• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club

    Koho koupit na hrot nebo levy kridlo?

    44 hlasy od 38 respondentů

      rozbalit záhlaví
      KAJ
      KAJ --- ---
      KAJ: Jinak hlasoval jsem Bojan...
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Hezká anketka... Díky. Doufám, že se sejde hodně hlasů. Docela by mě zajímali názory fanoušků na tuhle věc.
      DOP
      DOP --- ---
      Mame novou anketu
      DOP
      DOP --- ---
      Zambrotta a Marquezem klidne, ale Deca by byla skoda
      KAJ
      KAJ --- ---
      Ale totok se mi jako už nezamlouvá... Taloši nás chcou vykrást! Brrr... http://www.eurofotbal.cz/clanky/ac-bude-lovit-v-barcelonskych-vodach-51636/
      DOP
      DOP --- ---
      ILL_EEL: V posledni dobe to prave vypada, ze skoro jo.. davy novych hracu za desiky milionu eur, neustaly hledani optimalni sestavy.. :\
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      DOP: ale Barca neni Real Madrid :)
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      myslim ze to barce i ac prospeje.
      DOP
      DOP --- ---
      Snad alespon Henry zustane..
      DOP
      DOP --- ---
      KAJ: Tak ono to asi nebude jenom jim, i ostatni hraci se trapi.. Spis bych se zbavil Rijkaarda nez Ronnieho..
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Mno reklama O.K., ale jde o fotbal. A ten Ronaldinho už dlouhou dobu nijak fantastický nepředváděl. Navíc ty kecy o zranění...pche, akorát má móresy hvězdy, užívá si a netrénuje... Jen ať jde, Barca bude skvělý tým i bez něj.
      DOP
      DOP --- ---
      KAJ: To ja docela jo, precejenom se stal symbolem moderni Barcy a byl obrovskou reklamou, protoze je spousta lidi, kteri si jako prvni vec s Barcou asociujou prave Ronaldinha.
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Já bych to tak tragicky neviděl...
      DOP
      DOP --- ---
      Primera Division - Barca a Milan už spolu jednají
      http://www.fotbalportal.cz/cs/spanelsko/primera-division/clanek/8624-barca-a-milan-uz-spolu-jednaji/

      kurva to je v prdeli :\
      KAJ
      KAJ --- ---
      ILL_EEL: Jo...taky bych chtěl Chelsea radšejc než ten uklochtanej Liverpool
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      a myslim ze je to uplne otevreny...jedine Barca ma vyhodu jako "outsider"
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      ja bych chtel videt finale Barca Chelski
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Já nám věřím... Messi by mohl provětrat obranu Devils a dát nějaký ten gól. Ale bude to po čertech hustej zápas...předčasný finále dle mýho.
      DOP
      DOP --- ---
      S touhle formou to bude proti Man. Utd. drsny. Ale to by bylo tezky i tak, takze nam role outsidera nakonec mozna pomuze.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam