• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    :-) vlastně jsem schopná na všech typech najít něco krásného:-)...asi že jsem ta 9.
    a 1dnička nejvíc momentálně, protože jsem do 1čky zamilovaná, že:-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Mě jako 9 velmi přitahujou a líbí se mi v projevech typ 1. Jejich jistý odstup a sebeovládání mě oslovuje. Taky styl chůze a noblesy je sexy. Navíc jsou moc krásné, když se tyto ženy uvolní a jsou spontánní.:-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    OTÁZKA FOR ALL:
    JAKÝ ENNEAGRAMOVÝ TYP JE PRO TEBE SEXY A CO TĚ NA NĚM PŘITAHUJE?
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    _JOAN_: hezké holky jsou naštěstí ve všech typech enneagramu .
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    To mají docela fajn vymyšleno, když takhle napínají lidi:-). Zatím to může v člověku pracovat, bublat a kvést:-).
    _JOAN_
    _JOAN_ --- ---
    BAGHICEK: no já o tom před tim nevěděl vlastně nic a dalo mi to dobrej přehled, ikdyž si musim počkat na ty další, což mě netěší. Zatim se raději nikam neřadim.
    jinak jak píšeš o te duchovní rovině, je to typické pro tuto školu, že je zaměřená předevšim na esoterní aspekty, ostatně to poznáš i na joze, pokud tam půjdeš.

    jinak mě hlavně utkvělo, když vadžrananda mluvil o Atmanu a pak řekl "ale my se tu teď o víkendu budem zajímat tim malinkym "já" ;-)

    jo a hezké slečny souhlas :-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BAGHICEK: :-))))))))))))
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    MEDVIDEK: a taky jsem se dozvedela, ze jednicka a sestka, kdyz vstoupej do mistnosti, tak si myslej, ze jsou lepsi, nez ostatni.. ale pssst! Kilianovi ani muk! :-)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    A mluvila jsem s klukem, co je jedna. Ale to vzajemny nasdileni jednicky neni zrovna easy :o)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    MEDVIDEK: aspon, ze je studeny.. sssss.. zblunk.. zblunk.. arrrgh.. pardon! :-) jeste jedno prosim :-)

    Co mi utkvelo? Hezke slecny. Podzimni priroda. Ze sestky jsou vynikajici lektori annea! :-) Atmosfera - pro kazde vykladane cislo byla jina, jine energie kolem a to je neco co se v knize ani pres internet nevycte. Probrala se prvni ctyri cisla a zbytek bude snad v dubnu. A taky jsme meli takove male lekce herectvi tech cisel.
    Nektery veci byly podany jinak nez tady (a zdalo se mi, ze tak davaji vic smysl) a taky to slo vic do duchovni roviny. Obsahem vykladu, meditacema a lidma, co tam byli.
    Moc si neumim predstavit, co by mi ten vikend dal bez predchozich znalosti :) asi zvedavost na pokracovani a jestli se to treba nejak rozuzli :)))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BAGHICEK: ja zde...čepované došlo, jen láhvové:-)

    Pověz nějaké hezké zažitky z ennea akce, co Ti utvělo v mysli?
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    ja nejsem vsechno a chci byt na tom SPRAVNEM miste!!!!!!!!!!! :-) (kruci, tak kde je ten prdola, co tu obsluhuje? :-) )
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    Obecne pro vsechny, kteri maji pocit, ze jsou "vsechno", bych doporucil prostudovat typ 9 nebo pockat az se bude probirat zde. Tento typ ma v "popisu prace" prilisne prizpusobovani se a proto maji tendenci se ztotoznit se vsim, co se jim nabidne.
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    Videla jsem spoustu vtipnych filmu o jednickach a fakt se v tom nachazim :) v tom legracnim vzteklounovi :) (a navic mam z jednicky mnohem bliz ke ctyrce, ke ktery mam ambivalentni vztah.. ) Pul roku si myslim, ze devet, ale ted je to nejvic jednicka.. ve stresu mi klesa ego do ctyrky a v bode uvolneni.. mi to pali a uzivam si.. its seven probably. Myslim, ze spravne jsem jedna (ikdyz mezi devitkama bych treba byla nejlepsi devitka ze vsech :o) )
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    TOMVYN: jsi musel zaskrtat v tom testu skoro vsechna policka :)) ale muzes byt klidne ta dvojka s trosku poprenym (nebo zpracovanym) stresobodem v osmicce

    (Byla jsem na uzasnem vikendu s _Joan_ -em o annea a jedna z prvnich veci, co jsem si z prednasek odnesla, ze spousta lidi chce byt devet, ale malokdo ji skutecne je :-) )
    TOMVYN
    TOMVYN --- ---
    BAGHICEK: hm.. tak to ja jsem totalni blazen asi.. dyt ja patrim uplne fsude! esi budu muset resit od vseho neco, tak to abych si jeziskovi napsal o novej zivot.. (nebo si nejdriv prectu neco o eneagramu abych zjistil,co me ceka.. ;o)

    1. 8
    2. 10
    3. 7
    4. 8
    5. 5
    6. 8
    7. 8
    8. 5
    9. 7
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    MONICARDIO: diky :-)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    MEDVIDEK: no koukala jsem na nastenku i na wiki a taky se ztotoznuju s vice typama, navic jsem hrozne nerozhodna a nevim kam se priklonit vic... kdybych to brala podle hrichu, tak jestli k obzerstvi nebo ke strachu :-D tyhle dva se u mne hodne vyrovnane perou :)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    MARGARITKA: hodně vyrovnané, je to jen informativní test, doporučuju literaturu a nebo info z nástěnky
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    PETRONELA: ok...šup tam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam