• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    CHIMERA: No, ano, přesně takhle jsme úžasní :-)))))))) Díky

    BAGHICEK: Neberu to osobně :-)))

    DRAGEL: Není to to tom, že je potřeba brát nám naše sny, je to o tom, nchat nás na to přijít samotné..... Není to vraždění neviňátek.... jen nás nechte... nic víc nepotřebujeme. Však nejsme úplní ignoranti a nereálnost snů si sice musíme částečně zkusit sami, ale když můžeme přijít sami na to, že to nejde, je to ten nejlepší případ.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    vrazdeni nevinatek je presny. Vubec to neumim (partner je 7). Jak to mam proboha delat? Jak lze nekoho stahovat dolu na zem... pripadam si jak debil
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    CHIMERA: Máš recht - jsme takové.:-)
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    DRAGEL: To je fakt. K enneagramu jsem až tolik nepřičuchla, ačkoliv, když si čtu sedmičkové údaje, sedí jak prdel na hrnec.:-)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    už jsem to tu psala, ale musím znovu: sedmičky jsou zábavné a otevřené pro daleké výhledy a skvělé nápady. nechtěla bych žít bez sedmiček. možná je to tím, že znám samé uvědomělé sedmičky, ale přijdou mi prostě skvělé. skvělé :-)
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    JOGINKA: Noi konečně, však to je přesila :-)))))
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    JOGINKA: Raduješ se ze života, ale někde jinde než tady :-)))
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    DRAGEL: doufam ze ja naposled uz :-)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    CAMAEL: no ty krasne stravene chvile plne radosti a vasnivosti by tu byly i bez sedmicek, jen by si pri nich clovek nemusel rikat, k cemu to, kdyz treba ta sedmicka v kolotoci radosti a vasne, vlastne uz davno svuj kontakt s radosti a vasni ztratila.. a to je pak smutny. Ale taky znam sedmicku, ktera se umi i zasmat sama sobe a to je krasny, to je to pohlazeni po dusi ( ikdyz jsem si ze zacatku rikala - takovy dustojny clovek a smeje se sam sobe :-) )
    Ale Tebe neznam, tak si to osobne vubec neber ;-)

    MEDVIDEK: nejaky devitkovy nesouhlas, medo? :-)
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    MEDVIDEK: Za sedmy děkuji...:-)
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    CAMAEL: Taky jsem sedma.:-)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    .... "já to říkala" .... ne, ne, ne .... já už mlčím ;-))))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    CAMAEL: já myslím, že máte své neodpáratelné místo ve společnosti...bez vás by prostě byla nuda a šeď.:-) A to myslím vážně.
    Když přijde někam 7dma, rozsvítí to tam.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    CAMAEL: Však ty jsi uvědomělá sedmička, to je zase něco trochu jiného.
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    Ještě, že už se mě tyhle vaše kousavé poznámky ani trochu nedotýkají...... !!!!!
    Jsem vyrovnaná, láskyplná, úžasně motivující sedmička, která dá křídla vašim všem snům a nikdy je nebude strhávat k zemi jen omezením svého vlastního přízemního myšlení.... svým pesimismem ..... nebo svou vlastní nedostatečnou fantazií.

    Tak jako každé číslo, má i sedmička nádhernou roli ve vašich životech. Kde by byli mnohé "ztřeštěné" nápady, které se staly revolucí lidstva, kdyby se vylíhly v hlavě někoho jiného????? Kde by byly krásně strávené chvíle plné radosti a vášnivosti, pokud by vám je nenavrhly sedmičky??? Kde máte tu stálou změnu, ten nádherný neotupující živel namísto nudného stereotypu????

    Aha?????
    Tak, abyste to věděli!!!!!!!!!
    :-)))))
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    DRAGEL: Ano, nevýhoda je, že to vypadá jako kritizování, ale často jde jen o debatu na téma, zda daný plán je reálný či není.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    MEDVIDEK: Ono to může vypadat jako zkrytizování, ale jen to jen probuzení ze snu. On si pak člověk sám připadá jako Jack Rozparovač, když začne 7 úpět :-)))

    .... ne, ne, ne, už to zapotřebí nemám ... jen ať si to užije někdo jiný :-)))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    DRAGEL: :-) jo to je myslím výstižné.:-)

    Možná by to mohlo znít: "Jak zkritizovat 7dmu a přitom přežít?"
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    BAGHICEK: Dokážu si to moc dobře představit.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    DRAGEL: Jo, jo, "vraždění neviňátek", to je přesný teda.

    Až mi ukáže někoho, kdo to dokáže ustát 7 dní v týdnu, tak se mu pokloním.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam