• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    YMLADRIS: Hmm, tak sem vosmička a docela to sedí.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MEDVIDEK: a poslat nekoho do prdele nemuzes protoze co kdyby pak zacli posilat tebe? (tak bych to mela ja)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MEDVIDEK: rekla bych ze proto, ze prave nejde o opravdovy vztah k tomu cloveku. Ja si do nej naprojikuju zase nejakou uzasnou iluzi (hlavni zachazeni se svetem dle 4 je nahrazovat vsednost necim hustsim) jenze on zklame moje ocekavani tak co s nim.

    Anebo naopak, ze doufam v opravdu tucne prijeti ale ono se nedostavi coz pali jako ohen tak se oddalim abych to nemusela snaset.

    Proc porad delam ze vseho neco vetsiho/hlubsiho/zajimavejsiho/atd. nez to je? to fakt nevim. Ted upiram nadeji k jedne takove nauce ktera "z ponechani veci tak jak jsou" dela primo svaty gral.. fascinuje mne to, pac ty uniky do jinakosti jsou vycerpavajici. Tak jsem zvedava zda se to nejak pohne ve mne, doufam ze jo
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Mám potíže se cítít. A to co cítím , pak správně dékodovat. Ale když už chytím lajnu, pak už to jde dobře...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YMLADRIS: a proč od oddálení trpíš? chybí ti něco? proč se oddálíš?

    Já to mám jako 9 jinak. Monitoruju všechny okolo. Je pro mě velice těžké poslat někoho do prdele, neustále věřím s jeho dobro a potlačuju sebe. Což někdy druhé nutí testovat mé hranice a tak trochu mě plácat do valstní podoby. A já se probudím v nějakým vztahu a koukám co to tady vlastně děláš? chci to vlastně?
    Pro mě jako pro 9 je těžké vědět co a nebo koho chci. Moje pozornost mihá mezi vnějškem a pak vnějškem ...a pak tam někde vzadu jsem já.
    Druhý člověk mi tělesně zprostředkovává pocit ke mě samotné, proto je pro mě důležitý dotek.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    YMLADRIS: No jo jenže mně ten program neběží. :-(
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    DARUMA: jako prvni krok si udelas test v zahlavi
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Jak poznám, jaké jsem čísílko? :-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MEDVIDEK: delim to na dve casti. partnersky vztah je to nejdulezitejsi na svete. pak dlouho nic, tri kupky hnoje a pak vztahy k jinym lidem. nemam zadne blizke pratele atd., neumim hranice, furt prepadavam - cejtim nejaky propojeni tak toho cloveka zalehnu, pak se oddalim nebo on (to pak trpim), nebo naopak se hrozne kontroluju aby se necejtil zalehavanej. To je oboji vysilujici tak to posledni dobou uz pomalu nedelam vubec. Mam hodne znamych, soplecensky kontakt mi necini obtize

    klasicka 4 : touzim po "opravdovych" vztazich, misto abych je vsedne, obycejne, nudne, realne delala, tak jak jsou
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YMLADRIS: :-)))))))) vtipné a trefné...
    Je pro Tebe vztah důležitý?(jakýkoli vztah ...face to face?)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MEDVIDEK: nazvala bych to energii potemkinovych vesnic

    opiram se o iluzi partnerskeho vztahu
    YERSINIA
    YERSINIA --- ---
    MEDVIDEK: přesně tak, ale je to strašně těžký...mě někdo chce měnit každej den...:(
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YERSINIA: popravdě o to , abych mohla být taková jaká jsem jde i mi...a hlavně , aby mě měli takto rádi.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YMLADRIS: o nic, jen jsem si všimla, tvého textu a napsala doporučení nic víc...
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MEDVIDEK: vo co ti jde, ze ve skutecnosti muj pohon je hlava?
    YERSINIA
    YERSINIA --- ---
    MEDVIDEK: proste nevim jestli mi to víc bere nebo přináší, ale každopádně jiná nebudu a nemůžu být:)
    jen to není proto abych přišla ostatním zajímavá...nijak neházim nějakou image, protoze jedna z halvních věcí, kterou chci od partnera a lidí okolo sebe je aby mě bral takovou jaká jsem...takže v tom to amm asi jinak nez YMLADRIS
    YERSINIA
    YERSINIA --- ---
    MEDVIDEK: no já nevim, jestli přináší...já jsem nějak odmala zvyklá na to, že většinou nejsem šedá myš a že o mě dost lidí říká, že jsem zajímavá...ale jsou dost často chvíle kdybych si přála být nenápadnou, šedou myší plující s proudem a vlastně se o to od nějakých svých 17 cti snažím...dost k tomu asi přispěl můj byvalej přítel, kterej mě takovou chtěl mít a já se takovou načas stala...
    takže nevím jestli mi toto víc bere než přináší...je to tak půl na půl...přináší mi to pocit vyjmečnosti, že si mě lidi pamatujía ano asi dobrý pocit, ze je muzu nejak obohatit...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YERSINIA: co ti pocit originality přináši?
    YERSINIA
    YERSINIA --- ---
    YMLADRIS: ale nějak čím víc to rozepisujes tím víc to chápu:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam