• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    MEDVIDEK: teď už je to lepší :-)))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    DRAGEL: huš jsem to upravila...:)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    MEDVIDEK: nerad reju, ale lhostejnost je v devítce docela dobře ukázána na tom grafickém znázornění bodu střesu který jde ze 2 do 8 a na bodu uvolnění, který jde z 2 do 4 :-)))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    NEKDO_CIZI: ajto, ajto :)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    MEDVIDEK: kruh se uzavřel....
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MEDVIDEK: hurááá :)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---

    -


    tak dávám jak jsem slíbila:-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    QUANTI: Jé, ty jsi nějak mnohomluvná. Copak? :-)))
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    QUANTI: Děvítky nebudou neb jsou všechno a nic a navíc, kdo by to dělal. :-)))))))))))))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    už brzy:-), vážně
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    jááá chci devíííítky už konečně ;)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    MEDVIDEK: pochvalen bud Medvidek ;-)
    Jsem se zkusila zacist do Rohra a vubec mi to nejde. Ta kniha podle me nema hlavu patu. Asi tim prastim o zed... :-))
    (Jediny v cem jsem se tam v jednicce nasla je obliba premoudrelych nedospelych hrdinu v knihach Ericha Kastnera v dobach meho detstvi. To ze jsem necim takovym touzila byt a i motivy sedi. A je divny, kdyz si to pak tahnu do dospelosti a furt chci byt tim premoudrelym ditetem, checht. Divny. Divna.)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    :-) já jsem si vymyslela teď v práci na sebe nový projekt a nějak mě pohltil :-)...že i na ten nyx jsem nějak zapoměla:-)
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    a tady dlouho mrtvo a v zahlavi Sinatra jako osmicka - "Zivot je jako trubka. Jak silne se do ni fouka, podle toho hraje." (snad jsem tu citaci moc nezmotala.. :-) )

    Medvidku, co nas burtikovy srazik?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MEDVIDEK: emoce si teda uvědomuju "v běhu".
    MEDVIDEK: je zvláštní, že tohle si moc nevybavuju. Kromě minorit typu, že jsem nesměla mluvit při zprávách, ale to by na to nemělo mít vliv. Třeba hrála jsem si dost často sama, ale spíš z vlastní vůle, jindy jsem uměla dost přesvědčivě lámat rodiče a prarodiče, ať "si se mnu hrajou"...
    ale mně vůbec z těch dětských "impulzů pro vznik typu" nesedí snad žádný...
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    WOODMAKER: to ne, ale osmaci se v nem tak moc vidi :-)))
    CHAMPAGNE
    CHAMPAGNE --- ---
    CHIMERA: aha, zkusim to :) myslim ze zakladem jsem 6, ale nejcasteji se presto ocitam v 9, divala jsem se ze to je normalni.
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    CHAMPAGNE: ano, každý typ se vyskytuje ve variantě od té nejhorší (primitivní), až po vykoupenou (skvělý stav). a dostat se z nejhoršího do nejlepšího levelu v rámci svého typu je úkol na celý život :-) vítej k šestkám!
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    :-/ shrek si dělal test osobnosti?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam