• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KINGFISHERAquaparky a veřejné bazény
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    huh, zatim jsem nedal do kupy ani aquaparky u nás a už tu máme zahraničí :-) .. o víkendu to tam dám.. :-)

    mmchd v Maďarsku je spousta různých termálních lázní.. akorát problém je, že to je docela zátež na srdce koupání v tak teplý vodě... ale je to příjemný :-) .. já teda byl ještě v Gyoru a v Komárně, Eszetergomu a když jsem byl malej tak určitě ještě někde jinde..
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    HOME
    Egerszalók (Maďarsko) - termální lázně s krásnou bílou skálou
    http://www.egerszalokfurdo.hu/index.php?base=static&type=home
    bazény s různě teplou vodou, koutek pro nejmenší děti, několik "muchlovacích" míst, bazén, který má dno vysypané oblázky (mimochodem výborný nápad), vířivky, bublinky, proudy vody, procházecí masážní bazénky, nádherný výhled, bufet, společné šatny... všechno je čisté, hezké. platba řešena čipem na ruce, a vracením nevyužitých služeb.
    v areálu se buduje megalomanský hotel, pokud si chcete užít, jeďte zavčasu... zatím 9/10, po dostavbě hotelu tak 4/10.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    AFRAM: a podle tý web kamery tam pořád stojí někdo a hlídá.. se ani nedivim..
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    KINGFISHER: jo, sorry, ted to pisu - prehledl jsem zes to uz napsal
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ANABEL_LEE: pokud vim, uz ho meli zase prave v techto dnech otevrit, byla o tom dost velka diskuse, snad dopadla ve prospech spacebowlu...jen tam byl podstatne rozsiren dohled a kamery.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    KINGFISHER: juuuu super tak to zas pujdu do trychtyre!!! jupi
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    ANABEL_LEE: na těch stránkách píšou, že ho zase zprovoznili.. jo, utopil se tam nějakej malej kluk.. nevim jak je to dlouho, asi rok? když se podíváš na ty web kamery, tak u toho space bowlu pořád stojí plavčice a hlídá...
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    space bowl je zavrenej pac se tam utopili naci lidi.. skoda pac to bylo fakt super...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    joo.. web kamery super :-))
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    THESTOUPA: no jo, prohlídka... nepozornost no :-)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    SIVER: jsou dva, jeden asi trochu delší.. pak dvě takový skluzavky vedle sebe a ten space bowl... já tomu řikám záchod :-) .. jak se tam točíš dokola a pak tě to spláchne.. ještě jsem se nedostal k tomu, abych ho dal na nástěnku... tady víc: http://www.aquapark-kladno.cz/ ... ale nějak tam nemůžu najít fotky.. :(
    SIVER
    SIVER --- ---
    v kladne je ten tobogan dobrej?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    :-) ... já to mám spíš opačně... spíš si zaplavu a párkrát se svezu :-) ale pokud jsem na Kladně, kde jsou dva tobogány, dvě skluzavky, space bowl, tak pochopitelně furt jezdim :-))
    SIVER
    SIVER --- ---
    no me plavat moc nebavi ja radeji ten tobogan:)))
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    SIVER: počítej s tim, že si moc nezaplaveš, protože je tam mělkej bazén.. leda tobogán a vířivka no.. zase za těch 140 tam stejně nevydržíš víc jak 1,5 hodiny ... moc lidí v praze no.. blbý :-) .. ale dopoledne o víkendech to jde..
    SIVER
    SIVER --- ---
    KINGFISHER: mozna nekdy zkusim letnany,ale stve me tech ranec lidi debilni praha:)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    SIVER: no těch tam taky bylo docela dost.. a venku se nedalo ani pořádně zaparkovat.. jsme čekali 10 minut, než někdo odjede..

    v praze za aquapark? asi žádnej :-) ... no já každopádně barrandov (o víkendu odpoledne hlava na hlavě, takže lepší jít dopoledne).. a určitě ne letňany..
    SIVER
    SIVER --- ---
    co doporucujete v Praze za aquapark?
    SIVER
    SIVER --- ---
    KINGFISHER: me docela jo ten liberec,ale spis me tam stvali cizinci dobytci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam