• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KINGFISHERAquaparky a veřejné bazény
    SALVAJA
    SALVAJA --- ---
    KINGFISHER: panebo¨že fuj
    LOJZEE: au au au
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    Zdarek.. nemate nekdo tip na co nejlepsi Aquapark v Italii v Toskansku a okoli? Nasel jsem si tam dva.. jeden ve Follonice a jeden v Cecine... ve Follonice jsem uz byl a celkem teda nic moc... Cecine osobne neznam. Tak jestli nemate nejakej tip, kterej se vam osvedcil
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    KINGFISHER: to je veřejné WC? :D
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---


    fotka od ID Klari z Bulharska a komment: se priznam, ze sem ani nesla, sem se bala..

    tssss... takova skoda.. .)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    tak to je zlo! :-)

    FACELESS
    FACELESS --- ---
    do cestlic chodime relativne casto a vcelku spokojenost. vyborne jsou hlavne tamni sauny; skoda je, ze se neda listek koupit jenom do nich (je v nich i samostatny bazen, takze clovek by si zaplaval i tak)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    doporuřuji "o lala" v davosu.)
    http://www.eau-la-la.ch/index.cfm
    úžo, navíc když je venku sníh.. supr je se v něm vyválet a zas zpět do vody, navíc tam je spousta masážních trysek a tak. a cena.. 9 CHF.. jako luxus! jen je to z ruky.. škoda, že není něco takovýho v pze, jenže by to určo bylo předražený a narvaný.. nebo předražený nebo narvaný .)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TOM: souhlas a jako bonbonek nam tam byla regulerni kosa..
    PETATA
    PETATA --- ---
    JACOB: Holmes Place na Smíchově. Ale je malinkej....
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    .. a šatnářky tam viděj do šaten :-)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    hlavně ten aquapark je celej tragickej..mělkej bazén, orezlý schody na tobogánu.. nic moc.. radši bych asi zkusil bazén v Radlicích.. http://www.sk-motorlet.cz/default.asp?action=d&ArticleId=26 .. maj do půl desátý.. je tam jenom bazén..
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    JACOB: letnanska laguna. ma do 22:00 a takhle vecer mi prislo ze tam tech lidi moc opravdu neni. ale muze se lisit nas nazor na definici moc lidi .. :)
    JACOB
    JACOB --- ---
    hoj, mel bych takovy predpokladam asi bezny dotaz.. rad bych v praze nasel nejakej bazen, kde bude v nejakou hodinu (idealne k veceru/v noci) co nejmene lidi.. :) nemate nekdo nejakej tip? ;-)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    nevíte, jestli je otevřený bazen na olšanském náměsti?měl by být v rámci hotelu(?)
    A popřípědě,kdy je otevřený pro veřejnost...
    TOM
    TOM --- ---
    mně se babylon vůbec nelíbil
    o plavání tam nemůže být řeč, divoká řeka ani venkovní bazén nikde (o pár set metrů dál v městském bazénu mají venkovní divokou řeku - v zimě to je paráda :)), cena přemrštěná, skokanský můstek žádný, tobogány... mají tuším 4, docela teda ujdou až na to že ty hrany dost drhnou o záda... nejvíc se mi tam líbila síťová prostorová prolejzačka
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    má smysl se táhnout přes půl republiky do liberce do babylonu? mám nějaké SMART body a nabízí mi za ně vstupenky...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KINGFISHER: weiden je pro mě ráj světa!!! byla jsem tam 3x a okamžitě bych jela znova!!
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    DUFFY: noo, tak hezky se nám ty čestlice vybarvujou..

    co se týče obuvi, tak já vždycky všude sebou do bazénů/aquaparků nosim pantofele :-)

    ..otrávenou pokladní bych překousnul, algida bar teda je už horší, ale ten bordel v tobogánu je trochu už moc.. a za ty peníze co chtěj je to od nich trochu blbý..

    ..ve Weidenu je krásnej aquapark (cca 20km za hranicema, za Plzňí) ..pokladní ochotná, všude krásně čisto ..

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam