• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Teda, proč já to hledání svého enneagramového typu neudělala jako sázku o lahev vína? Nemusela bych si lámat hlavu a bylo by to hned. Stejně je to více vidět z té druhé strany.
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    DRAGEL: :-) bezva a ja pridam panaka whisky na to, ze je osma a na to, ze vsechen chlast, na kterej se ji tu slozime, vyzahne ani nemrkne :-))
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    BAGHICEK: Vsadím pivo, že je OSMA jako vyšitá :-))))
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    MONICARDIO: premyslim, jestli je Wizz sexy :) zvlastni predstava, chichi
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    BAGHICEK: Jinak ten systém sebekontroly ... mám dojem, že mi to něco říká. O nedostatku energie a pomalosti raději vůbec pomlčím.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    BAGHICEK:
    MEDVIDEK: Moc bych neprožívala to, jestli je člověk to či ono. Myslím se, že stačí prostě zjistit, jak se člověk chová v jakých situacích a proč. A jestli je to či ono číslo je vcelku putna.
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    MEDVIDEK: neco z toho vyplyva? :-) (si zas skoro myslim, ze Monica je osma, jenom ted hodne resi veci, co souvisi se ctyrkou.. mohly bych zacit delat sazky.. ma nekdo napad o co se vsadit? :)) )
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BAGHICEK: což mě napadá , že kdyby MONICARDIO, šla po stopách trojůhelníku kde se nalézá...pořád ji tam nějak podezřele zhmotňuje jedno číslo:-)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    MEDVIDEK: jednodussi to ma snad jenom sestka (stran sebeodhaleni), protoze kdyz se dokolecka zhmotnuje ve vsem jenom ten jeden pocit.. (dnes jsem vezla jednoho matfyzaka z akce na vysocine a skoro jsem se az bala ridit, jak z nej to sestkovstvi teklo)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BAGHICEK: no a proto se bráním...okamžitým závěrům lidí co do enneagramu nakouknout a prohlásí, jsem to a basta.
    Jasně může být...jenže taky nemusí, že. A lidi jsou mistři v namlouvání si čehokoli...
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    SHEEN: Palmerova doporucuje typy studovat po sipkach, tj. 6,3,9 a 1,4,2,8 atd., aby se lip pochopil/ukazal ten bod stresu.
    Ten vlastni typ se asi nejlip urci podle toho, cemu tak nejvic venujes pozornost. Na to se da prijit, kdyz si clovek nasloucha. Petka a jednicka maji neco spolecnyho. Jsou to myslitele a maji system sebekontroly. Treba pro ten system sebekontroly jsem dlouho myslela, ze jsem devet, protoze mi bral tolik energie, ze jsem o dost pomalejsi (ale tak aspon mam natrenovano :)) )
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Chachacha, já ten systém miluju. ... Člověk ej chvíli tím, pak zase oním, až nakonec pochopí úplně všechny typy.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    QUANTI: tak nějak jak to napsala CAMAEL. Medvídek to pochopila dobře, proto narážela na "olejovky" a "tvarůžky" :-)))
    Ale je to jen subjektivní dojem, spíš takové rychle všeobecné shrnutí. Každý tip používá svůj život jinak, jiným směrem a to je právě o tom ...

    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    CAMAEL: kdysi mě kdosi nazval "SPÍCÍ PANNOU:-)" je tomu tak 7 let zpět...to mi hodně rezonovalo myslí i tělem---
    dnes jsem spící jen někdy, ale zato tvrdě...:-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    CHIMERA: tož dobrá:-), škatule hejbejte se
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BAGHICEK: ale , ale....:-)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    BAGHICEK: Kilián se kloní k tomu, že ano.
    ale já ještě nevím.
    musím si napřed víc nastudovat, co znamená kontrafobická.
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    CHIMERA: a jsi kontrafobicka? :-)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    na zmeny bohaty podzim.. a Monicardio pry neni osum, ale ctyri.. ale jeste to neni jisty..
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    ehm ehm.
    dovoluji si po mnohahodinovém nočním poradním ohni s Kiliánem

    požádat o přeřazení mé osoby do šestky.

    jsem šestka.
    (můj přítel je pětka, ale vopravdu netuším, co je to "být sexy", abych mohla říct, co mi přijde na pětkách přitažlivého. možná ta opravdovost, neschopnost lhát, čistota srdce. jo. asi jo. to co řeknou, to bolí. ale je to holá pravda. a tu já mám ráda).

    Každému, kdo váhá se svým zařazením mezi dvěma typy, doporučuji Kiliánovu poradnu :-) taky má hezkej byt a dobrej čaj :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam