• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    BAGHICEK: Kilián se kloní k tomu, že ano.
    ale já ještě nevím.
    musím si napřed víc nastudovat, co znamená kontrafobická.
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    CHIMERA: a jsi kontrafobicka? :-)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    na zmeny bohaty podzim.. a Monicardio pry neni osum, ale ctyri.. ale jeste to neni jisty..
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    ehm ehm.
    dovoluji si po mnohahodinovém nočním poradním ohni s Kiliánem

    požádat o přeřazení mé osoby do šestky.

    jsem šestka.
    (můj přítel je pětka, ale vopravdu netuším, co je to "být sexy", abych mohla říct, co mi přijde na pětkách přitažlivého. možná ta opravdovost, neschopnost lhát, čistota srdce. jo. asi jo. to co řeknou, to bolí. ale je to holá pravda. a tu já mám ráda).

    Každému, kdo váhá se svým zařazením mezi dvěma typy, doporučuji Kiliánovu poradnu :-) taky má hezkej byt a dobrej čaj :-)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    MEDVIDEK: me zas zaujolo co psala Sheen, ze je to o sympatii v pristupu k zivotu.. souhlasim, protoze od toho se stejne odviji vsechno.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    To s tou šestkou je zajímavé co jsi napsala ...o sebereflexi.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MEDVIDEK: Taky si myslím, že ej to hodně subjektivní a tak spíše než o druhých, to vypovídá o člověku samém.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Dneska mě napadlo, že jsou to ryze subjektivní pohledy na jednotlivé typy. Ve finále je to o člověku jako takovém...ať už je jakýkoli typ.

    Když je někdo hodně odlišný může být velkou výzvou pro mě samotnou. UČENÍ SE TOLERANCI APOD.

    Obecně: Partnerství v křídlech bývají hodně o vzájemném porozumění. Oba lidé si vzájemně stimulují křídlo:-).

    Partnerství po šipce má zajímavou dynamiku.

    A naprosto rozdílné typy , jsou o výzvě. A pohled na úplně jiný svět. imho
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    YMLADRIS: Nevím, funguju asi jinak. S lidmi se bavím, některých si velice vážím a k některým cítím lásku. Ale asi to nemá nic moc společného s enneagramovým typem. Každý typ dokáže být zajímavý a obohatit druhého člověka.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    DRAGEL: no to každopádně:-)
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    QUANTI: no já to pochopila jako nemastné, neslané....
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    DRAGEL: co melo mit za vyznam k tem devitkam?
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    MEDVIDEK: takže jsi něčím cítit? ;-)))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    DRAGEL: :-))))))))) dneska jsem si mazala chleba rybí pomazánka a ta teda jela pořádně:-)!!!
    a TVARŮŽKY MŮŽU TAKY:-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    SHEEN: no ale tak si promitni kolegy v praci. na nektery se rada divas jak po tom svete chodi, jak pristupuji k vecem a sluselo by jim to v nejakym filmu. Ti jsou sexy.

    Jini jsou roztomili nebo treba protivni ty nejsou sexy.

    nemusis s nima primo spat... abys vedela kdo nebo co ti pripada atriktivni/vzrusujici...
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    DRAGEL: sakra tam je ale překlepů ... tak to omluvte, dal jsem si pár panáků, na prohnání rýmičky
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Jak tu probíráte ta čísla podle sexuální přitažlivosti. Tak musím k tomuto svému SHEEN podotknout, že je to bráno jen z hlediska sympatií v přístupu k životu. Co se týče sexu či partnerství, tak nemohu posloužit větším rozborem, jelikož jsem zůstala u té první lásky.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Jsem 8. Udržuji si svůj životní prostor, když začne být někdo vtíravý, tak ho párkrát kěpně šťouchnu do žeber, aby pochopil, že měkoty neberu a že busí umět něco vydržet :-)))

    MEDVIDEK: no a kdo se mi jeví sexy ???

    1 - je příliš upjatá a dokonalá na to, udělat něco zatraceně pořádně, protože by jí to mohlo rozhodit účes
    2 - je starostlivá, ale to při sexu tak nějak nevadí, alespoň mi umyje záda
    3 - nafoukanec, takže jdu dál bez dalšího kontaktu
    4 - myslím, že tyhle mám nejraději, sice je jejich romantika párou, proti tomu co jim mohu nabínout, o to jsou pak více mimo, že někdo takový existuje a není jen polučním snem
    5 - tyhle holky věci řeší hlavou, takže je nejdříve jim říci, že je to láska a pak to tak řeší, obecně mohu říci, že mě to nevyhovuje
    6 - příliš opatrné na opravdovou smršť toho co může přijít
    7 - tak trochu přelétavé, než by se dali jednoduše uchopit a pomilovat
    8 - síla výbušnost hranice za hranicemi ... prostě síla
    9 - když si mažete něco na chleba, tak to něco nějak chutná, nebo je to o ničem?

    Každá žena má mít svou vůni, ta je dána jejím přístupem k životu, její silou i láskou. Pokud tohle všechno má byť trojka, tak za ní půjdu a nebudu řešit, že si zapomněla nos nahoře a jde jen s ředitelem ... ;-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    pritahuji mne 5, 8 a 7 svou nezavislosti - delaji si to, co ony chteji. "Jako spravny chlap" ;)

    1 a 3 mi pripadaji moc prvoplanove - furt musi byt nejlepsi nebo prvni, 2 a 6 to je des, muzou to byt skvely lidi ale sex nikde. 4 a 9 taky nic moc, nejde z nich ten drajv, "co z chlapa ma jit" ;)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SHEEN: ja taky ne :DD

    jinak nemam preferenci, ale zda se mi, ze jsem chodila jenom s jednickama :]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam