• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    DRAGEL:
    MONICARDIO: A já chcu být taky osma, abych se nemusela schovávat v tom hradě pořád.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    MONICARDIO: ja vol:-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    MONICARDIO: doprdele:-) pyšné bývají především 2ky:-)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    MEDVIDEK: Jen ať se obhajuje, proč je to co je ne? Není to taky sebepoznání? ;-)

    MONICARDIO: Nejde ti, aby jsi se jen tak vzdala co? OSMIČKO!!! ;-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MONICARDIO: Jo, chválím, taky mám rýmičku, portské bych si taky dala a narozeniny mne čekají za chvilku. Takže vlastně pohodička, když Tě tak poslouchám. No fajn, po tom dně minulých týdnů ...
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MEDVIDEK: A pořádný vroubek.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    A ve finále chlebíčky, ženy, víno, zpěv můžem udělat i tak:-)....

    Však tu máme jeden vroubek-srazový.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Kušujte tady s tipama....
    Lehké napovědy nejsou od věci, ale říkat druhému co je, vždyť přijde o zábavu poznávání sama sebe:-).

    A ona to je zábava vidět své nectnosti, cnosti , dary i neřesti:-)...
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Teda, proč já to hledání svého enneagramového typu neudělala jako sázku o lahev vína? Nemusela bych si lámat hlavu a bylo by to hned. Stejně je to více vidět z té druhé strany.
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    DRAGEL: :-) bezva a ja pridam panaka whisky na to, ze je osma a na to, ze vsechen chlast, na kterej se ji tu slozime, vyzahne ani nemrkne :-))
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    BAGHICEK: Vsadím pivo, že je OSMA jako vyšitá :-))))
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    MONICARDIO: premyslim, jestli je Wizz sexy :) zvlastni predstava, chichi
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    BAGHICEK: Jinak ten systém sebekontroly ... mám dojem, že mi to něco říká. O nedostatku energie a pomalosti raději vůbec pomlčím.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    BAGHICEK:
    MEDVIDEK: Moc bych neprožívala to, jestli je člověk to či ono. Myslím se, že stačí prostě zjistit, jak se člověk chová v jakých situacích a proč. A jestli je to či ono číslo je vcelku putna.
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    MEDVIDEK: neco z toho vyplyva? :-) (si zas skoro myslim, ze Monica je osma, jenom ted hodne resi veci, co souvisi se ctyrkou.. mohly bych zacit delat sazky.. ma nekdo napad o co se vsadit? :)) )
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BAGHICEK: což mě napadá , že kdyby MONICARDIO, šla po stopách trojůhelníku kde se nalézá...pořád ji tam nějak podezřele zhmotňuje jedno číslo:-)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    MEDVIDEK: jednodussi to ma snad jenom sestka (stran sebeodhaleni), protoze kdyz se dokolecka zhmotnuje ve vsem jenom ten jeden pocit.. (dnes jsem vezla jednoho matfyzaka z akce na vysocine a skoro jsem se az bala ridit, jak z nej to sestkovstvi teklo)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BAGHICEK: no a proto se bráním...okamžitým závěrům lidí co do enneagramu nakouknout a prohlásí, jsem to a basta.
    Jasně může být...jenže taky nemusí, že. A lidi jsou mistři v namlouvání si čehokoli...
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    SHEEN: Palmerova doporucuje typy studovat po sipkach, tj. 6,3,9 a 1,4,2,8 atd., aby se lip pochopil/ukazal ten bod stresu.
    Ten vlastni typ se asi nejlip urci podle toho, cemu tak nejvic venujes pozornost. Na to se da prijit, kdyz si clovek nasloucha. Petka a jednicka maji neco spolecnyho. Jsou to myslitele a maji system sebekontroly. Treba pro ten system sebekontroly jsem dlouho myslela, ze jsem devet, protoze mi bral tolik energie, ze jsem o dost pomalejsi (ale tak aspon mam natrenovano :)) )
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Chachacha, já ten systém miluju. ... Člověk ej chvíli tím, pak zase oním, až nakonec pochopí úplně všechny typy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam