• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    THE_SECOND_GUY: pětku tu zatím nemáme...teda možná máme, ale zatím se o tom neví
    MIKAEL
    MIKAEL --- ---
    KILIAN-- ahoj, jak máš poznat, který typ jsi?
    Zkoumej, dívej se do sebe, čti a hledej, zda to, co je pospáno, ladí s Tvým životem..
    smysl enneagramu? sebepoznání? nástroj ke změně?...
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    CHIMERA: Co si mám představit pod "kombinovaná"?
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    NEKDO_CIZI: Nee, že bych měla až takovej náhled, ale život mě tam dostrká. Znáš to: když to nejde po dobrým......
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    JOGINKA: taky občas vidíš, že už není kam utíkat a co víc s tím udělat než to nechat spadnout.....
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    KILIAN já jsem pětka, ale kombinovaná :-)
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    KILIAN: Moje domácí Pětka je takový introvert, že by sem ani nenahlédl.:-))
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    Je docela překvapivé, že tu nemáme žádnou 5. Protože IT je doménou tohoto typu. U nás ve firmě náš tým (vývoj SW) byl vždy tvořen ze 3/4 typem 5.
    Možná tady jsou, ale zatím z povzdálí pozorují, protože to jsou "pozorovatelé".
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    NEKDO_CIZI: Se strachem jsme na tom podobně - jsem náramný kejklíř v technikách, jak od strachu utéct.
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    JOGINKA: myslím, že jo - jenže mám strach ze strachu a tak se mu snažím všemožně vyhnout....., ale dnes mě to nějak dohnalo
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    NEKDO_CIZI: Hele, seš určitě šestka?:-DD
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    JOGINKA: to je tak hezký a dojemný ...... dnes se z těch slz fakt nedostanu :-)
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    THE_SECOND_GUY: Jestli Ti to pomůže - můj muž je PĚTKA.
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    NEKDO_CIZI: Něco bude ve vduchu, protože já jsem taky od rána dojatá...

    Jeden "dáreček" jsem dostala včera v hlavní knihovně během své služby. Do naší lehce přizamčené kuchyňky (je zamčená, ale klíč je ve dveřích) se vloupala zlodějka a zcilila mi peněženku (krásnou novou od Ježíška) s dvanácti stovkama. Nejspíš jsem ji vyrušila z akce, protože ve chvíli, kdy jsem se blížila ke dveřím, je ona chvatně opustila. Ale než jsem zjistila újmu, byla už v trapu...
    Žádná velká tragédie - mohla vzít celou kabelku, s dokladama, kreditní kartou a mobilem, takhle mě to sice zamrzelo, ale svět se nezboří...
    Ovšem, dostaly mě kolegyňky, které mi dnes volaly, že pro mě mají novou peněženku a do ní uspořádaly mezi sebou sbírku, takže dostanu téměř celý obnos zpátky.
    Dojaly mě, holky jedny...:-)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    Žádná pětka tu zatim nebyla, co?
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    MIAKELI jak mám poznat, do které skupiny patřím? a co s tím potom? jaký je smysl eneagramu?
    MIKAEL
    MIKAEL --- ---
    díky..., já jdu teď obědvat, tak zatím ahoj
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    MIKAEL: to je hezké
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    JOGINKA: asi ne :-)
    dnes jsem úplně vyřízená - nejdřív jsem vezla mámu k doktorce a přišla pozdě do práce... teď jsme si s kolegyní vyříkaly starý křivdy ..... pro dnešek už snad bude konec emocí....
    MIKAEL
    MIKAEL --- ---
    Zdravím, rád se připojuji do diskuze, napsal jsem tu práci o ennegramu, co visí výše, tak pokud máte někdo něco...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam