• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    TRUCE: treba kdyz vysvetluje okolnosti odchodu od predeslych zamestnavatelek :) si ho vlastne hlavne vybavuju v osmicce.. jakoby porad taha za nitky a je takovy ten velky kamo, co slabsiho podrzi a chrani, povzbudi, a pritom je nedostupny ve sve pozici sluhy :) takze taky nevim :)

    KILIAN: ze uz se tesis na sestky? :o) dost bylo loajality k jinym cislum? :o)
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    TRUCE: To je přesný. Když pětka nezrelaxuje, aby v klidu myšlenky "přežvýkala", tak může uplně odpadnout.
    BAGHICEK: Saturnina bych viděl jako loajální šestku.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    BAGHICEK: ja nevim, kridlil saturnin do osmicky kdyz se mu darilo? ;o)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    MEDVIDEK: mapy jsou jeste z prababy rusi v meritku 1:100t
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    TRUCE: mohla by byt petka Saturninem?

    KILIAN: pekne
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BAGHICEK: zapoměly na něj i mapy?
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    KILIAN: velké díky:-).
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    jeste k te energii u petek
    rekla bych, ze energii maji, jen nedaji
    neselektivni rozhazovani energie je taky vycerpava -
    10 pozadvku najednou zvladne, ale bez casu ke stazeni se, k oddeleni situaci se citi vysata
    1000 pozadavku ze vsech stran najednou bez moznosti utrideni a odstupu? petcina psychika vyhlasi buffer memory overflow a hodi bluescreen (rekla bych ze se nehodi napr. na praci v baru :)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    MEDVIDEK: kdepak kultura :D pryc z civilizace do jednoho zapomenuteho pohori v asii
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    Tak jsem dneska předělal ten test jako formulář...
    Můžete zkoušet. :-)
    http://martin.lojkasek.cz/CZ/Enneagram/test.php
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BAGHICEK: Expedice Apalucha?
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    BAGHICEK: To mě taky napadlo, ale neumím to a není čas už teď. Leda by se někdo o prázdninách nudil.
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    MEDVIDEK: nebo javascriptem by to vyplivlo zajemci vysledky onClick a nikdo by Ti nemusel nic posilat, ale uz to ted nestiham.. (priprava na expedici, odskrtavam posledni dny)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MEDVIDEK: Pěkná tabulka. Tahle se mi líbí.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    YMLADRIS: to by bylo velké zjedndušení , díky...
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    Medvidku, umela bych ti ten test predelat do formulare, kde kdyz by lidi klikali, davalo by ti to vysledky v excelovem souboru. Umi to Google Documents. Chces to?
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---


    tak ještě něco k 5tkám.
    Ať to máme vše jak má být.
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    MEDVIDEK: Ano. Šestka si tím "mapuje" nebezpečí, osmička s nimi bojuje.
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    :) dnes to tu je jak po padu babylonsky veze

    KILIAN: to o tech sestkach protireci jednomu z Tvych drivejsich prispevku, ze sestka prisla o rozum :-))
    treba dnes mi prijde prijemny byt ve vztahu devitka, relaxovat a nechat nekoho se starat.. ale stejne to nedokazu vydrzet dlouho.. :) s tou energii jsem to myslela asi tak, ze zivot je vicemene (spis vice) o ritualech a kdyz si nejaky jako devitka vyberu, co by mi tak vyhovovali, tak jednicka uz je jen vybrusuje k dokonalosti, devitka do toho zas tu a tam doda tu spravnou davku lenosti.. ale stale v tom nevidim tu dochazejici energii ( tu pocituju tak akorat pri nakupu v hypernove apod. )
    U petky by mi prislo problematictejsi nez nedostatek energie, kdyz necemu "nesmyslnymu/nedosazitelnymu" venuje zivot a pak ji to brani dosahovat jinych vsednich cilu.
    Nevim, dnes mam zrejme mentalni menses :-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    KILIAN: myslel jsi asi 8-mičku ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam