• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    JOGINKA: taky občas vidíš, že už není kam utíkat a co víc s tím udělat než to nechat spadnout.....
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    KILIAN já jsem pětka, ale kombinovaná :-)
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    KILIAN: Moje domácí Pětka je takový introvert, že by sem ani nenahlédl.:-))
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    Je docela překvapivé, že tu nemáme žádnou 5. Protože IT je doménou tohoto typu. U nás ve firmě náš tým (vývoj SW) byl vždy tvořen ze 3/4 typem 5.
    Možná tady jsou, ale zatím z povzdálí pozorují, protože to jsou "pozorovatelé".
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    NEKDO_CIZI: Se strachem jsme na tom podobně - jsem náramný kejklíř v technikách, jak od strachu utéct.
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    JOGINKA: myslím, že jo - jenže mám strach ze strachu a tak se mu snažím všemožně vyhnout....., ale dnes mě to nějak dohnalo
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    NEKDO_CIZI: Hele, seš určitě šestka?:-DD
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    JOGINKA: to je tak hezký a dojemný ...... dnes se z těch slz fakt nedostanu :-)
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    THE_SECOND_GUY: Jestli Ti to pomůže - můj muž je PĚTKA.
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    NEKDO_CIZI: Něco bude ve vduchu, protože já jsem taky od rána dojatá...

    Jeden "dáreček" jsem dostala včera v hlavní knihovně během své služby. Do naší lehce přizamčené kuchyňky (je zamčená, ale klíč je ve dveřích) se vloupala zlodějka a zcilila mi peněženku (krásnou novou od Ježíška) s dvanácti stovkama. Nejspíš jsem ji vyrušila z akce, protože ve chvíli, kdy jsem se blížila ke dveřím, je ona chvatně opustila. Ale než jsem zjistila újmu, byla už v trapu...
    Žádná velká tragédie - mohla vzít celou kabelku, s dokladama, kreditní kartou a mobilem, takhle mě to sice zamrzelo, ale svět se nezboří...
    Ovšem, dostaly mě kolegyňky, které mi dnes volaly, že pro mě mají novou peněženku a do ní uspořádaly mezi sebou sbírku, takže dostanu téměř celý obnos zpátky.
    Dojaly mě, holky jedny...:-)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    Žádná pětka tu zatim nebyla, co?
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    MIAKELI jak mám poznat, do které skupiny patřím? a co s tím potom? jaký je smysl eneagramu?
    MIKAEL
    MIKAEL --- ---
    díky..., já jdu teď obědvat, tak zatím ahoj
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    MIKAEL: to je hezké
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    JOGINKA: asi ne :-)
    dnes jsem úplně vyřízená - nejdřív jsem vezla mámu k doktorce a přišla pozdě do práce... teď jsme si s kolegyní vyříkaly starý křivdy ..... pro dnešek už snad bude konec emocí....
    MIKAEL
    MIKAEL --- ---
    Zdravím, rád se připojuji do diskuze, napsal jsem tu práci o ennegramu, co visí výše, tak pokud máte někdo něco...
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    NEKDO_CIZI: Nemyslím, že by Ti takové počínání bylo cizí...(někdo)...:-)))
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    JOGINKA: šťastná to žena :-)
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    MEDVIDEK: sem asi fakt typicka sedmicka,az na to vazani jak ho tu popisujes.samozrejme ze nechavani si zadnich vratek temer ve vsem je pro me typicky,ale co se tyce vazani se na nejakou osobu,tak je to prave naopak..
    LILY
    LILY --- ---
    no nee, tak ja su asi uplne nejvic trojka, jestli si to spravne pamatuju, ale to se mi nezda. Skoro vubec na sobe totiz nepracuju, flakam to, jak muzu.. Fakt. :o) A o soutezivosti, touze po uspechu a image taky nic nevim. :o) Akorat ty emoce by sedely.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam