• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    GEDI
    GEDI --- ---
    VAUGHT:
    No že všichni to by jsem si opravdu troufla odporovat obvzlášt v některých audítkách :-)
    Popsala jsem jak to mám jak to mám já (dvojka) a ne jak by jsi to měl mít ty :-)

    . . .A největší výhodou mou je můj muž. . .. .kde je problém? :-)
    GEDI
    GEDI --- ---
    MEDVIDEK:
    Asi po hodině mu došlo že mě fakt neukecá a šel si je udělat :-)

    CHIMERA:
    Já neříkám že jen dvojkyjsou inteligentní :-). Ale já to mám takhle.


    QUANTI:
    Čekala jsem kdo se ozve :-)
    Můj muž má spoustu výhod největší že má mě :-)


    YMLADRIS:
    Asi ano ale děsí mě spíš to že by jsem nemohla komunikovat než že by jsem byla na někom závislá.
    Vybírám si lidi které o sebe nechávám pečovat. Když nikdo takový není na blízku zalezu si do pelíšku a nechci být rušena.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    gedi, mohla bys dal zit kdyz bys zchromla a onemela a nemohla pecovat o jine lidi?

    jak snasis kdyz jsi dlouhodobe nemocna a nekdo pecuje o tebe?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    GEDI: ig? ;)))

    ja vam docela zavidim, ze vite, co jste - mne se to jeste zjistit nepodarilo...
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    GEDI já mám tutéž inteligenci jako ty a tytéž problémy s chápáním (druzí často nechápou :-), ale jsem jednička.
    takže myslím, že inteligence není výhradou jen jednoho typu eneagramu.
    a co se týče česnečky a palačinek, tak můj muž, přišel-li by domů opilý, by dostal akorát tak... prázdnou ledničku. tůdle česnečku :-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    GEDI: a udělalas mu ty plalačinky?
    GEDI
    GEDI --- ---
    O čemkoliv o kočkách, o lidských vztazích sci-fi, v podstatě o čem co mě zaujme.
    Někdy si lidi stěžují že mluvím příliš složitě. Nebo když navazuji na věci podle mě všeobecně známé (kupříkladu prodám ho za 30 stříbrných) tak se na mě číst lidí kouká dosti zmateně :-)
    "Samozřejmé" je kupříkladu když můj muž přijde domů a protože s kamarády slavil není uplně střízlivý tak dostane česnečku. Oprotu tomu jeho kamarád kterého jsem viděla prvně v životě se mi pokoušel vysvětlit že je mojí povinost mu udělat palačinky protože on na ně má chut :-)
    Na lidech mám ráda citlivost, vzdělanost, komunikativnost, inteligenci a všeobecný přehled a to samé se mi líbí u mě.
    Nemám ráda agresivní opilost, zbytečné ničení věcí a hádky o ničem.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    A ještě jeden dotaz co se už nebere jako samozdřejmost?

    Co se ti líbí na druhém člověku? A co u sebe?
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    O čem jsou tvé povídky?
    Jak se projevuje nepochopení tvé inteligence?

    GEDI
    GEDI --- ---
    Hubená dlouhovláska :-)
    Mám problémy s lidskou blbostí vím že je to nesmysl ale pokud jsem nucena třikrát po sobě opakovat "za dvěrmi je police a ve výšce očí je provaz přines ho" už si myslím že mi to lidi dělají schválně :-)
    Mám dost vysoké ig (přes 130) a tak se dost často setkávám s nepochopením navíc jsem trochu cholerik takže je to občas zajímavé :-)
    Jinak píšu povídky, pletu, ráda čtu, atd. jsem prostě dvojková intelektuálka :-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    GEDI: tam nám trochu popiš sebe...ať to máme autentické...:-)
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    MEDVIDEK: OK, díky ;)
    GEDI
    GEDI --- ---
    Já jsem dvojka pečovat mě baví pokud to člověk nebere jako samozřejmost. Ráda upeču ale 7 syn si klidně uděla šťávu sám a nebude na mě halekat "mami pití".
    Svadím neagresivně spíš jemnými poznámkami a doteky.
    Co mě dokáže naštvat je zbytečná práce a neustálé opakovaní toho co jsem říkala to pak řvu
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    VAUGHT: moje skla už jdou dávno umytý - tuhle část kariéry mám (Bohužel) za sebou :-/
    VAUGHT: v takovém případě bych asi udělala to co Ty - našla bych si něco jinýho
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    VAUGHT: Jo - tomu je rozumět - je to OK ..... faktem je, že zájem o lidi, který mě nezajímají nedokážu ani hrát ani nic jiného - prostě, kde nic není ani zájem nenajdeš ..... a mikroskopie je skvělá ..... obzvlášť s dobrou technikou :-)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    YMLADRIS: jo - to jsem taky četla ..... dost mě to pobavilo :-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    VAUGHT: já tomu rozumím. Otázka , je jestli ve vztazích nelítáš do dvojky:-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    VAUGHT: já agresivní svádění vnímám taky trochu tak, že si dvojky rády hrajou se sexualitou...ony jsou prostě sexy. A když si to někdo "nemyslí" tak ti ukážou zač je toho loket.
    Navíc jsou to relativně submisivní typy. Tzn. v sexualitě se zaměřují na uspokojení partnera...:-).
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    HRABALKA: Hrabi, numerologie je jiný princip...jiný obor.
    Zde jsou jednotlivé typy popisovány ze studií, pramenů a praxe. Systém enneagramu je nástroj.
    Myslím, že numerologie může něco dát. Ale jako realistka, se spíš ráda opírám o věci, které , fungují. Kde je se o něco opřít. Kde můžeš cítit, jednotlivé souvstažnosti apod.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YMLADRIS: myslí...
    A k těm variantám dvojky...moje máma je typ 2 pečovatelky. Ale moje máma je i dost sebezáchovná, takže ve finále to zas tolik nepřehání s tou péčí. Spíš ji to někdy pěkně sere, že kolem rodiny lítá.

    Mám kamarádku, která je vztahová 2. V praxi to vypadá tak, že když dojdu na návštěvu, dostanu teplou večeři, svíčku na stole, upečené buchty voní domem,
    postel je mi dokonce nabídnutá...ale za to chce, abych si s ní povídala, abych se s ní třeba přela, abych ji říkala, jak je krásná, abych ji , řekla jak je vyjímečná.
    Načež dostanu dále serii, rad pro život. A když se ptám ji, jak se má? Vždy se má skvěle, úžasně...apod. Pod tím, je však někdy holka, co je pěkně nasraná na svého partnera, otrávená apod...ale nedá to na sobě znát.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam