• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MEDVIDEK: muzes napsat neco o tom jak jednicka pri stresu jde do ctyrky?
    GEDI
    GEDI --- ---
    MEDVIDEK:
    "Něco hodně podobného" byl můj otec a někdy s ním žít bylo víc než náročné :-)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    PSYKO: chci jen blízkost rodiny .... to je tolik moc??? aha
    PSYKO
    PSYKO --- ---
    NEKDO_CIZI: ty toho vazne od zivota vazne nechces malo.. ja chci jen 2 veci: zdravi a dobre vztahy.. to by mi z dnesniho uhlu pohledu uplne stacilo.. o zbytek se postaram sam
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    MEDVIDEK: hezké
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---

    -
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    PSYKO: věčnou lásku, mládí a dokonalé zdraví případně několik desítek miliónů ve měně, které věříš na drobná vydání každodeního života ..... už mě nic nenapadá - teda nic zásadního - až na blízkost rodiny a jiných lidí, které možná postrádáš, ale to je to co bych si přála já :-) (musím se přiznat, že to mi stačí, když je mám pěkně blízko....)
    PSYKO
    PSYKO --- ---
    NEKDO_CIZI: jsem mlady, zdravy, krasny a ziju ve svobodne casti zemekoule v relativnim klidu a blahobytu.. co vic bych si mohl prat? :)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    PSYKO: :-) tu dálku Ti nezávidím ...... ale doufám, že jsi spokojen...
    PSYKO
    PSYKO --- ---
    NEKDO_CIZI: tak to jsem 9, pac na tu se nejvic citim.. mam doma uz par let knizku (uz nevim jaxe jmenuje, jsem od ni 2000km daleko:)) a podle te jsem zjistil co jsem.. ze devitky maji sklon k rezignaci a ovoce ducha je cin.. taxem pomalu ale jiste zacal konat
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    PSYKO: jsi to co cítíš a vnímáš, že jsi a né to co říká test - jde o prožitek a Tvé emoce a ne o testy, papíry a písmena.....
    PSYKO
    PSYKO --- ---
    tyjo vzdycky jsem si myslel, ze jsem 9 ale v tom slovenskem testu mi vyslo, ze jsem 3, pak na stejne urovni 4,5,7,8.. co si o tom mam myslet?
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    MEDVIDEK: taky se uvádí, že některým typům to může trvat dýl - u 8 se typ utváří a probouzí až kolem 7 let .... je to hrozně individuální.... každopádně ranné zážitky jsou zdrojem "všeho" což mi připomíná knihu - vše co jsem potřeboval jsem se naučil v mateřské školce..... je to veliká pravda....
    JOGINKA: ani u mne to na poprvé nebyla žádná idylka.... ale opakování je matka a možná i otec moudrosti.... v tomto případě očisty .... chichi :-)
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    NEKDO_CIZI: Vlka se nebojím, ale při průplachu jsem se málem utopila, takže nemám tak pohodové zážitky jako Ty.:-)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    ano ano, jsem určitě jednička.
    mou největší životní touhou je dopracovat se ke klidu.
    teď ještě jak...
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    JOGINKA: zkoušela ..... jen se neboj vlka nic....
    GEDI
    GEDI --- ---
    JOGINKA:
    Takových nás je "asi" víc :-)
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    MEDVIDEK: V mém případě obvykle platí, že mě život k té práci dokope...svobodně!:-))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    JOGINKA: no , nenašla jsem odvahu , uvést zcela svobodně pracovat...protože sama se hooodně mám co učit.
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    MEDVIDEK: "lehce pracovat" je podivné slovní spojení...:-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam