bez ridicaku u meho baraku, co si ukradne auto pro prevoz postizeneho ditete nekde v praglu a potom se snazi svoji "bezpecnou jizdou" dostat na vozejk dalsi...
    jinak nejhorsi na tom vsem je, ze ty nejvetsi modelove, kvuli kterejm uz i horeli auta u privozu, byli zadrzeni jenom kvuli novy slecne policajtce na odolce, ktera jeste nebyla ve "viru" spolecenskych znamosti jako zbytek odolske posadky a diky cemuz je treba v klecaneckejch serpentynach porad autoservis BMW, jez poskytuje auta jak policajtum, tak mladistvym sigrum z meho okoli, kteri jimi potom prevazeji treba nase medene okapy.
    takze policajtum vsech vesnic zdar!
    CRANK
    CRANK --- ---
    LAMPICZKA: Tak já si teda přihřeju polívčičku, když podotknu, že dost často přizvou i naše státní poliše z Odolky ;).
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    HONZIK: to sou hrozný modelové ty naši kluci policajtský.... je téda vidět že fakt makaj:D
    takovejch hodnotnejch zásahů co mají za poslední dobu:D
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    CRANK: myslím že ne... nevím.. nikde ani plakát...
    CRANK
    CRANK --- ---
    LAMPICZKA: Co zase nějakej ples? :D Nebude? :D
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    KOCKUT23: :D no nevím esli drby... akorát hospodskej z růžku je na protialkoholním:) jinak nevím...
    KOCKUT23
    KOCKUT23 --- ---
    čau mňau ;)
    tady jeden kočkůt ze Zdib neasi

    LAMPICZKA: nějaký drby? :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    nemate někdo kontakt z teto lokality na někoho kdo umi vykachličkovat kuch. kout + případně položit dlažbu v předsíni (7m2), nebo bych i poptával pokládku podlahy z prken (palubek) 30m2. Ve Zdibech jeden expert teda je f. POKR - podlahové krytiny ale je mě záhadou jak se ten člověk uživí když nemá zájem podlahy dělat. Volal sem mu 4x a niz z něj nevypadlo... :) realizace > Klecany
    SEMINKO
    SEMINKO --- ---
    Ahoj Kajo :) Ty vis co bych od tebe potrebovala...:)
    LAMPICZKA
    LAMPICZKA --- ---
    SEMINKO: ahoj káto:)
    SEMINKO
    SEMINKO --- ---
    Hlasim se ke zdibum :)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    tyve ja ten ples slusne prosral. mel jsem za to, ze je mysliveckej a kdyz kamaradi sli na hasicskej, vubec jsem to nebral v potaz. sli jsme si s HONZIKem dat pivo a zahrat gamesu na notebooka))

    napiste datum a dam si s vama kofolu))
    CRANK
    CRANK --- ---
    Oki. :) Klidně si pijte, já pojedu autem, takže si dám si jenom čaj, ale aspoň budu moct rozvozit lenochy co budou prudit, že sou líný jezdit busem ;).
    TSOH
    TSOH --- ---
    no jo teda > pockame kdo da echo a pak ty pifka či čeje co ?
    CRANK
    CRANK --- ---
    Alkoholiku :) Já si dám čaj.

    Ale proti nic nemám. Jinak, zjistil jsem, že třeba ve zdibech, je v podstatě půlka nyxu, ale v tomhle auditku se hlási jenom LAMPICZKA. Zvláštní. Dělat srazy pro 3 lidi je taky zvláštní. :)

    Kromě úterý můžu kdykoliv, když to budu vědět týden do předu. :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    a pionierky ! samozrejme...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam