• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---

    -
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    KOMATSU: :-)No říká, já "dostávám" teď do života povětšinou 5.
    Což je pro mě záhul, neboť 5 ve své uzavřenosti, drtí mou touhu sdílet se. Páč 5 se prostě nesdílí , že...
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    KOMATSU: dej si bacha na 8, dávají často do nosu!!! ;-)))
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    VAUGHT: ách, a čím se tvoje osmičkovost ješte projevuje? muj kámoš byl taky osmička a toho sem taky nemel rád :)
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    VAUGHT: ahá, slečna je šefíček ;)
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    MEDVIDEK: super :) žel bohu nemám k trojkám moc co říct, jelikož jich moc neznám a nemám je rád...

    jojo, vám devítkám se to říká :)
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    VAUGHT: slečna ráčí býti čtyřka? :)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    GAF: tak si to prostě zatím sleduj a třeba časem budeš mít víc jasno co seš za typ...či co tě oslovuje.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    KOMATSU: už brzy. ještě sem dám jednu tabulku o trojkách a trochu se v nich povrtáme.

    Neumím, posodit proč ti vztah s 3 zkolaboval. Jsou všeobecný tendence jednotlivých typů...ale tak nějak poslední dobou mi přijde , že když dva lidi chtějí ...může fungovat ledasco.:-)

    GAF
    GAF --- ---
    VAUGHT: dík za rozhovor
    KOMATSU: wow, tak to ti přeju
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    VAUGHT: toužím už sdílet svá hluboká myšlenková a citová pnutí a hnutí jež drásají mé nitro! ale abych přispěl trochu do debaty... donedávna jsem chodil s jednou trojkou (s křídlem čtyřky) a zkolabovalo to docela solidně... je možný, že čtyřka může mít nějakou antipatii k trojce? já třeba někdy úplně nesnášim ambiciózní a ctižádostivý lidi...
    GAF
    GAF --- ---
    VAUGHT: Jsem vyzmizelý zmatený překvapenista, však hinc bude, škyt, i jiná sranda, škyt. Jen co, škyt, přestane, škyt, ta, škyt, zima, hernajs ! Škyt.
    GAF
    GAF --- ---
    VAUGHT: Ze strachu, hmmm. No je fakt, že mi připadne, že když se dělaj věci správně, tak ten pocit z nich i kolem i ten celý je, hmmm :D prostě zprávný. Myslím, že jsem měl dlouho úzkost spíš ze síly emocí ostatních lidí. A to teda přerostlo ve strach. Jiný strachy spíš ne-e.

    Je to ono ?

    A...a... jaktože si spolu píšem na společné notě, když se neznáme :D ?
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    smím se už bavit o čtyřce? :) jsem nějaký netrpělivý.... :(
    GAF
    GAF --- ---
    VAUGHT: Jé, jakto ? A fakt ti nepřipadam jako 1 ? To mi nějakou dobu připadlo, že když si teda tak pořád přeju aby věci byly "správně".
    GAF
    GAF --- ---
    A nebo teda jsem doopravdy 5 a tak jsem se detašoval od světa, že jsem se detašoval i od detašování a tudíž už nemám žádnou osobu a asi jsem osvícený :) a jen dorozpušťuju některé nahromaděné nefunkčnosti.

    Sem to asi přehnal, ale no, zní to tak :)
    GAF
    GAF --- ---
    Jéé, na mě to fakt nesedí. Když udělám test na 5 tak nemám základní strach pětky a když mám základní strach něčeho jinýho, tak spíš nemám ty vlastnosti atd :)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    QUANTI: díky za objasnění:-)
    XFLARE
    XFLARE --- ---
    MEDVIDEK: jo diky, delala jsem si jeste slovensky test, tak cekam na vysledky, tak uvidim...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MEDVIDEK: no, prijala jsem to, jako ze to tak je, ale ze na tom muzu stavet a diky tomu, ze to vim, se mi to bude lip... nevim jestli prekonavat, zkratka nejak se priblizit k "cinu" jako cili osvobozene devitky ;)

    driv jsem si nadavala za to, ze jsem lina, ted chapu, ze to ma nejaky duvod a diky tomu je prede mnou jasnejsi cil... tedy cil, spis smer, ma to vyhodu, ze nepujdu nasilne "proti sobe", ze zjistuju, co na me "plati" v souladu s tim svym zakladnim typem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam