• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VAUGHT: hehe :) tak mozna si to s tou hlavou jenom namlouvam, pripada mi to asi vznesenejsi ;]
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VAUGHT: asi jo, no. Ale ja se citila mezi tou 4 a 6 tak bezpecne ;] nepripadam si jako typ bricha...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VAUGHT: ja to vim, no :) ale tak nejak mi ten jejich zivotni styl... hm...

    jako je pravda, ze ve stresu panikarim, takze jakoby jdu do sestky, a kdyz jsem v pohode, jde mi vedeni a organizovani. Ale naopak kridla devitky jsou mi naprosto cizi ;) jako petka bych kolem sebe mela ctyrku a sestku, ktere jsou mi obe v necem blizke, ale zase tam nesedi ty body stresu a uvolneni :))
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VAUGHT: jo, nerozhodnost je totalne devitkova :))) na druhou stranu nemam pocit, ze bych byla v zivote az tak rozplizla jako devitky... ale je fakt, ze mam taky spoustu zajmu, z toho nic poradne... nevim, sakra :D
    MEDVIDEK: to zni dobre :)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    QUANTI: Mohli bychom zkusit interview. A dle toho se možná posuneš:-).
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    precetla jsem si to znova a jsem bud petka nebo devitka. Ale fakt nemuzu jednoduse urcit, ktera z nich :)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    VAUGHT: zdařilý obrázek:-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YMLADRIS: typ je daný pouze jeden pro náš život, tedy ten základní kterým jsme...nicméně, čím více na sobě člověk pracuje a uvolňuje sevření systému přesvědčení...tím více se podobá všem typům...
    Navíc můžem, nějakou dobu žít stresem a jevit je jako naše stresové místo a nebo jako místo uvolnění...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VAUGHT: zkousim to ze vsech stran! :)
    VAUGHT: mne zbyvaji 4 ;)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VAUGHT: navic tedy - i sami Rohr s Ebertem v knize priznavaji, ze do tricitky vlastne nema moc smysl se enneagramem zabyvat...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VAUGHT: ne, to neni podle testu, jenom jsem si zkousela najit, ktery typ ma bod utechy sedm...
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    VAUGHT: tak tak, z komplimentu mam husi kuzi, bojim se jich, nevim jak reagovat
    laska je pro me kooperace s duverou, nepotrebuji ji pro potvrzeni sve hodnoty, vzdyt se jejich projevu vlastne docela bojim
    a o pocitech potrebuju mluvit, kdyz je klid, analyzovat je, aby dali pokoj
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VAUGHT: ja nevim, no - kdyz jsem v pohode, pripadam si jako sedmicka, ale jednicka fakt nejsem :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VAUGHT: co ta sestka? to ma bejt kontrafobicka? :o)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VAUGHT: ja ji mam, ale stejne se v ni nemuzu najit, a cetla jsem ji nekolikrat...
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    VAUGHT: v bolesti nebo zdeseni z toho jaka kreatura se z ni stava kdyz je emocionalni? vzhledem k tomu ze cely zivot razim Divide et impera, a kdyz toho citim nejvic nedokazu mluvit nebo projevovat se
    trpim nejvic tim Co po me chcete? Ja vam nerozumim -- asi jsem spatna, spis bych rekla ze do 4ky sklouzavam, protoze mi nekdo rekl, ze bych mela vic citit. ha. debil.
    ;]
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    MEDVIDEK: nu dobrá, systém už chápu :) tak já tedy počkám....
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MEDVIDEK: tak sup sup .) jestli vim, ze neco nejsem, tak je to jednicka, dvojka, trojka a osmicka :)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MEDVIDEK: mne je to hodne znamy, tipuju ze je to tim, ze ctyrka si ve stresu chodi do dvojky. jenze dvojka zase v uvolneni do ctyrky.

    oslovilo mne to, jak dvojka bojuje za svobodu proti ovladani

    asi nebyva obvykle ze by clovek byl clovek byl jeden typ, pak se na to vyflakl a vyvinul se do jineho typu, co?
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    KOMATSU: ještě jsme 4 a 5 nedošli, jedu od začátku a jsme u 2jek!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam