• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club
    KAJ
    KAJ --- ---
    CYBERKOTLIK: A koho místo něj?
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    hm, henryho bych poslal v zime pryc, pac mi prijde, ze akorat pali sance.....
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    KAJ: ja hraju barcu ve fotball manageru, a Daniho sem si do barcelony vloni prived, tak me potesilo jak sem se trefil:)
    KAJ
    KAJ --- ---
    CYBERKOTLIK: Pokud máš na mysli třeba příchod Daniho, tak ten, ačkoliv ze začátku nemastný neslaný, skvěle zapadnul a moc mě těší, že se mu začalo dařit i skrz střely na bránu. Ten banán proti Almérii je pro mě gólem října... btw. zahlasujte si http://fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2008103108
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    neprsi tam moc, ale obcas jo....neni to zas tak, ze by ta neprselo treba pet let nebo tak:) KAzdopadne s eukazuje, ze odchody a prichody byly letos dost genialni:)
    KAJ
    KAJ --- ---
    PODSKUBKAR: Po roce a půl...;o)
    PODSKUBKAR
    PODSKUBKAR --- ---
    KAJ: To je sice pravda, ale konecne jsme se dostali do cela Primera Division... V Malaze jsem nebyl ale neco o prirodnich podminkach Andalusie vim a i presto ze je ted zima tak to se jen tak nestava. Jde o nejsussi oblast Spanelska, ale to sem uz nepatri...
    KAJ
    KAJ --- ---
    PODSKUBKAR: Mno já tam nebyl, takže nemohu posoudit. Ty zřejmě ano. Každopádně jsem rád, jsme vyhráli, byť naše hra nemohla vyniknout. Technický fotbal to úplně pohřbilo.
    PODSKUBKAR
    PODSKUBKAR --- ---
    KAJ: Nikdy bych nerekl ze v Malaze nekdy tak zaprsi...
    KAJ
    KAJ --- ---
    Jo!!! Xavi je Bůh! Geniální!
    KAJ
    KAJ --- ---
    Ty voe! V jakým močálu to dneska hrajou!!!!???? To je tragický :o(
    KAJ
    KAJ --- ---
    KAJ: Tu druhou půlku teda odflákli... :o/
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MELDA: nektery zapsy jsou levnejsi, nektery drazsi, zalezi na souperi...Atletico byl docela atraktivni souper:)

    sme rvali na Ujfalusiho cesky, ale neslysel nas asi:)
    MELDA
    MELDA --- ---
    Ufff...70ecek...musim zacit setrit :))
    MELDA
    MELDA --- ---
    Jdu filtrovat...budu ted nejakej cas v tamnich koncinach, tak bych rad zasel...
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MELDA: sem tam byl pred trema tejdnama, profiltruj si klub, vsehcno sem to sem psal (a v lednu jedu znova, byl to vybornej zazitek:)
    MELDA
    MELDA --- ---
    By me zajmalo, kolik tak muze stat listek na normalni ligovy zapas a zda je mozne se tam dostat...jestli to nejni vse v rezii permanentek..protoze jako takovej kotel bych chtel nekdy zazit...nevite nekdo info??
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    oee:) barca jede:)
    KAJ
    KAJ --- ---
    Sledujete dnešní špíl? To bude zase výprask... Jestli to tak půjde dál, tak se možná dočkám desítky :oD Tip 10:0
    KAJ
    KAJ --- ---
    Jak to tak sleduju, tak ve skupině nemá Barca moc konkurentů. Nevíte náhodou, jestli je nějaký klíč, jak se bude hrát po skupinách...? Rád bych věděl potencionálního soupeře.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam