• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    LILY
    LILY --- ---
    no nee, tak ja su asi uplne nejvic trojka, jestli si to spravne pamatuju, ale to se mi nezda. Skoro vubec na sobe totiz nepracuju, flakam to, jak muzu.. Fakt. :o) A o soutezivosti, touze po uspechu a image taky nic nevim. :o) Akorat ty emoce by sedely.
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    NEKDO_CIZI: A to já si přitom i klíďo zazlobím.:-)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    JOGINKA: no jo - kdo si hraje - nezlobí :-)
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    MEDVIDEK: Jj - hravé, to my SEDMIČKY, jsme.:-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    CHIMERA: možná sleduj klub dál...časem se to bude rozkrývat dál:-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    ZÁKLADNÍ ROZDĚLENÍ A CHARAKTERISTIKA


    -

    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    to je dost blbé. jsem kombinace 1, 5 a 6.
    podle čeho si vybrat?
    GEDI
    GEDI --- ---
    Testík jsem si udělala ale moc moudrá z toho nejsem takže se hlásím do klubu a snad budu časem chytřejí :-)
    YERSINIA
    YERSINIA --- ---
    MEDVIDEK:
    podle knih mi vyšla 6tka (loajální), a teď umělec, romantik,individualista (4) a vůdce + ochránce (8) půl na půl...jako docela to sedí, ale připadá mi, že 4 a 8 spolu nevytváří ten trojuhelník, tak mi to přijde zvlaštní...ale nevím:)
    YERSINIA
    YERSINIA --- ---
    jo- tady sou třeba ty nazvy typů:)
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Enneagram
    YERSINIA
    YERSINIA --- ---
    MEDVIDEK: tak me vyšlo nejvíc 4 a 8 (půl napůl)...Je to možné?. Dělala jsem si to před časem v nějaké knížce a vyšlo mi něco dost jiného. Nemohla bys napsat jak se nazývají ty typy česky? Vím, že 6tka byla loajální...9 snad perfecionalista...teď přesně nevím...děkuju:)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    Medvídku, ten se mi bohužel nepodařilo otevřít :(
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    CHIMERA: zkus si udělat testík zatím, jednotlivé typy se zde budou probírat postupně
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    simvás, jak mám poznat, které číslo jsem?
    (ps. já vím, info je na nástěnce, ale nepochopila jsem...)
    takže díky za pochopení
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Ano a k partnertrským, vzájemným působením jednotlivých čísel se dostaneme taky:-).
    Tedy vrátíme se pomalu zpátky k enneagramu:-).
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    MONICARDIO: BTW 9 a 6 vytvářejí velmi pevné vzájemné vztahy :-)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    MONICARDIO: to víš ani po těch letech to jěště není úplně zahojené a tohle "pošťuchování" mi připadá jako neškodné :-)

    myslím si, že každá věc v životě, které věnujeme svou pozornost může být nazývána "cestou" a nebo nástrojem a nebo úplně jiným podstatným jménem, které budeme chtít přiřadit - to důležité nejsou slova, ale prožitky, které nám tyto "cesty, nástoje, učení, víry,....." přinesou, které si uvědomíme a prožijeme celou svou bytostí
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    MONICARDIO: :-) ale no ták, nadruhou stranu ona mě tady z vás všech zná asi momentálně nejvíc...a není to nic proti ničemu, to je prostě "fakt"
    BILYHAVRAN
    BILYHAVRAN --- ---
    MEDVIDEK: ju ... a děkuju ...

    taky se tu všici držte :-))

    mávy máv :-))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    ZUZKAOU: ještě mě napadá toliko, každý člověk , který se občas zamýšlí nad svými pohnutky, emocemi a životem. Ten co si klade otázky a chce poznat odpověď.
    Začne hledat...existuje tolik směrů , tolik možností...enneagram je jen jednim z nich.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam