• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KINGFISHERAquaparky a veřejné bazény
    ROXY
    ROXY --- ---
    tak když tu vidim tohle auditko, nemůžu nenapsat, že pro mě je zatim koupaliště number 1 cihelna v pardubicíh, je to teda venkovní záležitost čistě na léto a bývá narváno, ale kam se hrabe pražské podolí a další... (a najde se tam i tobogán a skluzavka:-)
    ZOFI
    ZOFI --- ---
    Byl někdo v aquaparku v Jihlavě? Chystáme se tam...

    Prý v Brně bude něco v Kohoutovicích...? Bydlím úplně na druhé straně, tak o tom nic nevím - už se staví? Kdy bude hotov?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    ANABEL_LEE: :-) ...

    KINGFISHER: ještě jsem k tomu místnímu aquaparku zapoměl dodat jeden detail.. nezaměstnaný platěj něco kolem 3 eur.. zbytek normálně 6,30 .. to by v čechách asi neprošlo :-)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    vyrivka jako ze jsou tam sovy? .)
    PETATA
    PETATA --- ---
    Tak jsme byli s prckama a rodičem v Berouně v aquaparku. Bylo nás 50. Šli jsme tam v neděli od 11 do 13h a vůbec tam nebylo narváno. Jak v šatnách, tak uvnitř. Jsou tam 3 tobogány, takže nadšenci se tam rozloží a ani nejsou fronty. V bazénu skoro nikdo nebyl. Lidi se spíš cachtali v relax bazénku a výřivce. Mě se tam teda moc líbilo a myslím, že jak děti, tak rodiče byli spokojení. Vstupný docela šlo. 140 Kč na 2 hoďky pro dospělýho, děti půlku. Ve všední den mírně levnější
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    takže Aquapalace teda jo? .. hmm.. ceny teda docela napumpovaný (jsem přesně čekal) ... jde o to, jak to tam vypadá a jestli to za to fakt stojí..

    ..jinak jsem byl dneska v místním aquaparčíku (Cork, Irsko) a tam to funguje tak, že se zaplatí hodina a pak je to tak nějak jedno.. jakože to tam nikdo nekontroluje.. žádná vstupenka s časem, prostě nic takovýho.. pára/sauna, bazén 25m, dětský brouzdaliště se skulzavkou a jeden tobogán.. pára teda jenom pro 8 lidí, ale narváno tam bude určitě jenom o víkendech.. příště tam půjdu někdy dopoledne, protože ty všudypřítomný uřvaný děti mě tam vážně vaděj..
    ARIA
    ARIA --- ---
    LOOKASH: docela slušné vstupné :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    VERONIKA22: no já bych řekl, že třeba před polednem to bejvá dobrý všude (myslim tim víkend) .. tři fény? mi chceš jako říct že se tam na to stojí fronta? :-) .. a venku začíná bejt hezky, tak na co fény?? bože, ženský.... :-)

    THOMAS_AARVEN: husté..
    THOMAS_AARVEN
    THOMAS_AARVEN --- ---
    mazec toto
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    PETATA: jojo jsou tam dětský brouzdátka a bohužel aquapark je příšerně malinký- venkovní bazén a vnitřní jeden pod skluzavkama a pak jeden vyhřátý vedle s pár vřídly a atrakcemi takže se ty lidi nemají kam naskládat - v neděli jsem tam radši nikdy nešla ale i v týdnu je tam plno a o víkendu to nebude lepší :o(, ve sprchách jsou jen tři fény na vlasy :o( ale sprch tak 2x tolik.....
    šatny jsou společný pro chlapy a ženský
    PETATA
    PETATA --- ---
    VERONIKA22: Chcem tam jít s dětma. Cca od 2 let výš. Tak jestli je to ok. Koukala sem, že tam jsou i dětský brouzdátka. Jen se bojím, že tam v neděli bude hlava na hlavě
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    PETATA: jojo já sama bydlim v berouně a byla jsem tam několikrát tak co potřebuješ?
    PETATA
    PETATA --- ---
    Byl jste někdo v aquaparku v Berouně? Chystáme se tam s prckama ze sokola. Snažila jsem se nějak komunikovat s vedením, kvůli tomu, že nás bude hodně, takže nejen vstupné, ale i třeba nějaký větší šatny, ale jsou fakt neochotný!
    S dětma z tábora a i se sokolem jsme byli v Příbrami a tam jsou naopka velmi ochotní! Aquapark sice malý, ale bohatě stačí
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    co se týče tobogánů a skluzavek, tak těch je stejně jako na Kladně. Jak délkou tak množstvím.. akorát vodní plocha bude o dost větší. Obávám se ale, že budou chtít nehorázný peníze u vstupu.. :/
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    LOOKASH: já vim :-) .. tim jsem myslel, že ty fotky jsou z podzimu 07 ..

    ZOFI: taky taková obří záležitost jo?
    ZOFI
    ZOFI --- ---
    Prej se má začít něco konečně stavět i v Brně, nevíte někdo o tom...?
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    KINGFISHER: ale prdlacky... jaro 2008 http://www.aquaparkpraha.cz/
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    KINGFISHER: to vypada dobre :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    prej podzim 2007
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam