• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KINGFISHERAquaparky a veřejné bazény
    KALTY
    KALTY --- ---
    No tak sem si porovnával nějaké ty bazény
    Já bych rád chodil s kámoškou pondělky po práci. Tzn. 17h. Nebo pátky taktéž.
    S pátkem není problém se nikam dostat. Jak Incheba, Radlická i Hloubětín v pátek pohoda ale jinak se nechytám. Nebo až od 19-22h.
    Takže pondělky jedině Podolí. Nevychází ani tolik draho a venkovní 33m je super ;) Vevnitř je 50m a většinou volné 3 dráhy v tuto dobu /po 17-19/

    Jak budu mít volný pátek tak zkusím postupně ty tři. Inchebu (Holešovice-výstaviště), Radlickou i Hloubětín.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KALTY: no sockou asi jo no... kup si skůtr nebo něco ;-)
    KALTY
    KALTY --- ---
    KINGFISHER: 50min. no nic moc ale šlo by ;)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    ... a co Radlice? je to teda trochu z ruky z budějický/pichle, ale za zkoušku to stojí... neřekl bych, že tam bude v týdnu narváno...

    SK Motorlet
    http://www.sk-motorlet.cz/?action=d&ArticleId=26
    KALTY
    KALTY --- ---
    MIKEKT: no já taky bydlím v Michli.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    KALTY: Taky bych bral tip na něco v okolí Budějovický nebo michle
    KALTY
    KALTY --- ---
    Nějaký tip na dobrý bazén v Praze?
    Podolí je asi nejblíže ale nevím, je tam dost lidí po práci. 17-20h.. Tedy alespoň před pár lety ;)
    Slavia - zabrána velká část bazénu pro nějaké cvičení atd. Taky zkušenost stará 2 roky.
    No a co dál? Nějaké nové? Slyšel jsem něco o Holešovicích, tak to asi zkusím.

    Díky za tipy
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    PODFUCK: ty jseš jedno z těch dětí do 150cm? :-)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Nemate nekdo zkusenosti s bazenem AXA v odpolednich hodinach po praci? Je tam hodne lidi? nebo je lepsi chodit rano? Uvitam i doporuceni na nejakej jinej bazen v centru.
    Díky
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KOZICH2
    KOZICH2 --- ---
    ahoj chtěla bych poprosit jestli má někdo zkušenosti tady s tím aquaparkem: http://cestovani.idnes.cz/prehled-akvaparku-kousek-od-ceskych-hranic-tipy-kam-a-za-kolik-pu4-/igsvet.aspx?c=A111104_111808_igsvet_tom
    zdá se mi to skoro až podezřele levné :-) děkuji
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    nevite nekdo prosim o nejakym bazenu kde se da skakat? aspon dva metry, ale cim vic tim lip..
    zkousel jsem parkrat v podoli, ale stihnu to tak dvakrat a uz nabiha plavcik :) zatim skacu jen pres leto na americe. chtel bych nejakej "trenink" normalne v praze v bazenu. zkousel jsem googlit i nejaky kurzy, ale nic..
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    V Praze utonul muž ve vířivce relaxačního centra – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/krimi/206332-v-praze-utonul-muz-ve-virivce-relaxacniho-centra.html
    NIRA
    NIRA --- ---
    jo bylo to super, natáčela tam i nova, ale takhle narváno nebyylo, šlo to..... :-)))
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    NIRA: no tak to je super zpráva!

    NIRA
    NIRA --- ---
    info: zítra je aquapalace v čestlicích otevřen pro veřejnost ZDARMA od 6.00 až 8.00
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam