• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    JOGINKA: zkoušela ..... jen se neboj vlka nic....
    GEDI
    GEDI --- ---
    JOGINKA:
    Takových nás je "asi" víc :-)
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    MEDVIDEK: V mém případě obvykle platí, že mě život k té práci dokope...svobodně!:-))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    JOGINKA: no , nenašla jsem odvahu , uvést zcela svobodně pracovat...protože sama se hooodně mám co učit.
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    MEDVIDEK: "lehce pracovat" je podivné slovní spojení...:-))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    JOGINKA: a kdo né:-)))))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    GEDI: zdroje říkají , že do 3 roku života , se do nás zapíše a vryje všechno natolik silně, že pak už jen dotváříme tyhle schémata v různých variantách.
    Tzn. raném dětsví se staneš určitým enneagramovým typem. /začneš využívat , jedno centrum jako nejsilnější či nejosvěčenější , pro přežití/ a tím tyoem jsi pak zbytek života.

    Ale je rozdíl, být nevědomá(ý) a plácat se ve schématech a nebo je vidět a pak s nima třeba lehce pracovat---
    Svobodný člověk má v sobě vše z každého typu a jedná ná základě "vědomých" rozhodnutí....
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    MEDVIDEK: Tak do toho mám pořád ještě daleko...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    ZDE UVÁDÍM NÁHLED NA KILIÁNEM ZMIŇOVANÉ VYŠŠÍ DUCHOVNÍ CTNOSTI JEDNOTLIVÝCH TYPŮ, ŘEKNĚME TAKOVÉ PLODY , JENŽ KAŽDÝ TYP PŘI PRÁCI NA SOBĚ MŮŽE SKLIDIT...


    -
    GEDI
    GEDI --- ---
    KILIAN:
    Jo tak :-)
    Pochopila jsem to tak že tohle je pouze orientační a časem se možná dopracuji k jinému číslu. .. .
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    YML v testu mi vyšla kombinace 1, 2 a 5, ale někam jsem se musela zařadit.
    člověk je vždycky kombinace něčeho.
    pokud bych měla být něco typického, tak jsem typická Panna (znamení zvěrokruhu). jinak nevím, čím bych byla typická :-)
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    NEKDO_CIZI: Bleee...to je vidět, že jsi to ještě nezkoušela, jinak bys tuto možnost rázně zamítla.:-))
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    GEDI: Otevřená věc - myšleno, jako že když budeš v tabulce jako 2 neznamená to, že je to hotová věc. Vždy buď připravena přehodnotit svůj pohled. Koneckonců ten test sestavoval někdo a ten se také může mýlit.
    To vlastně platí pro všechny.
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    MEDVIDEK: moc mimo to není - jen jsme se posunuly od myšlenek k činům - a jak víš - čistota to je půl zdraví - i duševního
    JOGINKA: to máš možná pravdu - pak dle jogínské tradice zbývá výplach slanou vodou :-)
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    NEKDO_CIZI: To právě není dokonalé...podrobnosti jindy jinde...:-)
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    MEDVIDEK: Pardon... mívám ve zvyku otevírat se veškerým tématům, než k jakým je určený příslušný klubík. Ale už tedy mlčím...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Né , že ¨b ytohle téma nemělo hloubku, ale jsme lehce vedle...a tím nemyslím levou nebo pravou nosní dírku.
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    JOGINKA: smrkání???
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    NEKDO_CIZI: Víš o praktičtější metodě?
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    JOGINKA: hmmm to mě nenapadlo - ač bych jistě mohla získat z nosní dutiny mnoho zdá se mi to být poněkud nepraktické....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam