• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    XFLARE
    XFLARE --- ---
    MEDVIDEK: jo diky, delala jsem si jeste slovensky test, tak cekam na vysledky, tak uvidim...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MEDVIDEK: no, prijala jsem to, jako ze to tak je, ale ze na tom muzu stavet a diky tomu, ze to vim, se mi to bude lip... nevim jestli prekonavat, zkratka nejak se priblizit k "cinu" jako cili osvobozene devitky ;)

    driv jsem si nadavala za to, ze jsem lina, ted chapu, ze to ma nejaky duvod a diky tomu je prede mnou jasnejsi cil... tedy cil, spis smer, ma to vyhodu, ze nepujdu nasilne "proti sobe", ze zjistuju, co na me "plati" v souladu s tim svym zakladnim typem...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    QUANTI: a přiblížíš mi jak to bylo myšleno, možná jsem to nepochopila.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MEDVIDEK: no, ja to nemyslim tak, jak to asi vyznelo...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    KIM13: jsi v tabulce 8čko, tak nějak nevím proč jsem tebe a Dragela jako 8 cítila už delší dobu:-).
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    SHEEN: mám taky docela analytickou mysl, ale používám ji tam , kde se mi to hodí:-).
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    QUANTI: bojování, způsobuje potlačení, odsouvání, odmítání...
    Přijímání "takzvaných negativ". V tom vidí, enneagram smysl (a já koneckonců taky).

    A potom, kde "píšou" že to co považuješ za "negativa" je skutečně negativní?

    Kolikrát mám to "tzv. negativní" zachránilo kůži?

    PŘIJÍMÁNÍ je cesta, která spouští ZMĚNU vevnitř. Změna VEVNITŘ , způsobí změnu VNĚ.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    XFLARE: tyhle body jsou v mnohém společně a vnějšími projevy podobné, liší se vnitřními motivy.
    KIM13
    KIM13 --- ---
    MEDVIDEK: Já jsem léta letoucí osmička .-)))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BAGHICEK:tolik lásky mezi čísly! '-)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    VAUGHT: osmicky jsou lecive samy o sobe :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VAUGHT: nejmoudrejsi... taky me to laka... :)
    SHEEN: proc schovavat? taky mam analytickou mysl ;)
    BANSHEE: noo .) mne to chvili trvalo, nez jsem se s 9 srovnala, ale kdyz jsem to prijala, je mi lip - aspon to o sobe vim a jsem schopna s temi negativy bojovat...
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    VAUGHT: Tak přesně vypdá, když 8 jde do 2. Silná 8 se stává ochráncem. Mám kamáráda 8 a když jsme na nějaké fakt náročné akci, tak vím, že se o ty nejslabší (nejpomalejší) postará.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    VAUGHT: heeeej, super!
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    at zijou devitky :)
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    MEDVIDEK: Hm, asi se ty devítky nemohly rozhoupat, jestli jim tak nejistý podnik stojí za to:) Ale pokud ti k něčemu na nástěnce budu, klidně mne tam dej...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BANSHEE: :-) žádný typ není horší nebo lepší. KAŽDÝ MÁ TO SVOJE.:-)... se nám tu nějak líhnou 9......
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Takže kdo chce do tabulky, NAPIŠTE SI O TO. Pak v tom mám guláš.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MEDVIDEK: Asi ano, koukám na to.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    BANSHEE: Když v tý angličtině je problém, že netuším drobné nuance,
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam