• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    KIM13
    KIM13 --- ---
    DRAGEL: Kdo? No vosmáci!.-))))))
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MEDVIDEK: Neosobně to povídání ani neumím. :-)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    MEDVIDEK: Já tě prostě miluju ... já vím, jsem jen chlap, ale zato vosmičkovej ;-)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    MEDVIDEK: Jak jinak se poučit a něco se dozvědět, než jít hlouběji. Otázkou je kdo do toho půjde.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Já tento vývoj přijímám...

    Nevím, zda to jsou ambice. Mám vizi.
    Věnuji této diskuzi dost svého času, projíždím jednotlivá čísla...(někdy ji trochu zanedbávám taky:-))...je to odvislé od toho co momentálně žiju a jak mám na ni čas.

    A já se vlastně na této diskuzi učím.
    Například setrvat, dostát si za svou vizí.

    A je pravda, že to může mít tu pořádnou šťávu.
    KIM13
    KIM13 --- ---
    MEDVIDEK:

    Ona může být diskuse o Enneagramu jiná než osobní?????

    Pokud budeš nechávat vše jen v teoretické rovině, tak to bude jen další literatura, kterých jsou v regálech mraky.
    Měla jsme dojem, že máš vyšší ambice.
    KIM13
    KIM13 --- ---
    BAGHICEK:
    Já myslím, že je to trochu jinak. S tou dvojkou jsou tam určité styčné body, ale každý z nás ty zdánlivě stejné věci koná kvůli něčemu jinému.

    Dvojka pomáhá protože je ráda, že ji někdo potřebuje.
    Miluje, protože očekává, že bude někdo lásku vracet.
    Naslouchá, protože nechce být sama.

    Osmička pomáhá protože se považuje za strážce spravedlnosti a ochránce slabých.
    Miluje protože je požitkář a užívá si něhy a klidu naplno.
    Naslouchá, protože ráda kontroluje situaci.

    :-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Přemýšlela jsem zda, je v pořádku posouvat tuto diskuzi do osobní svéry.
    A možná je to prostě dobře - je to vývoj.
    KIM13
    KIM13 --- ---
    BAGHICEK:
    Ještě ne, ale asi to bude beze svědků .-))))))) Je to jednoduché! Když si chceš dát na prdel, tak se musíš pěkně pokroutit.-)))))


    Víš, co ty jsi??? Ty jsi jednička mezi komiky .-))))))))))))))))))))


    Bude z Tebe mrouskavej lev .-)))))))
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    KIM13: osmicka to ma nejak tak, ze jak cestuje po lince 5-8-2, tak vlastne prechazi ze stavu byt pryc od lidi (5), do nepratelstvi/ovladani lidi a situace (8) a do pratelstvi a dvojkovyho altruismu. Takze kdyz se ptas pratel, tak Te budou spis znat z te dvojky (akorat dvojka ma treba dost problem najit sama sebe a svuj zivotni rytmus, zatimco osum.. :) )
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    fiii, uz se perou? :-) aha, davaji si na prdel, ale nazyvaj to krouceni.. ja to nechapu :-)

    KIM13: kdepak pravidlem :-) pokud bych se smela vubec dotknout te srsti plne slunce, tak prani aby i bleska preskocila by se mi zdalo prilis troufale :-)))

    JOGINKA: tak tohle jeste neznam.. jsem lev a v ascendentu mam pannu.. takze az v puli zivota o to panenstvi prijdu, bude ze me .. ehm.. ??? ;-)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Tak tady se kroutěj hlavy .... hmmmm to jsou věci :-))))
    až mám z toho vykroucenou tu svou ... :-))))


    JOGINKA: jen jeden? To v podstatě dává zapravdu tvrzení MEDVIDEKA :-))))

    Moje hlava na kroucení je tady (:-()
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    MEDVIDEK: Tak nějak to bude. Sebe nevidím, ale na Tobě se to potvrzuje.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    JOGINKA: :-) je to vzájemné stáčení. A to co stočíme časem vykvasí v kvalitní víno nebo burčák:-).

    To znamená, přidej jednu jasnou noc u ohně, pečené klobásy, povídání a hned je tu mela:-). Trochu koření v podobě vlastních nejistot. A už to jede.

    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    KIM13: My to docela zvládáme - zatím jsme měly jen jeden parádní výstup, ale je oboustranně dočištěn bez následků.
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    MEDVIDEK: Díky za Tvou ohleduplnost.:-)
    Ačkoliv, zas tak "jemný" člověk nejsem - vzpomeň si, jak tvrdě mnohdy stáčím Tvou hlavu k pohledu na něco, co nechceš vidět. Dělám to ale samozřejmě z lásky k Tobě.:-))
    KIM13
    KIM13 --- ---
    MEDVIDEK: Kdybyste chtěly, aby vám to někdo pískal, tak si řekněte. Jako osma bych mohla klidně mezi vámi stát .-))))))))))))))
    KIM13
    KIM13 --- ---
    JOGINKA: O tomhle tvrzení vím, ale myslím, že to není přesné. Lev se projeví jen občas a za určitých okolností a spíš navenek. Ten pocit, že jsem opravdu Kozoroh je ve mně celý život, od té chvíle, kdy jsem schopna si to i zpětně uvědomit.

    Já myslím, že tyhle věci jsou o tom, že málo lidí má opravdu zájem o druhých lidech přemýšlet a vnímat některé stopy, které zanechávají.

    Včera jsem např. slyšela tvrzení: Ten si koupil nové auto, to je boháč. No a je to.
    A já vím, že si ho koupil proto, že do starého jeho manželka, která právě podstupuje chemoterapii prostě nevleze a on je zadlužen pravděpodobně do konce života.
    Lidé vnímají jen to, co chtějí.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    JOGINKA: asi to bude tím, že každý žijem v tom svým světě a typu.
    V mém světě to bylo o vytýčení hranic a nasraná jsem byla v určité chvíli pěkně což o to. Jenže, když vidím , tak jemného a inspirujicího člověka jako ty. Copak mohu tasit nože?:-)))))

    Pro přihlížející.
    Já a Jogínka se známe již nějaký ten pátek a myslím, že posisujem přesnou dynamiku typu 7 a 9.
    Jsme naprosté opaky v projevech, přesto záhadným způsobem se doplňujem.
    I serem.
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    MEDVIDEK: Zdá se, že jsme to každá viděla jiným okem! Já vnímala urážku až do morku kostí s mírným výbuchem vzteku. Věřím, že jsi schopna daleko kvalitnějších výstupů, ale na mou holubičí povahu to bylo až až...:-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam